Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Komentarze
Żeby to wszyscy tak świętowali swoje sarmatnice... Podziwiam zarówno utwór jak i kreatywność autora. Końcówka palce lizać. :)
Widzę, że nawet sławne komiksy w GT poszły do przodu. Moje bazgroły w panito-gimpach to przy tym przeżytek...
Może jestem inny, ale przyznam, że uwielbiam takie historyczne popierdółki.
Á iv'danki úr Pfaltsgraf! Niech się dzieje wola Vlada.
Otoczenie opieką tych ziem jest jak najbardziej zgodne z teutońskim prawem.
Dla leniwych:
Cytuję:
Art. 1. [Lokalny Okręg Administracyjny]

1. Lokalny Okręg Administracyjny (Okręg) jest to wyznaczony teren Królestwa Teutonii, oddany pod zarząd obywatela lub obywateli, na mocy Aktu Fundacyjnego.
2. Okręg jest zarządzany w zgodzie ze Statutem zaakceptowanym przez Króla Teutonii.
3. Okręg może znajdować się częściowo poza granicami Królestwa Teutonii; przepisy stosuje się wyłącznie do obszaru znajdującego się w Królestwie Teutonii.
Diuk zniszczył nocnik, trzeba zniszczyć Diuka!
Hajsland <3
No to się nazywa przekraczanie granic! :D Serducho poleciało.
Tak z ciekawości... w jaki sposób marynarki obu państw będą prowadzić ewentualne działania operacyjne? Interesuje mnie sposób symulacji.
Do kawki idealne. Jak zawsze miło się czyta. ;)
Dzięki Gotfryd. :) Cierpliwie wypatruj kolejnych perełek. ;)
Jak to skąd? Poczciwa Pani Helenka, która od raz, dwa, trzy... No nie wiadomo ilu dekad dba o czystość książęcego tronu.
Piła i pićku? Północ też wpadnie!
Coś nowego. Gratuluję inwencji. ;)
@JohnRasmusen Ona jest drzwiami , a on puka.
Jako RedNacz postaram się w miarę moich możliwości korygować teksty zawierające błędy. Mam taką możliwość, ale niestety czasem brakuje czasu.
Profeska. Serducho poleciało. ;)
I weź tu dopasuj serię wydawniczą...
No, fajna seryjka się szykuje. :)
@JohnRasmusen Twoje komiksy jeszcze ani razu mnie nie zawiodły! :D
Dałbym tytuł; A kto umarł ten nie żyje.
A czy kandydat przyszykował już jakiś seksowny podpis z tuzinem niepotrzebnych zawijasów utrudniających rozszyfrowanie danych autora?
@JohnRasmusen Twoje słowa stanowią ziarenko, z którego mógłby wykiełkować dobry komiks. :D
Po tej liście wnioskuję, że sarmacki aparat bezpieczeństwa ma się bardzo dobrze w sprawach tyczących się tworzenia teczek każdego obywatela.

Miłej emeryturki!
Juniorez - aż mi gałki z orbit wyleciały...
> Dywaguj nad przewrotem w państwie
> Nie przejmuj się, że czyta Cię cała bezpieka
@kaxiu taka cicha rewolucja zajmie szmat czasu i zapewne (w razie sukcesu) wywoła spore kontrowersje, a co za tym idzie z pewnością przysporzy nam nieprzyjaciół.
Dotrwałem i to bez oszukiwania. Co do sprawy pazurów teutońskiego lwa... Skoro nie ma żadnych solidnych argumentów ku niepodległości to może by tak doprowadzić do zamiany miejsc? Tak wedle powiedzenia: Teraz zmiana - ptak dziobie bociana. Wyobrażacie sobie Królestwo Teutonii składające się z Macierzy, Sarmacji, Baridasu i Sclavinii? :D

Skoro nie możesz pokonać Centrali to stań się Centralą.