Hugo Miramontes
Komentarze
Ja mam inne, ale też ważne pytanie. Jak długo będą gościom zagranicznym kradzione liberty za nieaktywność, które są przede wszystkim wykorzystywane jako metoda nagradzania Sarmatów za uczestnictwo w eventach zewnętrznych? :D
Orjon drugi raz na mundialu nie ustawił taktyki. W MUP trwa dyskusja czy warto przyjąć Brodrie jako 21 delegacje. Może warto zamienić ja z i tak mało aktywna Surmenia?
Cytuję:
Kibicujecie naszym?!

Na Waszym miejscu przez dwie następne kolejki kibicowałbym La Palmie. :D
2. Trakt Królewski
3. Utrzymywanie garażów i składów amunicji

:D
Bzdury! Palmowcy nie piją jakiś tanich win, tylko porządny rum!
Grillowanie Sarmacji z La Palmą też było ciekawe, ale grill skończył się po niecałych 4 minutach. :(
Tak, gospodarze mają zbyt słabe drużyny, by powalczyć o awanse, ale Teutonia i Sarmacja mają duże szanse na ćwierćfinały. :)
Jakbym nie zaspał, jakbym nie zaspał. To było trzeba walnąć sobie jeszcze jakąś kopytną kawę :D
Ciekawy pomysł, będę śledził przebieg konkursu!

Myślę, że Estilo Elegante w La Palmie przyjmie również zamówienia na uszycie specjalnych projektów :D

b4Efh7C.png

http://www.republicadepalma.pl/forum/viewthread.php?thread_id=335
Cytuję:
20. Republika Palmowa - 37+78=115 (spadek z pozycji 33)

Czy La Palma jest jedyną mikronacją, która spada w górę? :D
Wydzielimy sektory buforowe. :D
Wygrałeś. :P
Chyba, ze nie chcesz? :D
Należy dodać, że Seńor Cerebro przeznaczył swoje nagrody na rzecz v-mundialu, który nadal się rozgrywa i tym samym stał się jednym z trzech sponsorów indywidualnych. :D
Jeszcze dodam ranking typera. Szkoda, ze tylko dwóch Sarmatów wzięło udział w zabawie przed tą kolejką.

1. Ozzy Washburn 35 pkt.
2. Hugo Miramontes 29 pkt.
3. Juliette 29 pkt.
4. Lorenzo Sastre 25 pkt.
5. OrjonSurma 24 pkt.
6. Senior 23 pkt.
7. Ivan 22 pkt. (+5) 1200 lt
8. 53 20 pkt.
9. PrezerwatywTradycja 20 pkt.
10. Markus Arped 16 pkt.(0)
11. Persywald Moncki 15 pkt. (+3) 800lt
12. Sierg 15 pkt.(0)
13. JdoNascimento 12 pkt.
14. RattusNrv 6 pkt. (0)
15. Calvo Violador 5 pkt.
16. Ludwik Tommo 4 pkt. (0)
17. Remigiusz Lwowski 4 pkt. (0)
18. Valanthir 3 pkt. (0)
19. Karolina 2 pkt. (0)
20. HermanKolineusz 1 pkt. (0)
21. zibbyb 0 pkt.(0)
Następna ankieta musi być koniecznie o najbardziej rozpoznawalnych mediach zagranicznych :P
Wynik jest generowany w ciągu kilku sekund, trudno śledzić to "live".
Są "transmisje" meczów w systemie,a le trzeba posiadać konto, by je obejrzeć.
Następna kolejka już w niedzielę o 20. Mistrzostwa odbywają się w systemie xperteleven. ;)
Nie ma nad czym debatować. Pisząc o przewadze w środku, miałem na myśli przewagę liczebną. Wyłącznie...
5 vs. 3, to mimo wszystko przewaga.
Na dokładną analizę wskaźników będziemy mogli pozwolić sobie podczas Voz del Estadio. :)
Oj, nie trafiłem w dobrą cyferkę. Dziękuję za czujność.
Warto zwrócić uwagę, że VRP w całym meczu miała tylko 3 szanse. Jak dla mnie, to nikła ilość, więc tylko dzięki skuteczności wynik jest pozytywny. :D
Nic z tego Seńor! :D
I co? Kiedy wyniki konkursu z GRAŃ? :)
W następnym konkursie pokażę, jak się skacze na nartach z drzewa palmowego :D
Jack von Horn 0 vs 2 Hugo Miramontes
I frejm: 37-93
II frejm: 45-69

Najwyższe brejki:
JvH - 16
HM - 27