Jeremiasz Winchester
Komentarze
Piotr Paweł I* ma gdzieś Sarmację i bawi się w swoim Hasselandzie.
Lepsze IMHO od Opisowego Microballa :P
Się nabijacie ale fajne ogólnie :D
JKM na krulla Teutonii bo krull jest tylko jeden!
Cytuję:
Jednak przełomowym momentem było odtajnienie działu na forum centralnym, co spotkało się z przychylnością Sarmatów i co mogę zapisać jako mój osobisty sukces.

A to przypadkiem pan Hetman nie był przeciwny odtajnieniu działu?
Nie wiem jak inni, ale ja czekam aż ktoś przerobi flagę nazistowskich Niemiec na niebiesko i dorobi jednorożca.
@ Calisto - akurat poza La Palmą to w v-świecie nie ma zbyt wiele z klimatów tropikalnych.

@ Rodrigo - weź po prostu spróbuj reaktywować Tropicanę jak dostaniesz pozwolenie od GiS'u. Przynajmniej nie powinno być lipy. Chyba że zrobisz to źle, wtedy będzie :)
Komentarz z tantiemką za postęp edytorski!
Ale Wandystan to ewidentnie Starosarmacja :D
A jak się Wam skończą krainy do opisywania, to zróbcie Miesiąc Wandystanu! :D
Nie oszukujmy się: PTR zrobił dużo dla Morvanu. Gdyby nie on, to ta kraina podzieliłaby losy Tropicany czy Trzyczaszkowa dużo wcześniej niż miało miejsce w rzeczywistości. Ja bardzo bym chciał rozliczenia historii Wolnego Morvanu. Nawet jeżeli władze KS nie uznawały secesjonistycznej Wolnej Republiki, to tyle lat po jej upadku mogłyby ją jakoś upchnąć w historię regionu, zwłaszcza że później Michał O'Rhada działał ostro na rzecz Mandragoratu Wandystanu w ramach Sarmacji.
Czy będzie w ramach miesiąca jakiś artykuł o Wolnej Republice Morvan? Może wywiad z Michałem O'Rhadą vel Prezerwatywem Tradycją Radzieckim?
Jak zobaczyłem że tekst jest sformatowany, to myślałem że ktoś innym obchodzi swoją sarmatnicę. Ba! Jak zobaczyłem nawet autorkę tekstu, to dalej tak myślałem.

Może to pewna droga? Krzychu, częściej najmuj ludzi do pisania w swoim imieniu! :D
Więcej takich artykułów! :) Inspirowanie innymi państwami w v-świecie nie jest niczym nowym. Republika Francuska, Rzeczpospolita Obojga Narodów czy chociażby Monarchia Autro-Węgierska w większym nawet stopniu niż Republika Bialeńska, kopiują istniejące (lub już nie ;)) wzorce społeczno-kulturowe.

Bialenia pożycza/kradnie/przetwarza elementy z Księstwa Sarmacji z prostej przyczyny: Andrzej "Swarzo" Swarzewski po niespełnieniu swoich nacjonalistycznych manifestów w Sarmacji, zdecydował się (nie miał też wyboru), stworzyć własną wersję Księstwa.
A ja życzę żeby pan poznał tajniki używania tych przycisków które znajdują się nad oknem dodawania komentarza! To będzie dla nas największy prezent.
Pan Akademik Tradycja Wileński? Czyżby postanowił pan wrócić na łono Sarmacji na stałe, odcinając się od penisa Wandystanu? Liczymy że księciem się zostanie? :D
Boję się aktywności politycznej Hansa, jeżeli będzie stała na poziomie podobnym do jego mediowych wyczynów.
Andronichus - nie poznałem potworka Polanda po Twojej kosmetyce <3
Stare... Ale dobre :P
Ja tam bym nie miał nic, gdyby Hans+ ukazywało się chociażby 10 razy na dzień o ile trzymałoby wysoki poziom. A że trzyma poziom bruku, to się nie dziw że połowa postów leci bez tantiem. Nie przypominam sobie ażeby jakikolwiek autor do tej pory, był hejtowany w taki sposób, tj. odbierano mu zarobek z tantiem. Dotychczas nawet autorzy najgorszych szmir mogli liczyć na pokaźny zastrzyk tantiemowej gotówki.

I proszę bez pitolenia, że nie stać Cię na założenie własnego tytułu prasowego, że to zrujnuje Twój stan konta itp. Na chwilę obecną nie działa SG, więc i tak nie ma na co wydawać wirtualnych libertów.
To ja też komentuje bez tantiemy :D
Sugeruję jeszcze że zamieszkują go osoby z krótką pamięcią, tudzież z problemami alkoholowymi - proszę o tym nie zapominać!
A moje, a moje? :D
Ale się zreflektował :D