Yupeng Beijin-Zhao
Komentarze
Ta Trufla to słodka kobieta musiała być.
Bardzo dobra inicjatywa. Z pewnością przyniesie wiele prestiżu Muzem jak i pomoże w rozwoju baridajskiej historii.
Cytuję:
Jednak są gaszeni przez starszych, bardziej doświadczonych, którym się to nie podoba, którzy wolą zachować status quo. A to jest właśnie największa zmora naszego żywota. Nie powinniśmy zachowywać równowagi, a dążyć do efektu huśtawki, gdzie co chwila coś się zmienia. Do przechylania się równoważni raz w jedną raz w drugą stronę. Bo jak narazie to jedziemy po równi pochyłej.

Za parę lat się Sławetny Baronet przyzwyczai :D.
No no, Sławetny Baronet się tutaj rozkręca.
@demollari Tekst wyjustowany. Rzeczowo, na temat. Literówek i błędów interpunkcyjnych się nie dopatrzyłem, także nie ma czego się czepić. Absolutnie fenomenalny przewodnik!
Mam nadzieję, że Hrabia równie dobrze opisze zmiany jakie zajdą w niedalekiej przyszłości :).
Zostaje tylko proszenie o nr konta bankowego, wysłanie wsparcia dla nowych mieszkańców i błaganie, żeby coś porobili.
@MarcelideBO Aż zdałem sobie sprawę, że sam żałuję rezygnacji ze studiów.

@Jihymed Trzeba odpoczywać, kombinować i nie traktować działalności w Sarmacji jako pracy.
@ignac Czy tego typu elementy są akceptowalne w heraldyce :D? Tak na to patrzę, to mam ochotę zamówić herb z tymi kwiatami.
Praca piękna, lecz nieładnie zapominać o wpisaniu swojego stopnia naukowego :D.
@KrzysztofHans Nie jestem tego na stówkę pewny, ale w przyszłych wyborach może się uda :).
Może da się to jeszcze odkręcić :D?
@defloriusz V-prawica czy v-lewica, co to tam :D? Czy onomastyka jest ważna w polityce :D?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to nie jest to koniec programu. Kiedy można oczekiwać (ewentualnej) następnej części?
Skoro zaczął się sezon na awarie ciepłownicze, to trzeba się jakoś rozgrzać.
Szkoda, że Prześwietyn Hrabia się parę minut później za to nie zabrał :D. Oczywiście świetna robota - jak zawsze.
@TMancini Niestety nie mam się kiedy za to zabrać. Skupiam się teraz na nauce, bo jak Prześwietny Dziekan widzi, że się nie uczę, to robi kwaśną minę :D.
@KrzysztofHans Ja odnoszę wrażenie, że Wielmożny Kandydat nie do końca orientuje się w sytuacji. Proszę się nie zrażać, tylko doczytać dokładnie kilka wątków :).
@TMancini Zapał trzeba mieć. Prześwietny Pan Dziekan jest bardzo wymagający :D.
Artykuł jest dobry i konkretnie napisany, ale naprawdę nie podoba mi się ocenianie JKM na tak wczesnym etapie panowania. Kreślenie czarnych scenariuszy w wyniku wcześniejszych sporów nie powinno być zasadą. Na urzędzie każdy zachowuje się inaczej. Czy będą zmiany na lepsze, czy na gorsze - czas pokaże. Zawsze trzeba dać szansę.
Nie rozumiem przesłania, ale doceniam każdą próbę tworzenia sztuki!
Cieszę się, że "Żołnierz Sarmacki" trzyma się dobrze.
Gratuluję wyniku i również życzę powodzenia w realizacji planów. Trybunał Koronny może na tym ucierpieć, ale mimo to, trzeba się rozwijać.
@Andro Na oznakę respektu to nie wyglądało, dlatego pomyślałem o dezaprobacie.
@Andro Komentarze w forme "xD" są niestosowne. Dezaprobatę można wyrazić inaczej.