Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
Komentarze
Dziękuję Panie Popow! Zapewniam, że gdybym miał przeżyć mikronacyjną przygodę od początku, wybrałbym taką samą drogę :)
10 serc w minutę! Chyba długo nie oddam tego rekordu :D
Krzysiu, nie zmarnuj swojej szansy! Cieszę się, że sprawiłem Ci radość :D
Dotacja za ciekawą opowieść, serduszko za skrzypce :)
Zamówiłem Ci taki orientalny! Czekam, aż przyślą z Al Many!
Zamówiłem Ci taki orientalny! Czekam, aż przyślą z Al Many!
Ten strój jest wart tyle co cały budżet Rady Ministrów, także nie wybrzydzaj :D
A gdzie diadem? :D
Dziękuję za nominację WKW! :)
Najważniejsze, że jest happy end! :)
Jeśli chodzi o konkurs to oczywiście nagradzam poprawne odpowiedzi, przepraszam za nieścisłość w sformułowaniu wypowiedzi dot. nagród :D

I jeszcze raz zaczęcam do brania udziału w konkursie. Odpowiedź na pewno można znaleźć u wujka googla :)
Racja, mój błąd. Niemniej jednak nie wygraliście i FC Auterra zajmuje zasłużone pierwsze miejsce :D
@Vladimir Ivanovitsš

Czytała Krystyna Czubówna :D
A tak, drogie dzieci, rozmanażają się samoloty.
To klasyczny przykład czasowego obniżenia nastroju. Najlepiej leczyć alkoholem i kobietami.

Pozdrawiam,
dr med. D. Saryoni
@Irmina

Jakiś konkretny pomysł? :)
Zacząłem układać scenariusz:
Siostra Zoara zmienia bandaż atrakcyjnemu pacjentowi. Siostra Irmina zagląda do sali przez uchylone drzwi, starając się dowiedzieć czy coś ich łączy. W tym samym czasie siostra Yennefer śledzi doktora Rolanda, usiłując dowiedzieć się co przystojny lekarz robi w czasie przerwy :-D
I czy nad przebiegiem losowania czuwa Komisja Kontroli Gier i Zakładów :D
Mamy już tematy przewodnie na siedem pierwszych odcinków serialu Heach M.D.
Grafika w nagłówku jest świetna :)
Już 10/15! Teutonia rządzi :D
8/15 artykułów znajdujących się obecnie (8.06.2015 g. 14:01) na głównej pochodzi z Gazety Teutońskiej lub dotyczy spraw Teutonii, a jeden z artykułów to wywiad z LK Królestwa Teutonii.
Machina propagandowa ruszyła! Tej siły już nie powstrzymacie! :D
Jeśli LKS da radę to proszę bardzo :D

Dla mnie ważniejszy od miejsca w tabeli jest równomierny rozwój drużyny, żeby mieć czym grać na wyższych szczeblach rozgrywek ;)
Jeszcze daleka droga! Życzę powodzenia :)
Coraz więcej artykułów o SLP, dobrze! Kiedy jakaś ustawka w lesie pod Auterrą? :)
Mniej więcej połowa listy brzmi dla mnie znajomo, chociaż w KS jestem od niedawna :)
Dla mnie życie to poświęcenie się rodzinie, przyjaciołom, pracy, rozwojowi duchowemu oraz zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.
Wolę żyć z dnia na dzień, nie podejmując się szukania odpowiedzi na pytania "skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy". Nie potrzebuję znać sensu życia.
Lepiej znajdować radość w prostych czynnościach dnia codziennego.