Jack von Horn
Komentarze
Jakby co ja już intensywnie skaczę.
Dla konciaków w DSG od LOGO Production mała tantiemka.
A gdzie punkt o Obowiązkowej Służbie Wojskowej. :-)
No to już tylko pozostały Rządy Junty Wojskowej KSZ. :-)
KSZ posiada tylko wykrywalne. My się nie chowamy przed nikim. :-) Mamy wszystko co trzeba a jak nie mamy to inni też tego nie mają. Bo nie istnieje. :-)
F-16 są bardzo dobre. Wiem co mówię bo dotykam ich na co dzień. :-)
Będziem Walczyć. Ooooo Hetman Grodzisk Ole, oleo le, oleo leeeee.
Widać, że na Zjazdy roczne sie nie jeździ :-)
Boże. Czemu tak?
Ja Wy żeście te dzieci spłodzili? :-)
Cytuję:
Riposta taka cieta. A o co w niej konkretnie chodzi? ;)
Riposta ściśle powiązana z tym faktem.
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=187&t=16668&p=200491#p200491
Czujne oko Herolda. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na szybkość podejmowania decyzji w sprawie herbów ;))
Dziękuję Serdecznie za cieple słowa.
Oj tam zaraz stara :-)
???? Musiałem.
Rozumiem, że to są realne urządzenia? Przydała by się szacunkowa cena tych wytworów ludzkiej wyobraźni.
Serdeczne Dzięki.
Ja nie mam do Pana pretensji ani nie czepiam się. Proszę to traktować jako pomoc w tworzeniu czegoś lepszego.
Cóż ocena KSZ może sie brać z niechęci do wszystkiego co militarne. Poza tym KSZ jest głownie zabawą dla żołnierzy KSZ i ci co w nich nie są mogą mieć odczucia obojętne ale nie bylo takiej opcji.
Wielki czyn to byłby jakby ktoś naprawił "ałto" po katastrofie Sierpeckiej. To co Pan Dalek Caan of Skaro dokonał powinno być standardem.
Tym razem nie udało Wam się wykrakać, że Hetman Grodzisk przegra.
Ooooo Hetman Grozisk ole.
No w końcu Grodziski optymizm.
Serdecznie dziękuję. Skromnie tylko powiem, że wszystko to dla chwały Księstwa i KSZ.
Patrząc na składy innych oprócz lidera to chyba też szału by nie było w najwyższej? Hetman Grodzisk należy do Książęcych Sił Zbrojnych i to ja zdecyduję o jej losie.
PS. Lepiej jest walczyć o utrzymanie w najwyższej niż o wieczny awans w średniej.