Herman Kolineusz
Komentarze
Bardzo mi się spodobał Pański artykuł. Liczę na więcej.
Gratuluję odnalezienia krewnego
Tak, Diuk Avril ma rację, powinniśmy mieć pełną świadomość stanowiska, dlatego nad oddaniem głosu powinniśmy się zastanowić nad tym, jaki głos wrzucimy do urny.
Zgadzam się z przedmówcą!
Jestem realnie dysgrafikiem, i zbyt ładnie pisać nie umiem, nawet gdy się staram... ale spróbuję coś podziałać z kaligrafią.
Świetny artykuł, na prawdę Fryderyk, postarałeś się! :)
9. Siergiusz Asketil
Może nie za odpowiednim libertem, ale raczej za jego odpowiednią sumą. :)
Mój v-dziadek mi zrobił mi kompletną siarę :D :D
Hmmm... Pana ćwirek mówił wszystko. Ewidentnie pokazywał (przynajmniej dla mnie), że nie chce z Tym mieć nic wspólnego. Dlatego pojawienie się negatywnego, wobec Tego pomysłu oczywiście stanowiska dla mnie było tylko kwestią czasu. Oczywiście, to moja subiektywna ocena. :)
Czekałem na Twoje stanowiska w Tej sprawie, i szczerze mówiąc spodziewałem się odmowy przyjęcia zaszczytu. :)
Świetnie napisane.
Też się cieszę z mojej decyzji, Wasza Arcychrześcijańska i Najwierniejsza Mość. Bardzo się cieszę, że mamy takie samo zdanie na ten temat. ;)
Po tytułach mi się zdaję, że Cesarstwo będzie antykościelne... I prawidłowo!
Gdy to czytam... To nie wiem czy mam się śmiać czy płakać szczerze mówiąc.
Świetny artykuł, dużo napisałeś o tytułowej Enderasji.
Diuczessa wszystkich zdeklasowała.
Ja również dotuję!
Cały ród Kolineusz udzielił wywiadu! :D
A tak przy okazji komentarza. Świetny wywiad, zresztą jak każdy z serii "Niedziela z..."
Oby wyniki dla SPN były jeszcze wyższe podczas wyborów.
Bardzo interesująca koncepcja... Mi się Hrabi pomysł bardzo podoba.
Ciekawy artykuł. Dużo się o tych Górach Nawskich dowiedziałem.
I z tego powodu życzę Markusowi wszystkiego najlepszego!
I z tego powodu życzę Markusowi wszystkiego najlepszego!
Mam nadzieję, że ten artykuł jest "dla jaj"... Bo jeśli nie, to jest zwykła chamska obraza drugiej i bezczelny przekaz "nie chcemy Cię tu".
Prace bardzo fajne. Gratuluję wszystkim zwycięzcom.
No, no. Ciekawe. ;)