Jack von Horn
Komentarze
Powiem że bez administracji i archiwum nie ma historii KSZ a bez historii to nie ma KSZ :-) Jako były Hetman cieszę się z tego, że się udało z Książeczkami i administracja działa. Jeżeli potrzebna jest jakaś pomoc w odtwarzaniu Historii służę pomocą gdyż posiadam dosyć sporą bazę rozkazów Hetmana (skrzętnie zbieraną w odmętach internetów).
nie nie bardzo ładne. Jeno Rassmusenowych postaci mi brakuje.
Wer iz Rassmusen?
Niechętnie to piszę ale po tym jak został potraktowany stolec Hetmana (przy okazji moja skromna osoba) czuję ulgę. Wybaczcie ale moim Księciem nie byliście. Przy okazji życzę sukcesów na polu samorządowym być może będzie to to czego szukacie w życiu. Złośliwy by zakrzyknął "niech żyje real" ale w obecnej sytuacji tego nie powiem.
@RCA
Cytuję:
10000 lt dla osoby, która wskaże ofensywną retorykę w artykule powyżej. Serio.
Cytuję:
Jeśli w podobny sposób zachowa się ktoś ze Starosarmacji, Baridasu czy Sclavinii to reakcja będzie adekwatna i odpowiednia.

To do tego na litość boską :-)
A kogóż to wyjebał bo nie kojarzę?
Jak to tak bez sądu?
Niech moc będzie z mocą ;)
Gratulacje
Ja chętnie gram w piłę i pić lubię :-)
He he już chyba nigdy nie wygram :)
Nie bardzo rozumiem co mam teraz robic w KSZ. Nie ma stanowiska byłego Hetmana :-) Dlatego złoże wniosek o zwolnienie mnie ze służby i przeniesienie w stan spoczynku. Nie mam zamiaru nowemu Hetmanowi bruździć albo nie daj Boże zawadzać. Stosowny dokument dotrze do Dworu jeszcze dziś.
14 dni to nie jest chyba jakiś wielki skandal. mIAŁEM ZE WZGLĘDU NA MÓJ WYJAZD ZAGRANICZNY utrudniony dostęp do neta. Ale 14 dni to widzę, że juz koniec świata. Wiem, że cierpliwość jest cnotą ale na litość boską czy to tak dużo żeby Hetmana pożegnać z klasą. A tak mam wrażenie, że na tą zmianę były jakieś naciski albo chęć dokonania zmiany moim kosztem. Powiem to jeszcze raz. Chciałem odejść i na tą okoliczność przygotowałem już nawet event ale nie dostałem tej szansy a w zamian za to zostałem poprostu wyrzucony. Nie jestem byle bolkiem i KSZ poświęciłem bardzo dużo więc wydawało mi się, że zasłużyłem nacoś więcej ale się pomyliłem. Odejdę bo szanuję demokrację i wybór Sarmatów. A i przepisy dotyczące KSZ są dla mnie wiążące.
Dlatego nie będę drążył tematu co miałem powiedzieć powiedziałęm.
Z tego co wiem to Książe kontaktował się ze mną w sprawie stworzenia Herbu. A na rozmowę w spawie KSZ mieliśmy omówić w innym terminie, którego nikt mi do tej pory nie podał. Poza tym to, że mnie nie ma nie znaczy, że nic nie robię ale to już historia. Szkoda tylko, że Książe tak się ze mną pożegnał.
Nie będę tutaj dawał logów z naszych rozmów bo to słabe by było. Do tej pory Zwierzchnik KSZ decyzje personapne konsultował z Hetmanem obecnym. CHciałem zrobić jeszcze coś na koniec i przekazać KSZ nastepcy ale nie dostałem takiej szansy i z tego powodu mi przykro. Ale widać, że Następca tronu miał inny plan. Więc mogę się tylko pożegnać pożegnać.
Z całym szacunkiem ale nie życzę sobie zwalniania mnie w ten sposób. Jednoczesnie składam rezygnację z funkcji Hetmana. Nie tak się do tej pory żegnano z Hetmanami. Wystarczyło poprosić o dymisję a tak to wygląda na to że jestem poprostu wypier...... y ze spóścizny w którą włozyłem nieraz i noce opracowując nowe sposoby na aktywizację i wymyslanie nowych zabaw w KSZ. Szkoda że tak mnie potraktowano bez jakiejkolwiek konsultacji ze mną. Płakał nie będę bo wiem, że KSZ da sobie radę bece mnie. Jednoczęsnie gratuluję mojemu następcy którego chciałem zarazić byciem moim następcą ale nie chciał bo nie ma czasu. A tu nagle proszę jest czas i starego Hetmanka jeb w łem obuchem. Nie takiego końca oczekiwałem po nowym Księciu. W związku z powyższym przekazuję KSZ w ręce następcy licząc, że sobie poradzi. Salut Sarmacja Salut KSZ.
Łączę wyrazy Hetman Emeryt
Jack von HORN
Jako Hetman pragnę podziękować za przychylność dla KSZ. Wiele problemów udało się rozwiązać dzięki Zwierzchnikowi, który nigdy nie odmówił pomocy. W imieniu Książęcych Sił Zbrojnych - dziękuję i S A L U T ! ! !. To był dla mnie zaszczyt.
a pocztą konną nie doczytałem :-)
IMIĘ I NAZWISKO:Jack von Horn
NUMER PASZPORTU:AE544
Przeczytałem i zgadzam się na przestrzeganie regulaminu zawodów.
i zaokrąglone rogi tablic
może nad KS kukul by lepiej wyglądał?
Proszę również o dodanie dziedziny nauki "Wojskowość".
Co by nie powiedzieć. Działo się za panowania TIH. Abdykując więc dorobek przepadł by ten - Jakby to powiedział Mistrz Joda. Życzę kolejnych lat w spokoju. i spodziewam się zjazdu w Krostkowie :-). Bo tam jednak było fajnie.
Podatki to zabieracie !!! ale żeby dać z jedna wiochę to ni chu chu? :-)
Sorry Labrów miało być. Uroki posiadania Telefonu bez intuicji ;-)
Jesteśmy virtualem i kurczowe trzymanie się reala jest szkodliwe dla v-życia. Zasady heraldyczne owszem ale co do klejnotu tarczy albo łagrów ale nie elementów charakterystycznych dla danej osoby jak chociażby szachownica Guedesa.
Proponuje konsultowanie artykułów z Dowództwem. KSZ ma to do siebie, że posługuje się jedną, jedyną i jedynie słuszną polityką informacyjną. Przed publikacją sugeruję aby tekst skonsultować ze swoim Dowódcą, Szefem itd.
Łącze Hetmańskie Wyrazy.