Adam Jerzy Piastowski
Komentarze
Kreatywnie, podoba mi się :)
Świetny artykuł :)
Rozum, Etyka i Dobroć... Zapowiada się lekcja moralności ;)
Gratuluję mieszkańcom Sarmacji wysokiej frekwencji, która sprawia, że wyniki są najbardziej obiektywne.

Gratuluję osobom, które znalazły się w Sejmie, jak i wszystkim Partią startującym w wyborach, oraz jej członkom.

Czekam na efektywną pracę naszych polityków, oraz na spełnienie wyborczych obietnic. Czas zakasać rękawy! :)
Może kiedyś pojawi się w granicach Teutonii jakiś badacz z wykształceniem biologicznym, który przeprowadzi odpowiednie badania genetyczne wszystkich mieszkańców mogących potwierdzić lub zaprzeczyć istnienie tych chromosomów DNA... A może lepiej nie, bo znajdzie coś tam coś gorszego ;)
Ciekawe, ale szkoda że takie krótkie. A kto przeżył? :P
Muszę przyznać, że ciekawe jest to oświadczenie JKM. Dzieję się ostatni całkiem sporo w KS i nie można dać się zwariować ;)
Łooo Matko Hergolieńska co za nieszczęście - zapraszam w moje skromne progi do Ruhnhoff, przygotuję moją ulubioną potrawę bigos teutoński i przyniosę z piwniczki parę kartonów whisky na rozgrzanie ;) Kilka łóżek i dmuchany materac, ciepłe pierzynki, termofory i przytulny kominek z paleniskiem. Póki pogoda się nie ustabilizuje, żeby wrócić i jakoś poukładać sprawy to służę gościną :)
Brawo! Ręce same składają się do oklasków :)
Zapowiada się ciekawy cykl wywiadów ;)
Jest i śnieżynka w tle... Można by się skupić właśnie na tych śnieżynkach w projektowaniu ;)
Akcja nabiera tempa :)
Oooo zawitam, lubię jeść wynalazki ;)
Serce na zachętę... Dla mnie trochę takie sztywne jest to opowiadanie. Za mało szczegółów, za dużo ogólnej treści, która za szybko się dzieje. Takie odniosłem wrażenie, ale czasem jest tak, że dopiero po pewnym czasie akcja napiera tempa ;)
Wzmianka o sporcie narodowym mnie rozbawiła, chyba przejdę się gdzieś trochę potrenować ;)
Ciekawa intryga się szykuje... Nie lubię tego Spycymira, zbyt rządny władzy ;)
Zaintrygowała mnie ta opowieść ;) Znalazłem też dwie literówki, ale wierzę, że następna część będzie uważniej opisana.
Wierzę też, że różowy królik ma drugie dno :P
Zabrakło mi tylko info o lokalizacji tego przedsięwzięcia. A ogólnie bardzo ładnie :)
A umknęła mi ta sonda, dejm :/

Ale wyniku gratuluje, nie jeden polityk marzył by o takim poparciu społeczeństwa ;)
Całkiem niezły. Cztery zwrotki to ani nie dużo, nie krótko, lecz w sam raz ;) Dobrze jest przeczytać coś twórczego.
Przy kawałku wolnej chwili postaram się coś tam wypocić, ale czy się spodoba to już inna kwestia ;)
Oby tylko nikt nie nabawił się choroby kesonowy. Jak by coś się udało złapać to poproszę świeżutką, prosto z błękitnego oceanu makrelkę ;)
Haha świetna galeria i świetny pomysł :)
Niech żyje! :)
Pomimo, że nie mogłem uczestniczyć w tym zacnym święcie, również dziękuję JKM za nobilitację oraz wsie lenne :) Miło być zauważonym.
Ładnie napisana opowieść, szacun ;)
Gratulejszyn za wytrwałość, teraz to już z górki będzie :P
Oooo Baśka - cip, cip, taś, taś, czy jak tam się to woła, szkoda że nie ruda :P