Julian Fer at Atera
Komentarze
Gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju, a przede wszystkim zwycięzcy ;)
Nie liczyłem na aż trzech chętnych. To miła niespodzianka :)
Świetny opis. Cieszy, że F1 cały czas trzyma się dobrze :)
Mimo wielu różnić Baridajczycy wciąż czują głęboką więź ze swoim krajem :)
Słuszna inicjatywa. Może znajdę coś interesującego, choć tak naprawdę najciekawsze grafiki robi JO @Vladimir i @JohnRasmusen, których zachęcam. Być może wena ich wspomoże :)
Krok w stronę aktywności i to milowy :)
Cytuję:
Za Hasselandczyka (Hasselandkę) uważa się 66,7% obywateli sarmackich zamieszkałych w Hasselandzie
To trochę mało, ale Hasseland szybko się rozwija, a ja liczę, że te statystyki szybko się zmienią :)
W imieniu gospodarza zapraszam do Gideny na obiad :)
Każda okazja na spotkanie jest dobra, więc będę :)
Nawet nie bardzo zdążyłem pograć i już spadłem do niższej klasy :(
Ciekawy klimat :)
Bardzo ciekawe spostrzeżenia, ale zasady, że "proste rzeczy w Baridasie załatwia się od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać" raczej nie ma zastosowania w tym kraju.

Bardzo chciałbym by mi ten kaktus wyrósł, ale moja wiara w cuda to już stara historia.

PS: gratuluję regat, bo w końcu udało się zrealizować coś dynamicznego jak "Balonem przez Baridas" - JO Brata mego, czy "Zawody Kajakarskie" - Siergiusza Asketila.
Bardzo ładny układ i ogólnie świetne zestawienie wydarzeń, ale brak powiązania z poprzednikami tj.: Vox Populi i Regni Nostri, bo "Herold" w wymienionych seriach to przede wszystkim wieści z Królestwa Baridasu.

Rozumiem, że Spatharios będzie serią ogólną informująca o wszystkim co się dzieje.

Pomysł i fakt, że autor trochę poszperał w archiwum mi się bardzo podoba :)
Jak zwykle rzeczowy i godny opis wydarzeń historycznych. Historia to jedno z naszych dóbr najwyższych :)
O wow. Nie wiedziałem, że był pożar w Południowym Baridasie :)
@Sorcha Chętnie się przyłączę :)
Ciekawa wycieczka. Kiedy kolejna? :)
Cytuję:
Wiara, nadzieja i magia
Czy z tego urodzi się jakaś miłość, bo tylko tego brakuje do kompletu? ;)
Zaprawdę diucze słowa :)
Ja również zachęcam do dalszych prac, bo fajnie się czyta :)
Jak rzekł @AJCartonwhisky "Żeby Ci się chciało tak, jak się nie chce ;)"
@Rihanna To świetnie, bo ciekaw jestem jak dalej potoczy się akcja. Życzę twórczej weny :)
Kiedy ciąg dalszy teko ciekawego kryminału?
Zaiste doborowa jednostka, w którą warto inwestować :)
Apetyczne, bo naturalne i dlatego w Ciuad de Bravo zdarzają się kolejki za wolnym stolikiem, a kantyna jest zawsze pełna.

Jeśli chodzi o tą obiecjaco wyglądającą napitkę "El Presidente" to jeszcze nie kosztowałem. Wygląda zachęcająco, a tak w ogóle to świetny artykuł :D
Treści może i trochę mało, ale pomysł współpracy i oprawa graficzna pierwsza klasa :)