Julian Fer at Atera
Komentarze
Dziękuję za informację i gratuluję nowym Posłom wygranej w wyborach :)
Panie Generale, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania w akcji
WKM, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania jest podjęła już stosowne działania, a informację o nich przekażę za chwilę.
WKW,

być może to sceptycznie zabrzmi, ale mam nadzieję, że gdy[ url=http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?p=317012#p317012] pomysł [/url] z "Podziałem funkcjonalnym, nie terytorialnym" nie wypali np. ze względu na granice państw i ich terytoruium. bo nie bardzo wiem co WKW ma na myśli to wszystko wróci do stanu poprzedniego.

Próbować zawsze warto, ale roztropnie i najlepiej zacząć od centrali. Nasze kraje wspólnoty nie powinny mieć ściśle narzuconych zasad. Tak myślę.
@JanuszekvHP dokładnie, bo przesyłkę już odebrałem :)
@AJPiastowski było by świetnie, bo zdążyłem popróbować tego wybornego trunku, ale ja płaciłem tylko za jedną partię ;)
@AJPiastowski Nie chomikuje kasy, ale na 5 sztuk jeszcze mnie stać. Zaraz zrobię przelew. Jeśli chodzi o tekst to określę się po ogłoszeniu wyborów na Króla Baridasu, bo trzeba to opić bez względu na ich wynik :)
@AJPiastowski jeśli oferta dla Baridasu jeszcze aktualna to dzisiaj będę przejazdem i mogę zabrać wraz z cudownym lekiem :)
Całkiem ciekawie opisane te wydarzenia z giełdy :D
Bardzo twórcze, inspirujące i ciekawe ;)
Krótko, treściwie i na temat. To mi się podoba :)
To dobry znak, że w Baridasie coś chyba jednak drgnęło :)
Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje. Szkoda tylko, że autor nie zamieszcza grafik przez IMG, bo zdjęć nie widać: http://prntscr.com/p9eg1h :(
Czekam na ciąg dalszy ;)
Świetne i aż się ciśnie na usta. Gdzie te dymki z tekstem? Komiks w takim wydaniu to może być strzał w dychę ;)
Panie Generale!

Wyniki mojego konkursu prześlę przez PK ;)
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
Jestem pod wrażeniem, a przy okazji zapytam oficjalnie, czy prace na zlecenie da się załatwić? Jeśli tak to proszę o kontakt poprzez PK, a jutro się odezwę ;)
Brawo! Życzę sukcesów na murawie :)
Program depiratyzacji pisze się, a działania zostały podjęte :)
Trudno powiedzieć, ale gdyby się tak dokładnie przyjrzeć z głową opartą o grunt! To każdy zobaczy chyba coś innego, więc kto wie :)
Cel szczytny. Tylko chwalić :)
Dziękuję wszystkim za wsparcie sarmatnicy Seniora. Poza tym z przykrością muszę stwierdzić, że z naszego okazałego rodu da sie znaleźć tyko 3 osoby :(
Nie sposób się nie zgodzić z Panami Generałami :)
Cóż tu rzec - piękne ;)
Na zachętę :)
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
FvS geniusz wytwarzania pustej, ale jednak aktywności, którego osoba skłania urzędników do pracy, bo za bardzo nie ma komu innemu. Ciekawe, ale jak pożyteczne? Historia podsumuje.