Julian Fer at Atera
Komentarze
Życzę powodzenia i wytrwałości :)
Oby tak dalej. Trzymam kciuki :)
Początek już jest, a liczę, że nastąpi rozwój ;)
Całkiem miłe zwierzątko. Spodziewam się kontynuacji :)
Szanuję, ale degradacji nie popieram.
Baridas, Baridas, Baridas :)

PS: fajna relacja :D
Ciekawe ile tej kukulicy zatankował ;)
Sprawa rozwojowa i dobrze się zapowiada ;)
@Seweryn Śmiech to zdrowie, a żart to taki wstępniak do niego :)
@Seweryn to jakiś żart:
Cytuję:
Szkoda że już więcej wieści z Królestwa Baridasu nie będzie. Nawet lubiłem ten Kraj Koronny.
Kto twierdzi, że nie będzie?
Cytuję:
A i byłbym zapomniał: nobilitacje i nadania należałoby przeprowadzać raz w roku: w Rocznicę Utworzenia Księstwa Sarmacji (25 maja - dla cywilów) oraz w Święto Książęcych Sił Zbrojnych (8 września - dla żołnierzy)
Nobilitacje dla żołnierzy to farsa, bo od września do dziś nie nadane :(
Ja również liczę na kontynuację :)
JO Diuku,
zgadzam się z Waszym stanowiskiem w tej sprawie. Reset tytułów nie prowadzi do osiągnięcia korzyści, a do degradacji społeczeństwa, bo tytuły nadawane są za pracę na rzecz naszej społeczności. Jak można zrównać kogoś kto pracował tu wiele lat z kimś, który dopiero co zaczyna swą przygodę.

Reset tytułów według mnie nie daje żadnych wymiernych korzyści.
@defloriusz aż chce się napić
Bardzo dobre i treściwe wydanie :)
Bardzo ciekwie się prezentuje ta grafika, a pomysł z galerią też mi się podoba :)
@DJHetman Przepraszam, że z opóźnieniem, ale również życzę wszystkiego najlepszego z okazji tak zacnej Sarmatnicy :)
@JanuszekvHP Uff, Najważniejsze, że ten kawałek naszego dziedzictwa dało się odzyskać. Jeśli chodzi o reformę to chciałbym zobaczyć miny tych, którzy po dłuższej nieobecności będą chcieli się odnaleźć. Jeśli przestrzeń życiowa się nie kończy to niech lepiej każdy robi sobie porządek z własnym archiwum, bo poza uwypukleniem działów nie widzę pożytku w tej reformie, po której szukanie obecnie pochłania dużo czasu!
@AFvTD fajny artykuł :)
@Ramael jestem za:
Cytuję:
Kto wie, może warto byłoby zastanowić się nad otwarciem studia plastycznego dla pasjonatów rysunku i malowidła? :)
@GuedesDeLima Miło Cię widzieć :)
To lubię. Nasz artysta ma energię i wenę, która się uzewnętrznia. Świetny gratuluję i liczę na więcej :)
Wasza Książęca Wysokość, ja również cieszę się , że WKW zaglada i nadal ma chęci by zastanawiać się nad bolączkami naszego świata. W mojej skromnej opinii. Myślę, że warto się nad tematem pochylić by nie było podobnych wątpliwości do tych, które pojawiają się teraz.
Bardzo ciekawa wizualizacja, a kogo przedstawia?
Całkiem sympatyczny UBAW :)
Gratuluję. Dobrze się zaczyna. Polityka informacyjna Rządu to poza biurokracją i sprawami międzymikronacyjnymi najważniejsza rzecz świadcząca o jego pracy :)
Zapowiada się ciekawie i chętnie poczytam o tym więcej :)
@TadeuszBrus a za resztę nie ;) Baridas to nasza Ojczyzna i również mój dom, więc na dwie ręce za :D
Świetnie. Nic tak nie cieszy jak postęp w podejmowanych działaniach :)