Yennefer von Witcher
Komentarze
Wspaniała praca, czekam na więcej ;)
@piotr3lukasz Wasza Książęca Mość, to dla mnie żaden problem :) w takim razie przedłużmy terminy :)
Także oczekuję pysznych przepisów na lekkie słodkości ;)
@MaHi w sumie można tego od nich żądać w związku z reparacjami wojennymi i narażaniem nas na straty majątkowe etc w związku ze zbl
@MaHi Skytji w sumie bym nie brała, śledzi nie potrzebujemy. Ale miło by było żeby oddali nam teren Dreamlandu i zostawili Aware w spokoju za raz
@MaHi ja tam mogę negocjować też Aware ale za cały teren dreamlandu
Gruby pokazał już, że nie jest sarmatą, spakujmy mu może jego śmieci i wyrzućmy za nim, niech u siebie sobie je trzyma jak chce ;)
@Arsacjusz wiem o tym, co nie oznacza, że zgadzam się z przepisami w tej kwestii, zaznaczając że mimo wszystko w związku z moją kandydaturą na atk swojego zdania w tej sprawie nie wyrażam, a jedynie obiekcje jakie mam
@Arsacjusz no i ok, ale to nie wystarczyło nałożyć na niego kary finansowej, zmusić do odrobku czy chociażby przedłużyć mu okres odbywania kary o kolejny tydzień na wniosek do TK? Wgl powinno być to w KS żeby zaraz banicją nie karać
A pytam, bo pamiętam, że nie dalej jak 2 lata temu z hakiem był podobny błąd w systemie, ktoś był skazany i wypowiadał się w trakcie kary w nowym dziale, ale jakoś później nie było słychać o tej osobie żeby miała mieć drugi proces, za to najzwyczajniej w świecie naprawiono błąd.
@Arsacjusz jeśli miał dostęp to czemu ma zostać skazany za błąd? Fakt jest faktem, popełnił przestępstwo ale tak na dobrą sprawę błahe jeśli chodzi o tą sprawę.
A moje pytanie jest jedno, skoro pisał w działach niejawnych w trakcie odbywania kary to czemu miał do tego dostępy? Teoretycznie powinien móc pisać tylko w dziale książęcego więzienia, a w praktyce jak to się ma?
@Gotfryd moim zadaniem, które powzielam na swe barki było pokazanie, że mimo wszystko wiele przed nami i nie mamy prawa wymagać od młodych sarmatów wielkiego doświadczenia i szerokiej wiedzy. No i musimy się nastawić na to, że my, starzy powinniśmy wziąć na siebie odpowiedzialność za przyuczenie nowego pokolenia.
@ZdrajcaNarodu wiesz, czasem próba wyjścia z twarzą z danej sytuacji to mogła być
@Powietrzny to nie obraza, to moje wewnętrzne rozterki na temat tego co zrobiłeś wczoraj.
@Arsacjusz dziękuję za odpowiedź, w takim razie życzę prefekturze sukcesu na polu tejże sprawy.
W mojej ocenie dobrze, że stało się tak jak się stało. Z jednej strony doszło do nadużycia uprawnień, z drugiej tychże uprawnień Kawaler mieć nie powinien, ale też skąd miał o tym wiedzieć. Tak jak już było wspomniane, moim skromnym zdaniem jest rozpoczęcie tu życia od nowa, od najniższego szczebla tj od życia ogółem, może w związku z realnymi zainteresowaniami Poważny Kawaler otworzy biuro podróży, z którego będziemy korzystać gdy będziemy udawać się na urlopy? Dawno nie było zorganizowanych wycieczek tematycznych, a to podchodzi pod zakres waszych zainteresowań :). Rób coś z pasji Filipie, powoli doświadczaj nowych rzeczy, a wszystko się ułoży, i nie bierz na swe barki zbyt dużo, to męczące ;)
Od Wielmożnej, Poważny kawalerze ;)
@AlbertJanMaat nie było mnie prawie 2 lata, jak wracać to na gorąco ;)
@GFvH wracam na dłużej, więc może coś się da z tym zrobić ;)
@LudwikTommo kurczę, to teraz czekać aż na jakąś moją głupotę sprzed lat trafisz :D
Wspaniałe! Gdzież chowales ten talent?!
@kaxiu sądzę, że to nie tyle może co powinno znajdować się w dziale TK.
@Powietrzny tak, łącznie z tymi 43 stronami zalinkowanymi? No to orłem już jesteś? :D
@Powietrzny nigdy nie myślałam, że będę musiała tłumaczyć czym są artykuły plotkary
@Powietrzny informuję, iż plotki to plotki, a "PLOTKARA" właśnie nimi się zajmuje ;)
CUDOOOOO