Jurand Swarzewski
Komentarze
Rolandzie, aż mi się przypomniały polemiki na linii NS-FLM :D
Może jednak tym razem mój konkurs na rymy wypali :D Widzę jest zapał wśród sarmatów :) Aż miło patrzeć.
Tytus! Przyjacielu! Obiło mi się o uszy, że odszedłeś. Jaka miła niespodzianka!
PZ widzę natomiast nie wiele się zmieniło od 2013 roku. Markizie! Niech Markiz grzeje mi miejsce, bo niebawem całym sercem będę Pana wspierał!
Ja w wypowiedzi Wicehrabiego wyczułem odrobinę sarkastycznej nuty. Przypuszczam iż Markiz Hohenzollern również mógł ją odczuć po przeczytaniu.

A nawiązując do treści artykułu. Świetnie się to w czasie zbiegło z mym, powrotem. Człowiek odrobinę mądrzejszy i nie musi zawracać Markizowi głowy.
Teraz będą sprawdzać, co godzinę xd Witam Pana Fryderyka :)
W dupie to mam generalnie, szacunek do sztuki musi być zachowany... Nic mnie bardziej nie bulwersuje, jak idiotyczne kary finansowe :p
Jak macie zamiar cenzurować dzieła literackie, to widzę, że nie tylko do polityki nie ma co wracać.
Zapomniałem zupełnie, że bawimy się z 5-letnimi dziećmi i ich mamy zalały nas falą krytyki przez wulgaryzmy. Czy stanę przed sądem za stwierdzenie, Jebać paragraf 44?
Żyje. I bardzo się z tego cieszę. Jak tylko złożę kompa, postaram się wrócić ;))
Ej, turystę zaklepałem pierwszy ;p
To mogę być Scholandzkim turystą ;)
A w sesjach nie jest tak przypadkiem, że samemu tworzy się postać? Takk to i ja bym pograł.
Jak kultury, nauki i sportu, to ja. Zasiadam jutro z Panem.
Cytuję:
Nauczyło mnie to, że podobnie jak w świecie realnym nie liczą się swoje pomysły, a zgrabne wkomponowanie się w system.
Dokładnie Pan opisał to co czuję tym zdaniem. A tekst genialny. ;)
Ojciec, jak możesz podważać moje teorie i doktryny filozoficzne hymm? Jestem koniec końców najlepszym (jedynym chyba aktualnie ) Filozofem tego kraju ;p
Przepraszam, po "KPS(w)" powinienem dać kropkę, lub przecinek co najmniej. Zgadzam się co do reform, a ponadto nie popieram pana Paca. Kogo bym Chciał? Ciebie oczywiście ;*
Jak już o Idiotach mowa, to nie może zabraknąć i mnie. Zatem oświadczam... Jak prawie nigdy popieram postawę KPS(w) i również nie popieram Pana Paca. ;)
Ja mam obywatelstwo a zniechęcam się z tygodnia na tydzień coraz bardziej...
Mnie się tam podoba ;p A może dzisiaj dam radę, bo wczoraj dopiero wróciłem a dzisiaj od rana w robocie. ( wiem, że nikogo to nie obchodzi, ale... ). W godzinach późnowieczornych postaram się przedstawić swoją wizję. Proszę, się o to nie martwić ;**
Swarzewski z wielkiej litery panie Leszczyński. A co miałem wziąć z łaciny? To oklepane ;p
I ja gratuluję zwycięstwa. Należało wam się ;)
Powtórzę po raz kolejny. Nazwa była do zmiany, czekałem na lepsze propozycje, nikt swojej nie zgłosił. Więc proszę zaprzestania szyderstw, bo są idiotyczne.
Widziałem krótsze duperele. Ale mimo wszystko przydałaby się jakaś notka, krótka wiadomość do autora, albo co. A nie. Wchodzę i nie wiem co się dzieje.
Tak się zastanawiam, czemu to było na głównej i zniknęło?
Pieniążki na pana konto?
Panie Ludomirski, tacy już nasi kibice, że i do domu odprowadzą, jak ktoś nieprzytomny ;)
Wyjątkowo, ale zgodzę się z Towarzyszem ;p