Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Komentarze
Z tym składem do Pierwszej Klasy możesz awansować i za 2 sezony. Nie takie drużyny już tam grały :)
Zaplecze Ekstraklasy jest fajnym miejscem do przebudowy drużyny. Możemy sobie teraz spokojnie grać, bo nad sobą mamy trzy drużyny, które nie odpuszczą awansu, a i na dole tabeli są drużyny wyraźnie od nas słabsze. Dzięki temu nie awansujemy i o spadek nie musimy się bardzo martwić, więc co mecz mogę wystawić wszystkich juniorów i testować nowe taktyki :)
Dziękuję za wszystko! Nie napiszę nic więcej, bo abdykacja WKM to dla mnie szok...
Auterra ma już chyba więcej drużyn w SLP niż niejeden samorząd :D
Cytuję:
Był to trzeci w historii sezon drużyny w Ekstraklasie. Poprzednie dwie przygody kończyły się spadkiem. Tym razem jednak zespół z Auterry okazał się prawdziwą rewelacją rozgrywek. Trzecie miejsce to największy sukces w historii klubu. Ekipa z Baridasu była w stanie urywać punkty faworytom, m.in. remisując z Synami.

Jesteśmy z Teutonii! :D
Wspaniały sezon i kapitalna końcówka. A ja jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny :) Gratuluję zwycięzcom!
To były ciężkie czasy dla koronowanych głów :D
W tym sezonie sporo się dzieje! Zwłaszcza w E-klasie panuje spory ścisk w środku tabeli. A i w Pierwszą Klasę warto śledzić do samego końca.
Dziękuję WKM! Już niestety zbliżamy się do końca, a konkretnie powstaną jeszcze ze dwa artykuły, w tym jeden będzie "zbiorówką" :)
Przeczytałem, że Auterra za burtą pucharu i musiałem sprawdzić czy na pewno wygraliśmy pierwszy dwumecz :D
Duma Auterry... Podoba mi się to :)
Ciekawe lenno. Autorowi należy się dotacja, choćby za to, że nie poprzestał na jednym artykule :)
Manchester United? Nie znam. W której lidze mikronacyjnej gra ta drużyna? :D
To jest sfotoszopowana koszulka realnej drużyny wykonana na wzorze pobranym z internetu :)
Wspaniała inicjatywa! Oby trwała jak najdłużej :)
Niech żyje Książę i Sarmacja! :)
Piękne żaglowce i świetny opis. Dotacja leci :)
Końcówka kojarzy mi się z dziwną sytuacją, która spotkała mnie jakiś czas temu i do dziś nie mogę przestać o tym myśleć, ale do rzeczy. Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty skurwysynu. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty kurwa gnoju i przykleił mi serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu.
Oczywiście równie aktywnie sercował i dotował Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán, któremu również serdecznie dziękuję, ale w klasyfikacji ująłem osoby, które nie posiadały znaczka :)
A wrzucaj Urbex, popyt na takie artykuły jest i prędko nie zginie :)
Kiedyś dość standardowe, obecnie raczej uważane za archaiczne, coś jak w nieistniejącej, realnej Polsce Gniewomir, albo Czcibor. Dziś dominują imiona typowo teutońskie. Czasem fantazja ponosi rodziców i jakiś Esasqu się pojawi, ale i tak więcej Branajnków i Alanków biega po ulicach.
Może w następnej edycji pojawi się imiennik lantiański :)
Już nie w tej edycji. Trzeba publikować z umiarem, żeby się nie znudziło :)
Spokojnie, secesja nam nie grozi :D Ciąg dalszy historii wszystko wyjaśni :)
Wiadomo, Nie ma nic lepszego Urbex! Opuszczone fabryki, martwe pałacyki, bezpańskie kamienice, stacje kolejowe pozostawione własnemu losowi, rozpadające się ściany i dachy. Widzę, że w KS jest na to potencjał :)
Janusz biznesu :)
I oczywiście serca oraz dotacje z tego artykułu nie liczą się w konkursie, ponieważ nie jest to publikacja związana z TzL :)