Tomasz Ivo Hugo
Komentarze
@GuedesDeLima czy można prosić link tego jegomościa z Trizondalu?
Nie zgadzam się z ostatnim zdaniem tego artykułu. Wciąż moja kolej :-P
@RCA WKM rzeczywiście - nawet mi nie działały. Zamiast identyfikatora filmu, dałem cały link. Powinny już działać.
@defloriusz ale Piłę, to WKW, proszę szanować!
Delfiny na żadną matematykę się nie oglądają, ponieważ nawet nie chcą awansować ;-)
A jakby zamienić dymki... ;)
Jak zawsze na bieżąco, jak zawsze świetnie. I na dodatek 2 strony - odlot!
Ja również dziękuję JW Panie Kanclerzu
Nie wiedziałem, że "łapiemy" się do tabeli wszech czasów. Nieźle... dzięki za dodatkową presję ;)
Czyli przegrałem z finalistą - wstydu nie ma ;-) Powodzenia Diuku @demollari
@kaxiu a wódka w więzieniu, co to jej ślad jeszcze na podłodze jednej z cel jest, to co było jak nie przelanie? Ślad taki wielki, że patrząc na używane w więzieniu kieliszki wnoszę, że i potrójnie przelane!
@ignac w sensie, że "Ingayc Ubrna ed Rthu"? ;-)
Myślę, że najlepiej spytać się tych osób - dlaczego nie zostały? I nie jest to w żadnej mierze przytyk do Autora. Po prostu dywagowanie na temat tego, czemu ktoś się u nas nie zadomowił, na dłuższą metę nie ma sensu. Może prowadzić do skrajnie różnych wniosków, czasem tylko takich, które będą pasowały komuś, kto spróbuje problem przeanalizować bez podstawowego badania - samych (nie)zainteresowanych. A może tutaj ma miejsce Brzytwa Ockhama - najprościej: być może trafili tu przypadkiem i to nie była ich bajka. Nawet wśród takich osób,które się na dłużej u nas zadomowiły, były (są?) takie, które przypadkiem trafiły, które nawet... nie wiedziały czym są mikronacje.
Panie Purysta - "mu", to robi krówka, "jemu" lepiej brzmi ;)
Jeszcze raz dziękuję. Fajnie się rozmawiało
Przekombinował Pan Minister w raporcie ;) Sprawę wyjaśniliśmy i jest regulowana, będzie regulowana mam nadzieję, na bieżąco. Nie trzeba było żadnych gwiazdek pisać - wierzytelność, to wierzytelność i zostanie spłacona :) W czym też zasługa Pana Ministra
Osiem numerów w jednym miesiącu!? Pięknie!
Jak zawsze przyjemnie się czyta. Cieszę się, że Hrabia narzucił sobie takie tempo, ponieważ to oznacza, że my będziemy mogli się częściej delektować :)
Świetny debiut! Bardzo przyjemnie się czyta, bardzo ciekawe opowiadanie. Życzę powodzenia jako kierowca autobusu i trener klubu zakładowego (grający czy raczej siedzący? ;) )
Kawał dobrej roboty WKW, szacun! Ciekawa postać z tego Arcyksięcia ;) Można rzec, że jego osoba była swego rodzaju mianownikiem w wielu momentach historii Teutonii. Ciekawie napisana także komplijacja jego dziejów, a na szczególne brawa zasługują przytoczone źródła.
Nie ma za co Sarmacjo
Wywiad jak zawsze - super!

A tylko chciałbym tak na marginesie zauważyć :)
http://prawo.sarmacja.org/akt,9391.html
Szlag... no tak było... Z jednym wyjątkiem! Wcale się nie speszyłem
Hm, nawet gdyby to było nastawione na wybory, to poza tym, że v-hr. Kakulski nie wiedział o TAKICH wyborach w grudniu, to jeszcze:
1. nawet jeśli, to co z tego?
2. v-hr. Kakulski wycofał się z Wolnej Elekcji.
@GuedesDeLima jedno zero Wam się zjadło :P
Na Teutatesa, wróciła nasza Maruda :D :*
Format publikacji to znak rozpoznawczy PP. Proszę tego czasem nie zmieniać :-)

A wywiad ciekawy
Świetny przegląd historii krainy. Cieszę się, że znowu Hrabia popełnił tego typu artykuł. Mam nadzieję na więcej i częściej :)

P.S.
Rzadko chyba zwracam komuś uwagę na piswonię, ale tym razem muszę, ponieważ moje oczy płakały, gdy między "r" a rokiem zapisanym liczbą nie widziały odstępu. A i kropki zabrakło.
@Gauleiter z kim, to ja i Kandydat już dobrze wiemy