Tytus Aureliusz-Chojnacki
Komentarze
Walka w Pierwszej Klasie ciągle trwa i Margońskie Konie nieustannie są skoncentrowane. Nawet teraz, mając 7 pkt przewagi uważamy na każdego i w każdym dostrzegamy zagrożenie.
Las niedaleko od Feru? :) Chyba wybiorę się na grzyby :P
Dobrze, że nawet takie podstawy tutaj, na stronie głównej KS są. Sądzę, że przydałby się wgl na stronie głównej jakiś odnośnik (odnośniczek) do SLP oraz do tego poradnika :)
Mam nadzieje, ze moja wypłata za marzec, ktora dostalem dzisiajp, to nie jest dowcip :p
Bardzo dobry pomysl na rozruszanie narracji wokoło lenn. Moze i moja Aurelia wroci na pierwsze strony:p
Oczywiscie dla autora brawa. Sarmacji mecz ogladalem i istotnie filozofia parkowania busa o malo sie nie sprawdziła:)
wspaniałe mecze, super atmosfera :) I nawet bilety tanie!
Dobrze widzieć KMW w rozruchu :)
Jak zwykle profeska :) Szacunek za pracę
Super opracowanie! Podziwiam za ogrom pracy, który w to włożyłeś
Ole Ole! Margońskie Konie! :) Szkoda straconej bramki, ale zrekompensowały ją strzelone ;)
Mój ojciec i żona w jednej partii... koniec świata :)
Zachecam do dalszej publikacji na łamach Sarmatian Geographic. Mysle ze to gazeta wlasnie dla Pana;)
Super artykuł :) Samemu mi się przyda.
Super artykuł! Bardzo popieram intencje autora, czegos takiego w Sarmacji brakuje:)
Wygrałem :) Świetna gra <3
Super artykuły :) Życzę tego co pisał Heniu - braku wypalenia. Co do meritum zaś: Konie nie odpuszczą tego sezonu tak jak poprzedniego. Cieszę się, że zarząd tego wiekowego klubu powierzył właśnie mi zadanie odbudowy klubu. Krótko mówiąc - szykujcie się na grzmoty! :D
Serdecznie dziękuję! Vivat Hetman, Vivat KSZ!
Jeśli można wiedzieć, to kto będzie wyłaniał zwycięzców?
Słuszny projekt ustawy, który nareszcie pozwoli na kontrolowanie wymierzania przez Prefektów kary pozbawienia wolności. Nie ma znaczenia czy zasłużonej, czy nie, ale kary która tak bardzo wpływa na nasze funkcjonowanie w Księstwie, że po prostu musi być poddana fachowej kontroli i nie może być wymierzana jednoosobowo, arbitralnie, w niejasnych okolicznościach.
Szanowny Panie Kanclerzu.
To chyba taka forma świętowania sarmatnicy :) A moze zapowiedź powrotu ;)
Przeczytawszy całość muszę pogratulować chęci i ochoty, oraz weny. Mimo to, chyba nie dla mnie takie utwory. Szczególnie, że w żaden sposób nie odnoszą się one do Sarmacji, chyba że odniesienia są, a ich nie dostrzegłem, to proszę wskazać :)

Aczkolwiek muszę przyznać, że widać wysoki kunszt dzieła oraz pracę autora, a to zawsze się podoba.
No nic :) Spróbuję swoich sił :)
Wypowiem się jako bezpośredni przełożony nagrodzonego. Niesamowita praca w Wojskowej Komendzie Uzupełnień, zasadniczo głównie dzięki jego pracy KSZ zyskuje nowych rekrutów. Ci co zauważyli nasz system tzw. służby dyżurnej, mogli także zauważyć, że por. at Atera jest jednym z najaktywniejszych w owej. Poza tym zawsze pomocny, chętny do działania (pełni jednocześnie dwa stanowiska dowódcze w KSZ). Takie rzeczy trzeba nagradzać.
Szkoda pierwszej porażki :/ Cóż.. mam nadzieję, że po odblokowaniu achievementu jakim było zaliczenie zwycięstwa, remisu i porażki uda nam się ruszyć z kopyta :) Życzę powodzenia drużynie oraz trenerowi :)
brak osobnych życzeń dla KSZ... minusik ;)