Jeremiasz Winchester
Komentarze
Terytorium Samundy na mapie polskiego v-świata.
To zarchiwizujmy ich stronę, chrońmy markę Samundy, ale piksele zostawmy same sobie.
Czy są nam potrzebne kolejne kontrowersje? Zaraz zarzucą nam imperializm.
Czy Samunda stanie się prowincją Księstwa Sarmacji, czy tylko będziemy pilnować ich pikseli?
Cytuję:
Słynie z tego, że nocami rozrzuca na teutońskich polach ziemniaczanych stonkę

Serce za samo to zdanie :P
A to nie lepiej zrobić to na wyspach oryginalnego Cesarstwa Tokugawy?
Hahahhaha :D
Na Orientyce istnieje więcej państw poza Surmenią, Austro-Węgrami i Rotrią. Czy z resztą mamy kontakty?
Któryś potrzebuje suflera?
I co? Pewnie Hasselandowi ujdzie na sucho jego bandycka działalność?
Kiedyś chcieli być jedną z prowincji Księstwa. Proszę zobaczyć jak się rozwinęli!
http://hasseland.eu/forum/viewtopic.php?f=58&t=993#p8272 - będzie Święta Wojna?
Dodatkowo od kiedy, moja prywatna opinia oznacza że Sarmacja wysyła KSZ w rejon konfliktu? Ja nawet żadnego stołka nie piastuję w Księstwie. Proszę mi wskazać miejsce w Trizondalu, gdzie ktoś stwierdził że KS sympatyzuje z Winktown.

Sam pan napisał: Moim zdaniem błędem było wycofanie się z umowy podziałowej Austro-Węgier i Trizondalu - wówczas Hasseland napewno miałby utrudnione pole manewru. Tak przez swoje zaniedbanie wychowaliśmy sobie stwora :(

No tak, wtedy na pewno więcej państw by wzięło sobie ziemie niczyje, to Hasseland by przejął mniejsze terytorium. Genialny pomysł, przeczący stanowisku jakie obecnie wyraża większość państw Kontynentu Wschodniego.
Bełkot.

Dodatkowo w sprawę konfliktów terytorialnych zostało wciągnięte także nieznajdujące się na Kontynencie Wschodnim CO? Sarmacja? Azymutia? Brodia? Dreamland?

I przepraszam, ale dlaczego nie napisał nic pan o tym, że Winktown nie brało udziału w Kongresie i jako pierwsze sprzeciwiło się imperialnej polityce Hasselandu, Rotrii i Surmenii? To dopiero stanowczy sprzeciw władz tego państwa doprowadził do tego, że zagarnięcie ziem niczyich nie przeszło bez echa.
Zapytam w imieniu Daniela Łukasza: Starczy na znaczek?
Albo (ale to już wyjście ostateczne): stworzenie jakiegoś systemu gospodarczego. Ale co ja NIA będę dupę zawracał takimi błahostkami.
Się ciesz że stać Cię na zakup talerza zupy chociaż. Niektórych nie stać nawet na to! :(
Fajne :D
Mapa Khanda <3
Oni tam w Samundzie i Al-Rajnie mają mózgi mniejsze od wiewiórek.
Fajny pomysł na cykl ;)
Pisanie o sobie w trzeciej osobie liczby pojedynczej - tak bardzo narcystyczne :D
Odgrzewanie kotletów gdy nie ma się nic nowego do pokazania?
Społeczeństwo się nam starzeje :(
Piotr Paweł I* ma gdzieś Sarmację i bawi się w swoim Hasselandzie.