Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Komentarze
Bo Król się nie zgodził i teraz wszyscy będą przyklaskiwali.
Nie, lepiej niech tam nie mieszka. xD
Akurat co do poezji, nie powinno się czepiać długości. :(
Co to w ogóle za tekst do Króla? Poza tym monarchofaszyzm jest, a nie był.
Bardisu! <3
11 rocznica koronacji? Tutaj chyba błąd. :D
Prosiłbym żebyś zaczynał słowo Awara wielką literą. To nazwa własna. Nadal szacun.
No i fajnie, że Sarmaci też o baridajską Awarę walczyli. Szacun.
Vikinges!
Tak się zastanawiam, pomijając fakt moim danych osobowych, czy niskie zaufanie jest spowodowane moją osobą czy myleniem mnie z Danielem. Hmm...
Powiem szczerze, że nie wiem co mam napisać. :*
O dziwo nie chodzi mi tylko o Najszanowniejszego Prefekta Siergiusza. Nie wiem o czym diuczessa rozmawia na kanałach prywatnych i prawdę mówiąc nie powinno mnie to interesować.
Bardzo często Diuczessa zwraca nam uwagę, że przesadzamy ale gdy ktoś inny zaczyna "przesadzać" to zawsze stoi po jego stronie. :)
Faktycznie zwracam honor! Jednak nie był to oficjalny artykuł prawda?
Diuczesso Karolino,

Która z tych wypowiedzi jest moja? Wydaje mi się, że żadna. Wypowiadałem się zawsze w swoim imieniu i tak jest i tym razem.
Tytulaturę baridajską. Stosujemy uzus! :)
Co niepoprawnego? Wszystko. Znaki które nie występują w alfabecie baridajskim, zlepki trzech samogłosek, rdzenie wyrazów też mało baridajskie.

Historia nieinternetowa państw mikronacyjnych ma to do siebie, że często na przestrzeni lat jest pisana przez różne osoby. Trzeba by było wspólnie usiąść i wszystko uporządkować w jedną spójną całość.
Szanuję pracę włożoną w ten artykuł ale...

1. Słowa w tym artykule, które "pochodzą" z baridajskiego są niepoprawne. Prosiłbym o wcześniejsze konsultacje w razie prób rekonstruowania słów na własną rękę.

2. Żeby pisać o historii i ustroju, przydałoby się trochę dłużej posiedzieć w Baridasie, bo niestety mijamy się z prawdą.

3. Śmieszkowanie z Wicekróla Markusa w oficjalnym artykule jest niesmaczne w moim odczuciu.

Doceniam jednak wkład pracy, dlatego zostawiam tantiemę.
Jestem Adrien Eryk Esjar Józef da Firenza, bez Arped. Chyba wrócę do poprzedniego imienia, żeby się ten błąd nie powtarzał. :(
Roland osmolona mucho i prefekci bękarcie - zostaw tanitemkie!
PS. Baridas czeka

6ex09D91.jpg
Grill w środowisku kibicowskim nie ma znaczenia dosłownego! :D
Natomiast poza boiskiem Baridas wygrał w zawodach w przeciąganiu liny. Stosunek 40 vs. 40. Po dwóch minutach goście musieli uznać wyższość gospodarzy. :P
A wal ile chcesz. :D
Okej, niech będzie zwalcie wszystko na mnie. :)
Nie wiem co w tej Teutonii ćpacie ale podzielcie się. :D