Tomasz Ivo Hugo
Komentarze
Wspaniały kompleks! Przyjemnie się go zwiedza - robi ogromne wrażenie. Mam nadzieję, że JM Rektor wspólnie ze współpracownikami będą mieli znaczne osiągnięcia na polu leczenia z realiozy
A z zakupu zupy RM nic nie dostaje? Bo nie widzę w zestawieniu przychodów.
Co do wyniku, to czy RM musi być na plusie?
No cóż, sezon w Ekstraklasie był stracony może nie tyle przez to, że w efekcie FC Grodzisk spadł, co dlatego, że nikt nad drużyną nie pracował. Być może i tak byśmy spadli, ale gdyby ktoś jej doglądał, to jestem przekonany, że drużyna byłaby w lepszym stanie. A tak, marzenia odstawiamy na bok i skupiamy się na rozwoju oraz bezpiecznym miejscu w tabeli. Awans nawet, jeśli możliwy, zostałby okupiony kolejnymi stratami.
@demollari Diuku nie być może, a na pewno. W każdym razie ja poproszę!
Fajnie, że coś się w tym zaczyna. Szkoda, że połowa zawodników nie wystartowała.
Dziękuję za zabawę!
No to wygląda na to, że to koniec przygody z Pucharem. Ale i tak zaszliśmy najdalej od paru sezonów.
Słodziak ;)
Ciekawy artykuł, gratuluję
Cieszę się, że Diuk Olivka nie zapomniał o nas i o tym jak się pióro trzyma. Mam nadzieję, że częściej będzie dla nas pisał Diuk, niż raz na dwa lata ;)
Świetna dawka mocy!
Widać sporo osób odprawiło Dziady ;)
Znakomity artykuł. Bardzo mnie cieszy takie dbanie o sprawność przez żołnierzy KSZ. Gratulacje dla Dowództwa za organizację treningów, ćwiczeń i szkoleń!
Zacna inicjatywa. Życzę powodzenia!
No proszę, Diuk jak zawsze o historii i jak zawsze wspaniale. Ale, że o sporcie, to dla mnie niespodzianka. Bardzo miła :)
Ale topór, to Czerwony Kapturek zostawi w szatni, tak? ;)
Świetny strój! Cieszę się, że coraz więcej osób bierze udział :)
Proszę, proszę, jaki piękny opis. Chyba mamy Strojniczego ;)
Zgrzeje się Diuk w tym hełmie na balu ;)
Z przyjemnością wezmę udział! Temat zaiste ciekawy
Ciekawa inicjatywa. Brawo! Miło, że "mój" znaczek jest w pakiecie dla początkujących :)
Czy na balu Diuk tę maskę założy na twarz? ;)
Silna ekipa pod wezwaniem! Życzę powodzenia. Wam i Sarmacji :)
Burzliwa i dramatyczna ta historia. W sumie - jak to u piratów ;) Z tej historii, to jakaś praca naukowa by mogła nawet wyjść!
Mam nadzieję, że nie będziemy zbyt długo czekać na ciąg dalszy. Ciekawie się zapowiada!
Z taką peleryną, to ciężko będzie tańczyć Diukowi
@MarekChojnacki czekamy z niecierpliwością!
Wspaniała relacja! Świetne zdjęcia!
@demollari a jednak remis. Choć nie uznali mi bramki...
@rybczak
Grodzisk [*]
Nadzieja [*]