Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Wasza Książęca Wysokość,

powiem tylko tyle, że jestem skłonny poprzeć to działanie, o którym WKW pisze, a ja zacytuje pod kilkoma warunkami:
Cytuję:
Autentycznie chciałbym, aby ktoś mi wyjaśnił bez zacięcia, co jest złego w — moim zdaniem i zdroworozsądkowym, i jedynym wykonalnym — rozwiązaniu polegającym na tym, że najpierw ustali się działy odgórnie, za to według spójnej koncepcji, a po paru tygodniach dokona się ewaluacji i albo wprowadzi korekty, albo wybierze na odpowiedni urząd kogoś, kto przywróci w stu procentach to, co było wcześniej/mamy obecnie.
Spróbować zawsze można, ale:
1. Czy ten proces da się w razie czego odwrócić i przywrócić stan obecny?
3. O ilu działach i podpiętych do nich poddziałach WKW myśli?
2. Czy nasze kraje będą miały przynajmniej 3 dni, żeby można było to przetrawić tj. w ramach przyznanego limitu jakoś sobie swój kraj umeblować zgodnie z bieżącymi potrzebami, ale w ramach limitu?
@Helwetyk Wasza Książęca Mość,
widzę juz jakąś nić porozumienia. Do ilości ustalonej odgórnie można się dostosować i trzymać jakiś limit, ale każdy kraj musi od nowa sobie wszystko poukładać i tego będę się trzymał, no bo chyba WKW nie chce nam wszystko poukładać, a jakąś wizję trzeba wypracować, a potem dać czas by każdy z krajów przemyślał jak ma się dostosować do tego drzewa. OK :)
@Helwetyk WKW, moja wizja jest jednak trochę inna. jeśli trzeba to wszystko przebudować to budowniczy:

1. Przedstawia swoją wizję tj. na przykład standardowy szablon dla wszystkich krajów naszej wspólnoty. Pod tym pojęciem rozumiem jakiś przykład drzewa strukturalnego identycznego dla wszystkich krajów wspólnoty, a każdy kraj sam decyduje jak ma poszczególne działy nazwać. Liczę, że oryginalne logotypy zostaną zachowane.

2. Narzuci swoją wizję bez żadnych konsultacji z nikim i podzieli sobie wszystko po swojemu.

Którą wizję WKW wybiera, bo ja pierwszą? Poza tym nie komisje tylko Namiestnicy powinni się określić jak WKW przedstawi jakąś propozycję, bo cała akcja z marszu i bez żadnych konsultacji wypacza sens naszego istnienia. Nie róbmy nic na siłę :)
Wasza Książęca Wysokość,
jak widać to nad nowym podziałem działów trzeba się mocno zastanowić i ich podział jakoś wspólnie zaplanować, bo ich ilość jest powalająca.
Bardzo ciekawa kolekcja, a może tak szaty królewskie, bo jakoś nie zdążyłem jeszcze ich sobie uszyć :)
Wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
Wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
Poprawa układu tekstu bardzo dobrze wpływa na ogólny wizerunek :)
@AJPiastowski Teutonica to przedni trunek. Chętnie skorzystamy :)
Cytuję:
Protestuję, bo uważam że tak trzeba. Gdy władza nic nie robi, to trzeba o sobie przypomnieć.
Może oprócz samego strajku warto samemu zrobić choć kilka rzeczy, a jak się uda to może aktywność podskoczy :)
Nieobecność JKM zawsze rodzi jakieś kłopoty.
Bardzo ciekawe zjawisko. Człowiek po zaszyciu specyfiku świeci jak ledowa latarnia :)
A propo z mojej strony to skoro nie można załadować .pdf na domenę to cały artykuł ze zdjęciami powinien ukazać się tutaj, a wersja .pdf piwinna być traktowana dodatkowo. Wtedy nic nam nie zginie ;)
Bardzo ciekawie się zapowiada :)
"Konkurs rysunkowo-malarskiego z okazji 17-tki KSZ" - prowadzący Julian Fer at Atera:

I miejsce - Ramael (AG972) - moneta "Beton" z Mennicy Eldoradzkiej +20 000lt premia uznaniowa od Hetmana Wielkiego,
II miejsce - Marek von Thorn-Chojnacki (A7718) - znaczek "Tomasz Ivo Hugo Koronacyjny Srebrny" + 10 000 lt premia uznaniowa od Hetmana Wielkiego,
III miejsce - Laurencjusz Ma Hi at Atera (AF766) - 5 000 lt premia uznaniowa od Hetmana Wielkiego.
Ponadto przyznane zostało wyróżnienie za pracę dla Natalii Wittelsbach (T1277) z Królestwa Teutonii - znaczek "Śnieżynka Królestwo Teutonii".

Konkurs "KSZ twoim okiem''- prowadzący Marek von Thorn-Chojnacki

1 miejsce i 20 000 otrzymuje Szanowny Ramael.
2 miejsce i 10 000 otrzymuje Jaśnie Wielmożny Julian Fer at Atera
3 miejsce i po 5 000 otrzymują Jaśnie Oświecony Marek von Thorn-Chojnacki oraz z Jaśnie Oświeconego Laurencjusza Ma Hi at Atera
Premie za zajęcie czołowych miejsc w konkursie rysunkowo-malarskim z okazji 17-tki KSZ zostały wypłacone.
Ciekawe spojrzenie na obecną rzeczywistość. Mam nadzieję, że entuzjazm udzieli się pozostałym żołnierzom, bo drukarnia KSZ już zaczyna drukować dyplomy :)
Kawałek bardzo ciekawej historii Gellonii, do której warto się dokopać, a może uda się znaleźć więcej niż "Z" :)
Czołówka bardzo fajna, ale według mnie jej zapowiedź w tak krótkiej treści nadaje się na ćwirka, bo to żaden artykuł. Kiedyś każdy Prefekt od razu by go schował, ale dziś.... jest jak jest.

Serce za pomysł dam, ale raz, bo może autor nie świadomy ;)
Bardzo ciekawe podsumowanie :)
Całkiem treściwe. Niestety czas w tym wymiarze to pojęcie względne.
Z jednej strony zgadzam się z JW Markizem, bo wszystko było by w tym samym miejscu, ale...

To ale ta chęć podtrzymywania pamięci o teutońskiej historii jest dla mnie ważniejsza, bo czas mija, a przecież warto zostawić coś po sobie dla kolejnych pokoleń.

Bez własnej historii każdy naród jest tylko namiastką teraźniejszości.

Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki :)
Życzę powodzenia :)
Konkurs za konkursem. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wziąć pożyczkę a banku na nagrody ;) a tak poważnie to aktywność godna pozazdroszczenia. Oby tak dalej :D
Jak Twoim okiem widać KSZ na spocznij? ;)