Jeremiasz Winchester
Komentarze
Od razu widać że ATW z Wandystanu. Rozpoznaję strój ludowy.
https://www.youtube.com/watch?v=XIIFCfJ8JHM&feature=kp
Jak pokazuje historia kilku ostatnich lat Księstwa Sarmacji, jego sukces w dużej mierze opierał się na odpowiednim zbalansowaniu gospodarki, kultury i polityki. Bez SG nie ma gospodarki która motywowała twórców kultury do aktywności (bo jeżeli nawet liberty były wirtualne, to fajnie było je mieć), obecnie została niemal wyłącznie polityka. Polityka która jest niczym rak, na początku zabiła gospodarkę a później kulturę (ładne pozbycie się wandejskich twórców którzy chociaż byli niepoprawni, to jednak aktywni na 200%).
Mnie w KS właśnie kręciła gospodarka, kombinowanie, spekulacje a nie debaty nad dyskusją na temat wprowadzenia ustawy której 3/4 Sarmatów nie przeczyta bo i po co?
To niech na kliknięciu zarabia się 100 libertów a na artykule 1000.
Chciałbym też dostać rangę na forum "Zły Obywatel". Jestem dumny że hejtuję rząd i nie jestem dobrym xD
A skoro SG nie działa, to dlaczego funkcjonuje coś takiego jak współczynnik zdrowia i siły roboczej? Przy niedziałającym SG Skarb Państwa tylko traci na tym, że wypłacane są liberty "za pracę" która de facto jest czym? Niczym. Tutaj nawet klikać za bardzo nie trzeba żeby dostawać kasę.
Nie jestem aktywnym obywatelem, bo obecnie w Księstwie Sarmacji nie ma co robić. Jak ktoś wcześniej wspomniał NIA (w większości) = Represja. Ja rozumiem że w NIA też pracują ludzie którzy mają życia prywatne, ale z drugiej strony, sami dokładają sobie obowiązków w postaci pełnienia funkcji urzędniczych. Pełnią funkcje urzędnicze, nie mają czasu pełnić funkcji w NIA. Stąd tak woooolno powstaje SG. A może wcale nie powstaje? DGS potrafili postawić w bardzo krótkim czasie. Nawet wandejski SKOK jedna osoba stworzyła szybko. Podejrzewam że SG nie ma dlatego, że nie ma nawet planów, tudzież pomysłu na niego.
Niech się NIA weźmie w końcu za stworzenie systemu gospodarczego. To brak możliwości wydawania kasiory przez Sarmatów doprowadził do tego że na chwilę obecną Księstwo jest bankrutem.
Uważam że całą Represję i NIA trzeba obarczyć winą za zaistniałą sytuację (ich opieszałe działanie, głupie pomysły). Członkowie tychże niech teraz łatają dziurę budżetową z własnych kieszeni!
Jak nie ma na co wydawać...
Jak nie ma na co wydawać...
Jak nie ma na co wydawać...
Jak nie ma na co wydawać...
Na dziwki i alkohol. Co Cię będę okłamywał.
[font=Lora, sans-serif]Co powiesz nowemu mieszkańcowi KS?[/font]


[font=Lora, sans-serif]Ić stont![/font]
CdB - najbardziej klimatyczne miasto w Sarmacji :D
Franciszek!
Rzeczpospolita Sarmacka - czemu nie? Zmiany w Księstwie wyjdą mu tylko na dobre, dalej można budować prosarmacką narrację. Tytuły również mogą pozostać. Być może Rzeczpospolita będzie wyglądać tak, jakby wyglądała Polska gdyby w czasach IIWŚ nie wybito nam wszystkich elit.

1xTAK za zmianą ustroju. Księcia na śmietnik dziejów!
Panie Władysławie, Wandystan na mocy traktatu o siostrpaństwie, posiadał kiedyś ciepłe, pornosocjalistyczne stosunki z Winktown. A Winktown było v-światowym przodownikiem jeżeli chodzi o broń jądrową. Tyle jej mieli że szczodrze ją nawet swoich wrogów obdarzali xD
W każdym bądź razie, 33 osoby z około 90, to żadna większość. Te 50-kilka procent to 17-18 osób. Badanie nie odzwierciedlają faktycznej opinii Sarmatów.
A to byli obywatele, czy również mieszkańcy?
A ile osób wzięło udział w badaniu? Bo się zaraz okaże że 10.
Jak się komuś nie podobają zalety SG i klikactwo, to może się przeprowadzić do Dreamlandu. Dzisiaj uruchomiono stronę jakiegoś miasta, więc macie szansę się pozachwycać narracyjnością Królestwa.

PS. Gdyby DGS dało użytkownikom możliwość większej personalizacji stron gazet, tudzież w późniejszym okresie czasu, możliwość tworzenia podstron firm i organizacji, to na pewno by narracja odżyła.
Swoją drogą, czy to górne menu musi być takie wielkie? Albo chociaż dać możliwość użytkownikowi czy chce żeby ono było ruchome. Przyznam że mnie irytuje.
100 razy lepiej! :)