Ivan von Lichtenstein
Komentarze
Bank Baridajski nie nalicza odsetek, poza podatkiem dziennym (chyba, tak to zrozumiałem).
Czy Sławetny jest zadowolony z moich odpowiedzi?
Dziękuję za radę! Poeksperymentuję jeszcze trochę i zobaczymy jak to będzie.
Jeśli już, to Prześwietny Hrabio, nigdy "Panie".
1. Nie.
2. To nie lepiej byłoby zlikwidować subwencje niż wprowadzać mechanizm który sprawiał że nikt nie otrzymywał takich subwencji?
3. Argument ad personam, nie odpowiadam.
4. Nie jestem neofitą, proszę spojrzeć na moją datę zamieszkania w Księstwie. Oczywiście, to Sławetny szybciej ode mnie przybył do Sarmacji, jednakże 24 maja 2013 roku to nie jest wcale tak dawno.
Moim zdaniem cały ten bajzel to wina poprzedniego rządu Ruchu Sarmackiego Odrodzenia. Wprowadzenie zbędnego przepisu odnośnie przyznawania subwencji to właśnie ich zasługa. Moim zdaniem nawet proponowane przez Prześwietnego Hrabiego Siergiusza rozwiązanie, mówiące o tym by w ogóle nie przyznawać subwencji, byłoby lepsze, bowiem jeśli Baridas nie wprowadziłby swojego banku, to żaden samorząd nie otrzymałby przez kilka miesięcy subwencji, więc byłoby tak jakby subwencji nie było! Na szczęście Husaria Miłości nie jest taka jak Ruch Sarmackie Odrodzenia, my dokładnie analizujemy wady i zalety każdego projektu, niestety jednak czasem trzeba płacić za błędy poprzedników. Swoją drogą, to właśnie poprzednik wprowadził ten "mechanizm" za swoich rządów i to właśnie poprzednik wytyka teraz osobom obchodzącym to.
Właśnie ten obrazek mnie denerwuje, ponieważ na forum działa normalnie, ale w artykułach nie, można by go zmodyfikować ale nie umiem :( Jest ktoś kto za symboliczne 1000 lt mógłby to zrobić?
Właśnie ten obrazek mnie denerwuje, ponieważ na forum działa normalnie, ale w artykułach nie, można by go zmodyfikować ale nie umiem :( Jest ktoś kto za symboliczne 1000 lt mógłby to zrobić?
Jako jedyni spełniali warunki subwencji więc zasłużyli na pochwałę, podobnie jak właściciele trzech najaktywniejszych agencji prasowych :)
Dobrze poznać trochę historię swego przodka :)
A jeśli obywatele Samundy ożyją i będę chcieli odzyskać piksele, a w tym czasie ktos im je zagarnie?
Zachęcam do dyskusji w sali obrad Sejmu, Jaśnie Oświecony.
Już ten "św. Ivan" staje się żałosny i nudny, nadal cię to bawi?
Z tego co widzę na profilu JO Mikołaja Torpeda, zdecydowanie utrata aktywności Jaśnie Oświeconemu nie zagraża i nie zagrażała.
Nie jestem wtajemniczony dokładnie w okoliczności dymisji, ale prawdopodobnie była to rezygnacja.
Dlaczego podpis mówi nieprawdę? Przecież to są Kozacy Slipyjowscy...
Zostawiam serce, a co, trzeba wspierać fikcję literacką i bajki opowiadane niegrzecznym teutońskim dzieciom! Jeśli ktoś chce poznać prawdę, zachęcam do poczytania moich rozprawek.
Regni Nostri czy Regini Nostri?
Przymus dołączania znaczków - jeśli znaczek będzie kosztował jeden 5-10 lt (obiegowy) to nie będzie wielkiego uszczerbku na portfelu. W innych przypadkach, jak bedzie koszt powyżej 50 lt to już będzie uszczerbek na portfelu.
Mam nadzieję że nigdy nie zobaczymy:
"Z dziennika króla: Abdykacja"
Może wpadł? Zgłoszenia PK.
To może wtedy będzie secesja, która także jest już tradycją :)
Zachęcam El Presidente do przeczytania pozostałych części, by lepiej zrozumieć treści opisane w artykule! :)
Ciemna strona -> (_)(_)

Czy to twój małżonek?
Niejaki Kristian Arped to dobry pisarz, jednakowoż ostatnio zaczął zmierzać ku ciemnej stronie...
Dobry jest również Lambert (serio) oraz niejaki Aleksander von Waren. Wspominam także z ciepłem na sercu Zoarę i tego... Tego. Jak mu tam. Tą! Juliette.
Nie czytuję sarmackich.
Sarmackiego? Nie uznajemy baridajskich, teutońskich, sclavińskich?
Niestety, teraz mam mniej czasy, więc nie zmieniam wielkości obrazków, oraz nie próbuję nawet używać tabeli.
Owszem, sadzę że piszę lepiej niż kiedyś, ponieważ codziennie każdy zdobywa doświadczenie, jeśli ktoś często pisze, to po czasie pisze także lepiej.