Szymon Chojnacki de Ruth
Komentarze
@Robert Berg
Ja tylko żartowałem :) Po prostu chodziło mi o to że do tej pory był tylko jeden instytut historii (z tego co wiem). Tak naprawdę to się ciesze że będzie jeszcze jedna taka instytucja :)
No to mamy konkurencję... :) życzę powodzenia!
Przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony ale postaram się opublikować jak najszybciej “Przegląd Prasy – Ciag Dalszy”. Będzie tam więcej artykułów oraz reszta programów.
P.S. Program RdR był opisany w tamtym tygodniu
To wy tam macie Tajne Laboratorium? Mam nadzieje że nie trzymacie tam czegoś jeszcze gorszego!
Zgadzam się, samorządy są ważną częścią życia w Sarmacji. Osobiście zawsze byłem przeciwnikiem pytań za pieniądze ponieważ uważam że same liberty nie zmotywują nowych mieszkańców ale wprowadzający film lub tekst to całkiem dobry pomysł. Urząd Pracy oraz Tygodnie Prowincjonalne to bardzo dobre incjatywy. Napewno pomogą zatrzymać nowych mieszkańców oraz rozwinąć prowincje motywując ich mieszkańców do działania.
Uff! Tantiemów się nazbierało…
Bardzo fajny artykuł, ale zauważyłem dwa błędy (obiedu, zwykła jadać) może Pan zdąży poprawić :) Czekam na następną część!!!
Panie Wałachowski co tak pochopnie Pan wycofuje pomysły? To że nie wszystkim się podoba to nie znaczy że jest złe! :)
Ja odczytałem! Nseitety nie mgoę się cłkaoiwcie z tym zdogzić, z wrayazmi jak npazryłkad "odelndziie" maiłem problem z odcyztainem. Paoz tym, dizwnie się tak cyzta...
Kiedy te loty się rozpoczną, bo się już nie mogę doczekać... Ksionżyc i Murs :)
Jak napiszę jeszcze kilka opisów to wydam.
Tylko Chuck Norris potrafi spaść ze schodów jadąc windą.
No to Ja też się zgłoszę; na Marszałka Dworu, jak można!
Można wiedzieć jak dostać stanowisko, lub gdzie wrzucić herb?
Przeje... a Jak tak nie napiszę! Ale tak konkretnie to o co chodzi?
Fajnie że jest teraz taka fabryka! Mógł bym zostać pracownikiem?
Nie wiem jak się dodaje więcej niż jedno zdjęcie, a są cztery zdjęcia potrzebne... :(
"(nie za późno jak na barok?)"
Pałac w STYLU Barokowym nie musi być wybudowany w epoce Baroku. Styl Barokowy to po prostu rodzaj architektury...przynajmniej tak mi się wydaje...

"polecam jakiś dobry opis użycia przecinka"
Niestety nie wiem o co chodzi... :(
Niech Pan otworzy cukrownie! Produkował by Pan cukier z trzciny albo z buraków... :)
Czapka to też kapelusz?
Bardzo fajne! Nie mogę się doczekać następnego wydania...
Gratuluję konkurencji !!! :)
Heh, palac w Kozluwce! Ostatnio o nim czytalem!
Zwrot dodrukowanych pieniędzy!!! Świetne!!!