Tytus Aureliusz-Chojnacki
Komentarze
Gratuluję zwycięzcom :) Już nie mogę doczekać się finału :)
Jurand Swarzewski... Na moją siwiznę!
W jakim programie takie koszulki można zrobić?
Gratuluję zwycięzcom. Mimo starań Koni, wygrał zespół zdecydowanie lepszy.
Niech nadejdzie dominacja Koni :) Tego chcą kibice
Zachęcam do informowania także o postępach Margońskich Koni, które z sukcesami walczą w najwyższej klasie rozgrywkowej :)
Konie miały ten dwumecz pod kontrolą. W pierwszym zagrała młodzież, nie dała rady. W drugim starzy zrobili swoje :)
Ja już dołączam do zabawy :)
Żałuję, że nie mogłem być :/ Vivat SLP :)
Dla Koni liga jest na chwile obecna nudna:) Czekamy na przyszly sezon
Genialne sa te artykuly! :) Szkoda, ze zapomnialem o ostatnim meczu, bo zapewne Piraci by Koni nie ograly.. coz
Konie z Pucharem Sarmacji!!! :)
Jeśli chodzi o realną promocje to wiadomo, że efekty przynosi największe (spójrzmy wstecz jakie były rezultaty reportaży o Sarmacji w Faktach, gazetach o grach itp.).
Problemem jednak są tutaj finanse na taką promocję, bo nawet oplakatowanie jakiś miejscówek kosztuje. Ale naprawdę nie bylibyśmy w stanie się złożyć?
Ja tam wierzę dzisiaj w FAN :) Ze swojej strony powiem, że Konie dzisiaj zrobią co w ich mocy, aby zameldować się w finale
Cieszę się, że to 1:0 wpadło, bo rywal mnie przeczytał. A FAN? :) Niech FAN jeszcze nie składa broni!
Zarobki w Trybunale zdecydowanie zbyt niskie. 9000 tys. libertów nie zapewnia nam niezawisłości i niezależności!
Istotnie :) Pojedynek dwóch zespołów z Pierwszej Klasy byłby zaskoczeniem, ale i gratką :)
Nie spodziewałem się, że Konie zagrają dalej :) Los jednak bywa zaskakujący..
Remis! 2:2 :) Czyli jest jeszcze nadzieja! :)
Jeszcze trochę i mnie Książę przekona do udziału! :) Świetna inicjatywa <3
Podsumowania są fantastyczne! W pełni zasłużona dotacja i serce. Liczę na więcej i już nie mogę doczekać się pojedynku Konie - Synowie ;)
No no :) Z tej strony jeszcze Cię nie znałem :)
Będzie dobrze! :) Liczę, że Sarmacja ugra coś na tym turnieju.. jesteśmy w stanie to zrobić :)
Konie w koncu trafiły na mocniejszego. Szkoda, ze rywal raczej nie do przejscia :/
skąd Wy macie na to pieniądze? :)
Czekam z niecierpliwością na pierwszy tydzień :)