Laurencjusz Ma Hi at Atera
Komentarze
Jak Twoim okiem widać KSZ na spocznij? ;)
Bardzo "zjawiskowe" :)
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za życzenia :)
Wielkie dzięki za życzenia ;)
Całkiem nieźle ;)
Gratuluję pomysłu, a poza tym plus za Dzbana ;)
Kawałek z historii. Jakb zawsze znajdą się tacy, którzy by zrozumieć muszą się napić lub potrzebują dojścia do materiałów źródłowych.

To ciekawe zjawisko - pamięć ;)
Obyśmy się z tą likwidacją nie pospieszyli, bo likwduje się w mgnieniu oka, a buduje .... Co innego reformy. Rząd Książęcy już był i może czas było by do tego pomysłu wrócić :)
Gratuluję ;)
Cóż takie życie lub jak to niektórzy mówią żyć. Smutne, ale prawdziwe.
Widzę, że w Almerze pojawił się "Picasso". To dobrze wróży. Mam nadzieję, że cdn. :)
Cytuję:
Postuluję także rezygnację ze stałej liczby asesorów. Zamiast obecnego modelu, w którym oczekujemy od nich (bez większego efektu…) stałego orzekania
Oczywiście, że popieram jako osoba startująca z listy wyborczej, ale nad pełnieniem urzędu bezterminowo to bym się zastanowił.
Serce na zachętę do dalszego pisania ;)
Powodzenia w dalszym rozwoju Rothenburga :)
@Vladimir Ja bym to widział tak. Czasy się zmieniają, a baridajska koza zawsze będzie kozą. Co innego z rysunkami. Wszystko zależy od twardości (ogórka) ołówka :)
Grafika piekna, ale refleksu nie stwierdzono, bo wicekról odwołany z chwilą abdykacji.

Kto znieważa baridajskie kozy może dostać po rogach ;)

Ps: cieszy mnie, że JO znowu rysuje :)
No i jest nas troje. Ciekawe, czy ktoś jeszcze wpłaci wpisowe ;)
Powodzenia. Jeśli to krótka rozgrywka to się skuszę ;)
Wciągające. Chętnie poznał bym ciąg dalszy :D
@Helwetyk WKM, kto zechce to się odezwie, a przynajmniej będzie wiedział gdzie tego dokonać ;)
Życzę powodzenia :)
@KonradFriedman 7 marca pisałem, że WKM blefuje z Traktatem Sarmacja - Baridas, a WKM dalej swoje.
Cytuję:
1. WKM niedawno stwierdził, że ma "na ukończeniu" propozycję prawną legalizacji stosunków między Sarmacją, a Baridasem. Teraz czytam, że trzeba przekonać Sejm, Sarmatów, zmienić prawo w Baridasie i że nie jesteśmy pewni składu Sejmu itp. plus 2 tony innych kłód pod nogami. Pytam więc i co z tego? mamy czekać aż skład Sejmu nam przypasuje i niby skąd (chyba z rękawa) wyciągnąć naszą propozycję, a wcześniej nagle dostosować nasze prawo. To jakaś utopia. więc róbmy coś, bo nigdy tej sprawy nie załatwimy. Niech w końcu WKM opublikuje to co ma (no chyba, że to był blef)? Jak będziemy mieć akt prawny, który z naszej perspektywy będzie dobry dla Baridasu i będą tam zawarte relacje Baridasu z władzami centralnymi Sarmacji to przynajmniej będziemy mogli z resztą Sarmacji, a w tym z Księciem rozpocząć dyskusję, a tak nie mamy nic.
@KonradFriedman WKM zawsze chce dominować, czy to taki charakter, czy groźba?
@KonradFriedman WKM już nie raz blefował, a tekst poniżej może być rozumiany tak, że od 25-tego lutego się czepiam, bo cały czas miałem wszystkie uprawnienia oprócz haseł doi DP.
9sdXSfxM.jpg
Proszę mnie nie straszyć TK i po prostu przyznać, że nie chciał WKM tej propozycji regulacji prawnych pokazać, bo taka jest prawda.