Julian Fer at Atera
Komentarze
Baridas, Baridas, Baridas :)

PS: fajna relacja :D
Ciekawe ile tej kukulicy zatankował ;)
Sprawa rozwojowa i dobrze się zapowiada ;)
@Seweryn Śmiech to zdrowie, a żart to taki wstępniak do niego :)
@Seweryn to jakiś żart:
Cytuję:
Szkoda że już więcej wieści z Królestwa Baridasu nie będzie. Nawet lubiłem ten Kraj Koronny.
Kto twierdzi, że nie będzie?
Cytuję:
A i byłbym zapomniał: nobilitacje i nadania należałoby przeprowadzać raz w roku: w Rocznicę Utworzenia Księstwa Sarmacji (25 maja - dla cywilów) oraz w Święto Książęcych Sił Zbrojnych (8 września - dla żołnierzy)
Nobilitacje dla żołnierzy to farsa, bo od września do dziś nie nadane :(
Ja również liczę na kontynuację :)
JO Diuku,
zgadzam się z Waszym stanowiskiem w tej sprawie. Reset tytułów nie prowadzi do osiągnięcia korzyści, a do degradacji społeczeństwa, bo tytuły nadawane są za pracę na rzecz naszej społeczności. Jak można zrównać kogoś kto pracował tu wiele lat z kimś, który dopiero co zaczyna swą przygodę.

Reset tytułów według mnie nie daje żadnych wymiernych korzyści.
@defloriusz aż chce się napić
Bardzo dobre i treściwe wydanie :)
Bardzo ciekwie się prezentuje ta grafika, a pomysł z galerią też mi się podoba :)
@DJHetman Przepraszam, że z opóźnieniem, ale również życzę wszystkiego najlepszego z okazji tak zacnej Sarmatnicy :)
@JanuszekvHP Uff, Najważniejsze, że ten kawałek naszego dziedzictwa dało się odzyskać. Jeśli chodzi o reformę to chciałbym zobaczyć miny tych, którzy po dłuższej nieobecności będą chcieli się odnaleźć. Jeśli przestrzeń życiowa się nie kończy to niech lepiej każdy robi sobie porządek z własnym archiwum, bo poza uwypukleniem działów nie widzę pożytku w tej reformie, po której szukanie obecnie pochłania dużo czasu!
@AFvTD fajny artykuł :)
@Ramael jestem za:
Cytuję:
Kto wie, może warto byłoby zastanowić się nad otwarciem studia plastycznego dla pasjonatów rysunku i malowidła? :)
@GuedesDeLima Miło Cię widzieć :)
To lubię. Nasz artysta ma energię i wenę, która się uzewnętrznia. Świetny gratuluję i liczę na więcej :)
Wasza Książęca Wysokość, ja również cieszę się , że WKW zaglada i nadal ma chęci by zastanawiać się nad bolączkami naszego świata. W mojej skromnej opinii. Myślę, że warto się nad tematem pochylić by nie było podobnych wątpliwości do tych, które pojawiają się teraz.
Bardzo ciekawa wizualizacja, a kogo przedstawia?
Całkiem sympatyczny UBAW :)
Gratuluję. Dobrze się zaczyna. Polityka informacyjna Rządu to poza biurokracją i sprawami międzymikronacyjnymi najważniejsza rzecz świadcząca o jego pracy :)
Zapowiada się ciekawie i chętnie poczytam o tym więcej :)
@TadeuszBrus a za resztę nie ;) Baridas to nasza Ojczyzna i również mój dom, więc na dwie ręce za :D
Świetnie. Nic tak nie cieszy jak postęp w podejmowanych działaniach :)
Wasza Królewska Wysokość Konsulu,
dziękuję za okazana pomoc, bo dodatkowi sprzymierzeńcy wśród rdzennych mieszkańców wyspy to nieocenione wsparcie oraz źródło informacji :)
Dziękuję za informację i gratuluję nowym Posłom wygranej w wyborach :)
Panie Generale, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania w akcji
WKM, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania jest podjęła już stosowne działania, a informację o nich przekażę za chwilę.
WKW,

być może to sceptycznie zabrzmi, ale mam nadzieję, że gdy[ url=http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?p=317012#p317012] pomysł [/url] z "Podziałem funkcjonalnym, nie terytorialnym" nie wypali np. ze względu na granice państw i ich terytoruium. bo nie bardzo wiem co WKW ma na myśli to wszystko wróci do stanu poprzedniego.

Próbować zawsze warto, ale roztropnie i najlepiej zacząć od centrali. Nasze kraje wspólnoty nie powinny mieć ściśle narzuconych zasad. Tak myślę.