Jack von Horn
Komentarze
Nikt nie obiecuje KSZ pomocy w rozlokowaniu Baz Wojskowych. :-)
W podobnym malowaniu widziałem wczoraj autobusy miejskie w Bydgoszczy. :-) Ktoś z Sarmacji je malował?
Mimo, że jestem na urlopie pozwolę sobie zupełnie prywatnie pochwalić tenże artykuł.
Książe pozwany? Chyba na odwrót?
W Turcji, która nie istnieje też był pucz ...
A gdzie grafiki z płaczącymi dziećmi? Ziart
Po co kruszyć kopię. Dadzą d...y to już ich nikt nie wybierze. Z tego co pamiętam wybory są dość często. I pamiętajcie jeszcze nie przyszedł czas bym kandydował :-)
PS. Prawo do odejścia definitywnego powinni mieć tylko Sarmaci tacy jak Karolina czy mój Wielki poprzednik Marszałek von Graudenz, którzy na Sarmacji się wychowali. Ktoś kto jest tu stosunkowo nie wie porostu co robi.
Ja to odebrałem tak:
"Sarmaci są żałośni i mam ich gdzieś bo nie dali mi tego co bym chciał"
Błądzę czy mówię prawdę?
O takie Sclavinie inni walczyli !!!
Fajnie by było w grafikach użyć prawdziwych herbów. Kilka klubów ma takowe. Jeżeli nie ma to chętnie pomogę w tej kwestii.

img_519_60.png
Trza było powiedzieć to byśmy pożyczyli :-)
Proszę pomysleć nad podlinkowaniem utworów. Powiem szczerze, że wielu nie znam a kopiowanie i wklejania w yt jest męczące.
Następnym razem proszę zamieścić zdjęcie kota. W KSZ mamy kilku młodych żołnierzy. Chętnie użyczę wizerunku :-)
Cała przyjemność po mojej stronie.
Święte słowa przedmówcy.
Chłopaki już piszczą :-)
Dziewczyny też.
Witamy.
Kpt. Irmina nie będzie.
No jednak będzie w pas biodrowy bo musi gdzieś wisieć kabura z jej pistoletem.
PS. Fakt fajerwerków nie ma. Chyba pozostawię pisanie informacji ludziom bardziej kompetentnym. Wyszedłem z wprawy albo wyszedł na jaw mój brak talentu w tej materii. Proszę mi wybaczyć myślałem, że taka informacja kogoś zainteresuje.
Zapraszam do odwiedzenia naszego forum.
Liczba zasług jest tak ogromna, że to jest temat na osobny artykuł.
Artykuł podsumowujący rok będzie nie zagniecie kiedy? Tak tak w styczniu 2017 i wtedy wybierając żołnierza roku zrobimy kalendarz, na 2017 w którym będą wszyscy żołnierze zdobywcy tytułu żołnierza miesiąca. A na okładce będzie żołnierz Roku.
Zaspokajając ciekawość Diuka Czuguł-Chana powiem tylko, że wyboru dokonują generałowie KSZ na podstawie oceny pracy żołnierzy w danym miesiącu i wiemy za komu się co należy. A jeżeli chodzi o por. Laurencjusza to zapraszam na forum KSZ tam w większości widać jak się sprawują żołnierze.
A że tak odpowiem. Bo Generały tak wybrały. :-)
O kur..... Nie wyslalem. Miałbym 3 wynik.