Jeremiasz Winchester
Komentarze
A ja bym zjadł kebaba.

Wandejczyk chcący aby zdjąć z głównej jakiś artykuł bo kogoś obraża... Szok, niedowierzanie i benzyna za 3,50.
Panie Stanisławie: szacun!
Może się pan czuć pozwany :D
Ktoś musi zastąpić Wandejczyków w Sarmacji.
Przybył z Trizondalu i już się wozi jako pan.
Hahahaha :D
Udowodniłem to o czym pisze Czuguł-Chan pod poprzednim Opisowym Tekstoballem.
Udowodniłem to o czym pisze Czuguł-Chan pod poprzednim Opisowym Tekstoballem.
[img]http://ifotos.pl/zobacz/Microball_ewppwwq.png/[/img]
A ja to odbieram tak, że autorowi Opisowego Microballa nie chce się rysować (chociażby w Paincie), tylko w głowie ma wyobrażenie tych scenek, że to niby Microballei próbuje nam sprzedać zubożony pomysł.

I to nie będzie pierwszy raz kiedy Microball się pojawi. Powołam się chociażby na znaną sarmatom Wandakulę oraz te Microballe: https://www.facebook.com/pages/Microball/348517425250163
Microball w formie tekstowej? To się kłóci z samą koncepcją countryballi.
Chodzi mi o to że jak fabularnie stworzyli na wyspach jakieś miasta, wsie, opisali historie itd., to w wypadku przenosin do GiS'u wszystko szło by niejako do kosza.

Padła bo padła, na uj drążyć? :D Prawdopodobnie padła bo to był jej zmierzch, obywatele się wykruszyli. Dać CMS'a młodym, aktywnym i z marzeniami, to może ich to zachęcić do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Nie pamiętasz jak było w wypadku pojawienia się ZW i hype'u na artykuły i gazetki?
@Prince
W środku nocy czytałem wątki, mogłem trochę przeinaczać fakty za co przepraszam ;)

Popieram akcję wyciągania ręki do krajów pogrążonych w kryzysie i małych mikronacji. Może dać to nam zastrzyk nowych obywateli którzy w ramach KS mogliby rozwijać własne autonomię. Przyczyni się to do zróżnicowania samej "oferty programowej" Księstwa.

BTW. W Wandystanie narodziła się idea przekazania CMS'a młodym i małym mikronacjom. Biafra, bo tak ten system się nazywa, wykorzystywała Eskwilinia. Jakby nie patrzeć, doskonały ruch ze strony Wandejczyków który może im tylko pomóc.
Z Hasselandem czy Eskwilinią?
Brakuje tylko żeby logo KS zostało zastąpione logo KH :D
Hmmm... Z tego co tam wyczytałem na ichnim forum, Hasselandowi proponowano utworzenie wyłącznie miasta na terytorium GiS'u. Trochę z naszej strony przegięcie jednak, bo znowu oznaczałoby to wywalenie całego dorobku Hasselandu w ramach budowania oddzielnego państwa na terytorium Orientyki. W sumie oni i tak niewielki obszar zajmują w stosunku do innych sarmackich krain. Może i KH to małe państewko o wiecznych problemach aktywnościowych ale taka Sclavinia również nie zawsze grzeszyła przesadną aktywnością. Nie liczy się ilość obywateli zawsze ale ich produktywność. Akurat diuk Hasselandzki to bardzo produktywny koleś jest. Niestety, obecnie większe szanse Hasseland ma na zdechnięcie aniżeli na odbudowę. Ja już kiedyś proponowałem Eskwilinię włączyć do Korony. Dzisiaj ten kraj nie istnieje a jego obywatele w większości odeszli z v-świata. Wielka strata dla wszystkich.
Wy mi lepiej powiedźcie który z Was stoi za KPN w Parlamencie Europejskim i zabójstwem Jaruzelskiego!?!
Babę z Brodą.
Szkoda że Republika Południowego Baridasu jest tworem martwym. Swojego czasu świetnie się bawiłem czytając teksty Ivo K. Bananów i słodkości!
Nie będę Wam mówił z czym logo Dwunastnicy mi się kojarzy...
A ja chciałbym zobaczyć Ferment w swojej pierwotnej formie: w PDF'ie.
Jakiś odnośnik na głównej do tego rankingu by się przydał. Albo chociaż w profilu. Chyba bardziej jednak do profilu się nadaje.
Żeby pan panie Rattus wiedział ile to się czasu spędziło na khandowej mapie Sarmacji :P Wszystko zależy od stopnia rozbudowania SG. Za Syriusza 3.0 też się trzeba było nagłowić co kupić, co sprzedać i co wyprodukować. A najfajniej i tak było jak na mapie były lokowane kopalnie, fabryki i mennice. Kto pamięta oczekiwanie do północy na to, aby zaklepać sobie branżę? :P
Wyczuwam ostry melanż xD
Co tam Gazeta Teutońska. W Sztuce Ulicznej!