Yennefer von Witcher
Komentarze
@Arsacjusz wiem o tym, co nie oznacza, że zgadzam się z przepisami w tej kwestii, zaznaczając że mimo wszystko w związku z moją kandydaturą na atk swojego zdania w tej sprawie nie wyrażam, a jedynie obiekcje jakie mam
@Arsacjusz no i ok, ale to nie wystarczyło nałożyć na niego kary finansowej, zmusić do odrobku czy chociażby przedłużyć mu okres odbywania kary o kolejny tydzień na wniosek do TK? Wgl powinno być to w KS żeby zaraz banicją nie karać
A pytam, bo pamiętam, że nie dalej jak 2 lata temu z hakiem był podobny błąd w systemie, ktoś był skazany i wypowiadał się w trakcie kary w nowym dziale, ale jakoś później nie było słychać o tej osobie żeby miała mieć drugi proces, za to najzwyczajniej w świecie naprawiono błąd.
@Arsacjusz jeśli miał dostęp to czemu ma zostać skazany za błąd? Fakt jest faktem, popełnił przestępstwo ale tak na dobrą sprawę błahe jeśli chodzi o tą sprawę.
A moje pytanie jest jedno, skoro pisał w działach niejawnych w trakcie odbywania kary to czemu miał do tego dostępy? Teoretycznie powinien móc pisać tylko w dziale książęcego więzienia, a w praktyce jak to się ma?
@Gotfryd moim zadaniem, które powzielam na swe barki było pokazanie, że mimo wszystko wiele przed nami i nie mamy prawa wymagać od młodych sarmatów wielkiego doświadczenia i szerokiej wiedzy. No i musimy się nastawić na to, że my, starzy powinniśmy wziąć na siebie odpowiedzialność za przyuczenie nowego pokolenia.
@ZdrajcaNarodu wiesz, czasem próba wyjścia z twarzą z danej sytuacji to mogła być
@Powietrzny to nie obraza, to moje wewnętrzne rozterki na temat tego co zrobiłeś wczoraj.
@Arsacjusz dziękuję za odpowiedź, w takim razie życzę prefekturze sukcesu na polu tejże sprawy.
W mojej ocenie dobrze, że stało się tak jak się stało. Z jednej strony doszło do nadużycia uprawnień, z drugiej tychże uprawnień Kawaler mieć nie powinien, ale też skąd miał o tym wiedzieć. Tak jak już było wspomniane, moim skromnym zdaniem jest rozpoczęcie tu życia od nowa, od najniższego szczebla tj od życia ogółem, może w związku z realnymi zainteresowaniami Poważny Kawaler otworzy biuro podróży, z którego będziemy korzystać gdy będziemy udawać się na urlopy? Dawno nie było zorganizowanych wycieczek tematycznych, a to podchodzi pod zakres waszych zainteresowań :). Rób coś z pasji Filipie, powoli doświadczaj nowych rzeczy, a wszystko się ułoży, i nie bierz na swe barki zbyt dużo, to męczące ;)
Od Wielmożnej, Poważny kawalerze ;)
@AlbertJanMaat nie było mnie prawie 2 lata, jak wracać to na gorąco ;)
@GFvH wracam na dłużej, więc może coś się da z tym zrobić ;)
@LudwikTommo kurczę, to teraz czekać aż na jakąś moją głupotę sprzed lat trafisz :D
Wspaniałe! Gdzież chowales ten talent?!
@kaxiu sądzę, że to nie tyle może co powinno znajdować się w dziale TK.
@Powietrzny tak, łącznie z tymi 43 stronami zalinkowanymi? No to orłem już jesteś? :D
@Powietrzny nigdy nie myślałam, że będę musiała tłumaczyć czym są artykuły plotkary
@Powietrzny informuję, iż plotki to plotki, a "PLOTKARA" właśnie nimi się zajmuje ;)
CUDOOOOO
Elo wujek!, P.S. Dziadzio a gdzie proklamacja dotycząca mojego synusia, Arcadia? No weź Ty no...
Aleksandry ze sobą nie zabrałeś? ;) Powodzenia życzę w politykowaniu się ;)
@Siepacz jeden ją stworzył i mógłby przy niej pomajsterkowac tylko najpierw trzeba nakreślić jakąś wizję i kierunek w którym miałaby ona iść.
@Siepacz można ją tez przerobić tak by była atrakcyjniejsza dla ludzi.
Buduję! O!
Było między nami wiele niedomówień, po pewnym okresie, po przemyśleniach, człowiek dochodzi do wniosków, że wiele rzeczy zrobiłby inaczej, może nie lepiej ale inaczej. Dziękuję WKW za możliwość współpracy i życzę powodzenia na nowej, dalszej drodze i realnej i mikronacyjnej:)
@RCA straszcie, straszcie... I tak już bardziej mnie nie znechecicie do tejże zabawy i większego wyjebanizmu na Sarmacje u mnie nie stworzycie. Ach, banujcie do woli książę ciemności, nasz przewspaniały lordzie voldemorcie, panie wszystkiego etc, etc...

Miłego życzę :D