Julian Fer at Atera
Komentarze
Cytuję:
@AFvTD miałeś całkiem fajny impuls! Powinieneś jeszcze zbadać czynniki zewnętrzne i wewnętrzne wpływające na powstanie i nasilenie impulsów.
Dobrze napisane :D
Pomysł fajny, a jak z realizacją?
Liczę na kontynuację ;)
Knajpa w Almerze - pamiętam! To były piękne czasy. Teraz Baridajczycy tułają się po różnych zakątkach mikroświata szukając miejsca, w którym godnie można było by osiąść na stałe.
Republika Baridasu się przekształca powoli, a ja czuję rękę @Magnum w tej pięknej naszywce do munduru ;)
Prawdopodobnie wsiądę na rower, ale nie obiecuję. Powodzenia :)
Nie obiecuję, ale możne uda mi się zajrzeć ;)
Trzymam kciuki ;)
Ciekawe spojrzenie ;)
Co prawda to prawda. Trudno się nie zgodzić.
Dobrze, że przynajmniej w niektórych regionach coś się dzieje ;)
Jak na obecne czasy RM działała całkiem sprawnie ;)
Cytuję:
@JulianF - Ale proszę nie psuć zabawy, tym którzy jeszcze chcą się pobawić.
Sam autor, którego pozwolę sobie zacytować mnie zainspirował swoim hasłem, ale mogę iść w pi.... ;)
Powodzenia :)
Świetny scenariusz ;)
Mieliście naprawdę wyjątkowego bankiera :)
Nie wszystko da się przeskoczyć. Taki life. ;)
@Artur
Cytuję:
Po co kolejna waluta skoro jest już bezużyteczny libert ...
Libert jest użyteczny, ale tylko wtedy gdy potrafi się z niego korzystać ;)
Mocny i obiecujący skład. Życzę powodzenia :)
Nie da się ukryć, że jest tu coś wyjątkowego ;)
@Ramael lubię grabić (co kolwiek by to znaczyło), a tak jeszcze bliżej tematu to myślę, że to bardzo ciekawa interpretacja :)
@GuedesDeLima To lubię, bo schowanych gazet jakoś nie udaje mi się znaleźć ;)
Szkoda, że Baridas mocny jeno w piłce nożnej :(
Nie wszystko jedno, bo to jeno byle jakość na horyzoncie

@AlbertJanMaat
Cytuję:
bez silnej ręki trzymającej Baridas w kupie długo nie pociągniecie.
Zobaczymy na jakim koniu łaska pańska jeździ.

Krytykować każdy potrafi, ale żeby przekonać to trzeba zrobić coś więcej niż krzyczeć "republika"
O Matko gdzie jesteś Tereso baridajska. Widać, że od razu Rzym zbudowano, ale runął. Przy takiej muzyce ciężko dostrzec ranne zorze.

A tak w podsumowaniu to zobaczymy, czy każdy orze jak może, czy z chęci by coś na tym wspólnym poletku wyrosło.