Julian Fer at Atera
Komentarze
Diucze, zacne i powagą prowadzone pióro - gratuluję :)
Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za studia :)
Dobrze powiedziane, ale prywatne miasta są drogie. Słyszałem, że RM sępi 400lt za jedną zupkę, za którą kupujący płaci ok. 150-300lt tj. do każdej zupy z własnej kieszeni trzeba dołożyć 100-250lt.

WKM Kanclerzu, jak żyć w tym wyzysku?
2 "Książęca" Brygada Kawalerii Powietrznej jako pierwsza jednostka intensywnie szkoli się w tym roku i mam nadzieję, że w jako jednostka sztandarowa w całej dywizji w pierwszej kolejności zostanie ukompletowana :)
To miłe, że stary dobry vox wraca :)
@AJCartonwhisky Myślę, że do tortur, gdy zajdzie taka potrzeba to też się nada :)
Gratuluję i życzę dalszego rozwoju rodu :)
Niech się wiedzie temu rodowi :)
Jak się da to poprawił bym to 500_1170_crop_paz7k3_P7.jpg i przystko pchał przez Instytut Magazynowania Grafik :)
I takich żołnierzy nam trzeb więcej :)
Trzymam kciuki. Oby tak dalej :)
No no. Całkiem zgrabnie wyszło. Muszę chyba dać w Anheim większy gabinet :)
Fajny artykuł :)
Staram się zachować resztki optymizmu. Być może na styczeń wystarczy, a potem może niektórzy odetchną jak zniknę. Baridajski beton mimo rysy chyba wydaje się być trwalszy niż sclaviński!
Kto na tym traci, bo jak widać wszyscy zyskują?
To zależy od interpretacji np. załączonego obrazka:
N6xQ3gH4.png
Nie popadajmy w zbytni pesymizm. Trochę wolnego czasu i chęci do pracy to fundament na którym da się zbudować coś dobrego :)
A pewni, że poprę :)
No niech mu tam. Będzie miał co wstawić w podpisie ;)
Wszystkiego najlepszego Baridajczycy oraz Sarmaci :)
Aż się serce cieszy, że w Gidenie jeszcze haratają w gałę. Druga pozycja to już coś ;)
Powaga jedyną drogą, nadzieją i światłem :)
Gratuluję i życzę żołnierskiego szczęścia ;)
Cytuję:
Diuczessa Karmicielka nie ma swoich atrybutów!
Ja tam jeden z nich dostrzegam w prawej dłoni ;)
Specjalistów ds. Marynarki Wojennej nigdy nie za wiele.
Gratuluję i życzę sukcesów w karierze wojskowej. Mam nadzieję, że pozostali kandydaci też się wykażą ;)
Z tego co wiem to nalot był, ale w zasobnikach były wyłącznie ulotki. Jak widzę to chyba te "okulary spawacza" przeszkadzają komuś w ocenie sytuacji, a może te bombowce były spoza Sarmacji? Przydalo by się przetrzeć szkła ;)