Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Komentarze
Język nie jest oparty na łacinie, po prostu zapis dźwięków został oparty na alfabecie łacińskim. Tak samo jak polski i wiele innych. ;)

Odmiany oczywiście się pojawią w następnym artykule, tutaj jest tylko wstęp. ;)
A ja tam nie wiem na co idą państwowe pieniążki.
Ja się tam Księcia boję. ;/
Poprosiłbym(kogoś kto ma taką władzę) o przeniesienie do AZULu bo źle kliknąłem przed publikacją i nie wiem jak teraz to zmienić. :(
@Vladimir Oczywiście. :)

@Łukasz chętnie bym zobaczył. :)
@Eradl Oczywiście, że świat nie jest czarno-biały. Głównie właśnie dlatego, że prawda leży właśnie tam gdzie powinna, a nie pośrodku. No ale chyba nie jest to odpowiednie miejsce na dyskusje tego typu. :)
@Eradl Nie, prawda jest tam gdzie jest prawda. Nie ma czegoś pośrodku. :)
Jak zagramy w piłę to wpadnę. Ankieta poszła, 50-70% bo jak nie będzie piły to na pewno nie przyjadę. :)
Pozwoliłoby to ewidentnie odzyskać samorządom swój własny klimat. Chętnie bym zobaczył jakby to działało. Popieram wizję. :)
@AleksanderAF uuu, w sumie fajnie. Ja buszuję w Dreamlandzie, jak coś zapraszam na herbatkę. :P
@AleksanderAF Dawno się nie widzieliśmy exmężu, co tam? :*
@JulianF W papierach nie jest jak powinno być bo kłóci to się z gramatyką języka baridajskiego. :)
@JulianF Przecież w Sarmacji nie ma Eislar. Jest Eislear. Sami sobie paskudzicie w papierach, a przecież pisałem o złej nazwie kilka razy. :)
Szkoda, bo kiedyś sobie też własne system na tych zasadach utworzyłem. :D
Pod kreską kropki też oznaczają samogłoski? Góra/dół to określenie pozycji przed/za spółgłoską? :D
Jeśli Hrabia o to zapytał to myślę, że Hrabia wie. :)

Okultyzm, nacjonalizm, faszyzm. Można połączyć z każdym jak i ze wszystkimi na raz. Odniesienie do współczesnych ruchów nacjonalistycznych używających tego symbolu. Jak pisałem w tym artykule(jak i we wcześniejszych) to głównie te środowiska radykalnie manifestowały i zasiliły batalion.
Teutoński jest dużo bardziej poukładany(lepszy) niż baridajski. Panuję w nim szlachetny ład i porządek. Natomiast baridajski jest chaotyczny i momentami sam się w nim gubię. Dziękuję jednak, za miłe słowa na temat mojego dziecka. :D
à-la-Triste? To jakaś daleka rodzina? :D
Jul, kochanków? :(
"Nibyjęzyk"? :(
Komentarz dla hajsu i drażni mnie jedyne(i przede wszystkim) literówka w języku baridajskim. :D
Poza tym co to za wina. Każdy mógł mieć na ten temat zdanie jakie miał. :D
Szkoda, że nikt tak naprawdę nie chciał obalać Króla, przynajmniej ta część "spiskowców" z którymi rozmawiałem.
Strzelam, że tak. :D
Wasza Królewska Wysokość, zupa całkiem dobra. :)