Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Komentarze
A ja myślałam, że Irmina wróciła :D
Można było się spodziewać tego, że kiedyś coś takiego się wydarzy. Dostęp do narzędzi moderatora daje wiele możliwości. Niestety i takich, które miały okazję się wydarzyć.
Matko ile tutaj dramatów ostatnio się wydarzyło. Muszę się wgłębić w nie.
Pięknie i świetnie, ale czy audyt na uczelniach zagranicznych nie odbywa się za ich zgodą?
Moi kochani, ja wracam do v-życia.
Krótko i zwięźle. Forma jak najbardziej akceptowalna, tak samo i treść.
@SantiVilarte oj, trzeba pomyśleć o wydaniu serialu hahahah
Moja mała propozycja - najlepiej gdyby autobusy i tramwaje kursowały do godziny 22-23. Ułatwiłoby to korzystanie z niej Almerczykom.
@Sorcha @MaHi @JanuszekPalasz dziękuję Wam za dobre słowa :) od razu chce się jeszcze bardziej pracować!
@AFvTD domyślam się, źle zostało to sformułowane.
@KonradFriedman dziękuję za komentarz, najwidoczniej sama przeoczyłam zastosowanie :)
@JulianF co ponidzialek. Jeszcze 8 tygodni chyba, że będzie przedłużenie serrii
@LudwikTommo tak,tak debiut. Akcja wkracza w kolejne rejony Sarmacji i Mikroświata :D
Bosze. Oni napędzają aktywność.
Tylko życzyć odwiedzin wielu ważnych osób. Baridas odzyska swoją świetność.
Jak to mówią "Od miłości do nienawiści jeden krok". Mam nadzieję, że Rada Ministrów o tym pamięta ;)
Mnie to również bardzo cieszy. Sclavinię też czekają poważne rozmowy pomimo, że sporu tam nie ma :)
Bosze. Ja nerwicy już dostaję.
Panie Bartłomieju! Nie wypada tak, proszę o ukrycie tego artykułu. Ja rozumiem, że ktoś zaczyna przygodę. Jeśli są z tym problemy możemy również pomóc. Ale takie rzeczy jak zapożyczenia, czy odwołania powinno się wiedzieć.
Hmm . . .
Polskiej, Belgijskiej - czekaj, co?
Każdy ma prawo oczywiście do pomyłki.
Balenie. Nie powiem z czym mi się to kojarzy.

Artykuł znakomity - mam nadzieję, że będzie ich więcej. Rynek prasowy wreszcie zaczyna ożywać.
Cieszy mnie to niezmiernie! Jednak czy można by było poznać nominowanych przed włączeniem ankiety, czy będą wszyscy widoczni jeszcze przed oddaniem głosu?
@Hugo nie przywiązujemy wagi do odmian dla płci
@KonradFriedman serdecznie dziękuję za podpowiedź! :)