Sucio Vips
Komentarze
ha i tak dziś jade do rodziny takrze nie zjem sorry :D
Spoko drodze się z tobą dobrze że zabitych nie było a co dziś na kolacje? Wiem że dostałeś karę kuchnia do 1 stycznia
Tia 6 skrzyń po 10 sztuk + 8 baryłek ropy
Kamilowi nie dawajcie samolotu gdybyście widzieli co on zrobił jak wsiadł do czołgu się "przejechać" Hehe
telewizja lub kino mogła by być na serwisie twitch


link tutaj http://www.twitch.tv/
a gdzie gramy?
chyba sprubuję
ompania BRAVO wysłała snajperów do pilnowania określonychonych punktów orientacyjnych wyznaczonych przez grupę specjalną "DELTA".
Już po 10 minutach zajęli pozycje, a po 4 następnych odezwało się radio:

- "Tu SZPILA-2 HQ - odbiór
- Tu HQ SZPILA-2 meldujcie co widzicie?
- konwój przejeżdża strefę ORMAN i kieruje się do strefy RAMZES
m8Q0IyrG.jpg
Szybko podbiegłem do mapy sprawdzić gdzie jadą. Okazało się że konwój zmierza do pozycji wrogich wojsk. W tym momencie przedstawiłem Komendantowi Laurencjuszowi sytuację i pokazałem na mapie sytuację:

-zobacz mój 1 oddział zameldował mi 2 minuty temu że jakiś konwój jedzie tędy ( zatoczyłem kułko na mapie-I jedzie mniej więcej tu -drugie kółko na mapie ).

-Potrzebna szybka decyzja, bo to jest transport amunicji lub moździerzy i jak dojadą to mamy przerąbane ( zacząłem się nerwowo pocić i się krztusić ).



-Spokojnie. Co masz jeszcze z rozpoznania (odpowiedział Laurencjusz klepiąc mnie po ramieniu ).

-Trzeba wysłać jakiś odział żeby sprawdzić co to za konwój. Odrzekłem

-dobrze powiadamiaj mnie na bieżąco przez radio ( rzekł Komendant ) -ZROZUMIANO ?

-TAK JEST! Odrzekłem.

Uśiadłem i napiłem się wody a Laurencjusz wyszedł z namiotu i prawdopodobnie poszedł do namiotu sztabu, żeby wydać dalsze rozkazy
nosz ja nie moge ale ja chcę żeby ten artykuł był a teraz zam NAPISAŁEM ten artykuł od 0 takrze prosze pana niech da pan spokuj i przywruci artykuł spowrotem
Nie to że nie umiem ale nie mam czasu na to
A okręt desantow do patrolu ponieważ szybko można przewozic chelikoptery i łodzie różnego typu . dodam terz że szybko można przemianować jednostkę z patrolowej na jednostkę szybkiego reagowania. Wynika to z prostoty tego działania
Wyobraźnia kolego wyobraźnia
Wyobraźnia kolego wyobraźnia
Lub dyrektor do spraw dostaw uzbrojenia czyli ja
dlatego terz tak napisałem i jak już sam zauważyłem zapomiałem dopisać na końcu źródła wiedzy przepraszam to więcej nie powtórzy Obiecuje
Ponadto tylko 5 li i jem przepisałem z powodu takiego że nie wiedziałem jak to lepiej sformułować
Informacje z autorskie gdy są dodane zdjęcia lub tekst do tekstu który już gdzieś ktoś napisał a ja to przepisałe nie skopiowałem
panie Gauleiter o co chodzi ?
I tu się boje czy garnizonu nie razjedzież
Kto robił zdjęcia bo wyszły pięknie
Panie Laurencjuszu proponuje na maszyny od idące doczepić miotacz płomieni co choć trochę pomoże w odmawiania lodu i zabitego śniegu z dróg