Ivan von Lichtenstein
Komentarze
Według mnie, naturą sztuki jest utwór literacki, który jest zapisany w sposób estetyczny i nie rażący. Justowanie jest tutaj ważne, jeśli nie najważniejsze. Grafiki są też ważne, ale nie chodzi w utworze o to, by zalać cały utwór obrazkami z reala, tylko by obrazki niejako komponowały się z treścią utworu, będąc jednocześnie tłem.
Komentarze dają tamtiemy, więc jak dla mnie możemy się spierać :)
Nie wytykałem polubionych artykułów Laurencjusza, tylko polubionych moich, gdy pisałem gorzej :)
Komentuję, bo Jaśnie Oświecony wysłał mi linka na IRC-u, a ja nie jestem chamem.
Nie molestowałem Jaśnie Oświeconego, tylko dyskutowałem o sztuce, ale jak kto woli :)
Osoby które nie czytały pierwszych dwóch części, zachęcam do nadrobienia zaległości! :)
Aaaa, czyli taka typowa miejscowość w Teutonii?
Co to Ślązak?
Co to Sosnowiec?
W estimie też można :)
Można pisac artykuły związane z Bananową Wolnością także nie mając skryptowo pandillerosa?
"Przyda się frajerom, którzy nie potrafią zdobyć gotówki, bo są leniwi/mają jej dużo, ale boją się wydawać"
"Liczę, że kolejny gabinet go naprawi i podwyższy do 1000lt, aby byle kto na Ćwirku już się nie pojawiał."

Wielmożny Wicehrabio!

Smuci mnie postawa Wielmożnego. Wielmożny tak bardzo chce się chwalić swoim majątkiem, że chce podwyższenia cen ćwirków do 1000 lt, by bardziej szpanować:
"Patrzcie, patrzcie! Napisałem 10 ćwirków w ciągu kilku dni, wydałem 10 tysiecy libertów, stać mnie, a was? Ha ha, frajerzy, nie umiecie zdobyć gotówki!".

Oczywiście nie jest to żadna zła sugestia, tylko moje osobiste przemyślenia. Według mnie ćwirki nie powinny być tylko dla bogatych, ponieważ ma Wielmożny już wiele okazji do okazania stanu swojego konta bankowego...
jestem ivan
nic nie wiem
piszę wiersze

Serducho na zachętę.
Miło mi powitać Was, oraz tuszę iż będziemy mieli okazję się poznać.
No trochę późno, Sławetny Kanclerzu.
3. Fryderyk hr. von Hohenzollern
Wszystkie drogi prowadzą do Gideny :)
Ci żołnierze to jednak mają ciekawe życie.
Ignacy, a może jakieś merytoryczne odniesienie?
Niestety 100 procent nigdy się nie osiągnie - zawsze znajdzie się jakiś skazaniec któremu nie spodobał się wyrok. To już są uroki wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania.
Niestety, zapomniałem oddać swój głos :)
CZY TO PRAWDA?
Ma ktoś dowód?!
Z tych samych powodów co Adrien nie mogę :(
Dyskryminacja.
Herold widzę ożywiony coraz bardziej od mej ostatniej wizyty :)
Bardzo podoba mi się cykl z Gideną :)
"Markus był miernym władcą jeszcze bardziej mizernym wojownikiem w dodatku słabym dyplomatom."

Dyplomatą*
Ale ciekawa zbieżność.
Każdy samorząd czymś żyje. Baridas — Wielkim Murem, Teutonia — zimą, my — Ostateczną Krucjatą. Chodzi tutaj nie tylko o narrację, ale i wskazanie pewnej polityki naszej Ojczyzny.
Michal Bryennios

Czyli że GiS jako niewspomniany w ogóle nie żyje?
Każdy samorząd czymś żyje. Baridas — Wielkim Murem, Teutonia — zimą, my — Ostateczną Krucjatą. Chodzi tutaj nie tylko o narrację, ale i wskazanie pewnej polityki naszej Ojczyzny.
Michal Bryennios

Czyli że GiS jako niewspomniany w ogóle nie żyje?