Irmina de Ruth y Thorn
Komentarze
A ja jestem jak zwykle zachwycona pracą jaką włożyłeś drogi mężu. Czas w końcu chyba sie wybrac do tego zoo :) co Ty na to?
Ja tylko jedno powiem. Cudownie mężu :)
Oznajmiam iż Różany Ogród jest gotowy do startu
Uwielbiam kocham:* chce wiecej:)
Genialna!:)
Yey! Tetrycy moi kochani wreszcie:) uwielbiam. Vivat książę!
Ty zawsze byłeś mój drogi małżonku nakręcony :D a to dobrze wróży. Pisz pisz więcej :) chce więcej.
Uwielbiam :*
Mężu :) cudowne wspomnienia tych 7 lat. Trwaj z nami jeszcze dłużej :D i dziękuje ze o mnie wspomniałeś. Aż sie zarumieniłam z tego powodu :* ja też potwierdzam spotkało mnie coś wyjątkowego i nie zamieniłabym Ciebie na kogoś innego :* do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Mężu znakomity artykuł. :) Podróż w głąb Teutonii to jest to co uwielbiam. Nie mogę się doczekać kolejnych wydań :*
Spokojnie pierwsza partia jest w fazie przygotowania:)
Oh dobrze ze puls News mnie nie prześwietlił
Wnuczko, nie mów mi że znowu chcesz zostawic mnie w niepewności przez następne dwa lub 6 miesięcy?! Nie! Nie zgadzam się. Czekam na następny mając nadzieje, że się pojawi dosyć szybko
Osz ty zła wiedźmo :P a na mnie mówią ze to ja jestem :* kurde serio nie zasnę bo będę czekać na następną część:)
Teraz to rozpaliłaś moją ciekawość :* przez Ciebie nie zasnę i będę myślała co dalej :)
Powodzenia :)
Gratuluje i trzymam kciuki za spełnienie wyborczych obietnic :)
Leszek <3 i Robert <3
piSMOK <3 wreszcie jesteś :*

Moje ulubione pismo wreszcie wraca. W końcu :D po prostu nie wierzę, ale bardzo sie cieszę. Czekam na aktywację :D
Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Wiem bede czepliwa. Co rozumiecie pod pojęciem najdłuższego stażu? Jakby był liczony?
Dziękuje za odpowiedź. Jedno jeszcze pytanie. Kto by w takiej komisji zasiadał? Na jakiej podstawie wybierane by były te osoby?
Zaintrygował mnie postulat wprowadzenie honorowego obywatelstwa. Czy mogę prosić kandydata o rozwinięcie tego wątku? Jak zamierzacie to zrobić? Na jakiej podstawie?
Wasza Książęca Mość,

Panuj Nam wiecznie. NIech ta siła, która zawsze Ci towarzyszyła nigdy nie znikła. Niech ten cel, który sobie postawiłeś był zawsze z Tobą. Aby tron nigdy nie był twardy, a berło władzy nie ciążyło. Na ten dzień wczorajszy i kolejne lata panowania, składam ci życzenia.

Z uszanowaniem
Irmina
Tez postaram się przybyć jeśli nieistniejący real mi pozwoli :)
W końcu to nasi cukiernicy w naszym hrabstwie robią najlepsze paczki :) serdecznie zapraszam