György Róni Karakachanow Jr
Komentarze
Jak to mawiał wróżbita Maciej: Dziękuję bardzo za uznanie.
No cóż, dobrze, że chociaż ty. ;)
Całkowita zgoda z opinią Iva. Szkoda, że tak niewiele osób zwraca na to uwagę.
Jedno wam powiem. Skąpe z was szuje.
Potwierdzam koszerność ideologiczną. Aj waj!
Republika Południowego Baridasu to żaden twór martwy. El Gubernatore zdecydował o rozwiązaniu Republiki i włączeniu jej dziedzictwa do Okręgu Autonomicznego Freemanland w Wandystanie.
"Nie śledzę wydarzeń na bieżąco więc nie mam pojęcia kto zaczął". Po tym odechciało mi się czytać dalej.

NIE ZNAM SIĘ ALE WYPOWIEM SIĘ!!!!!!one TU SOM NIELETNI.
Towarzyszu Hornik, przed kilkoma dniami pisał towarzysz: "Nie cierpię jak ktoś kaleczy świadomie język polski", a teraz zapisuje imię małą literą, nowe zdanie też małą zaczyna, przecinków nie stawia. Ładnie tak kaleczyć?

No chyba, że nie nauczyli ortografii w KSZ. To przepraszam.
"Pogardliwy potocyzm". LOL. Z kim ja żyje w jednym kraju.
Będę i ja, zapraszam wszystkich autorytetem El Presidente!
No nareszcie coś ciekawego, a nie jakieś pieprzenie o exposach i wyborach!
"Ten artykuł lubią: Ivo Danuta Karakachanow Śr, Simon Peter Liberi, Tomasz Ivo Hugo, György Róni Karakachanow Jr." ELITA.
Napisałem stolec, przepraszam :/
Czas zbierać podpisy pod wnioskiem o odwołanie Helwetyka ze stolca prefekta.
Naprawdę? Słowo (A) będzie cenzurowane? (B) też?
Andrzej, spd. Jak się zrzekałeś obywatelstwa, już się jarałem, że cie nigdy nie zobaczę i co? I nic.
Tow. Helwetyk zaczyna przeginać pałę.
@Leszek, jak chcesz coś od Iva to wystarczy poprosić, a nie robić mu loda giganta, on ma męża!
@Fryderyk, na co ty tu chcesz odpowiadać? Z czym polemizować?
Andrzej, nie mów, że wracasz?
Ja pi*dole, kaizeryzm w komentarzach pełną gębą.
@Ivo, ty masz facebooka od czasów gdy to jeszcze nie było modne, więc się zamknij!
O ja pierdolę. Pogrzało kogoś? Te dziesiątki artykułów, haseł, notek, grafik. Stałe wpisanie się do krajobrazu kultury sarmackiej, wielomiesięczna praca to wszystko "anarchistyczna wandeizacja"? Jaką trzeba być nieoczytaną dziwką bez szkoły żeby nie mając pojęcia o funkcjonowaniu RPB wypowiadać się za jej zniszczeniem? To nawet największe głąby wiedzą, że prowadzą nas cztery doktryny: wandyzm, tramwaizm, bananizm i neobravizm. Jeżeli to jest anarchistyczna wandeizacja, to ja jestem Miley Cyrus. Już nie wiem co dalej mówić...

Zakończę przysłowiem: Chxj wam w ryj.
Panie! Ja jestem pizda w świecie, kozak w necie! Jeżeli nie hejtuje, nie żyję!
@up, otworzyłem, przeczytałem komentarz Sławomira i straciłem ostatecznie wiarę w Boga.