Orjon von Thorn-Surma
Komentarze
Unisławowska Spółka Wydobywcza straciła niedużo - liczę, że będzie lepiej. :D
I nie, nie mówię że dotacji ma nie być - ale decyzja była wydana 8 sierpnia. Moim zdaniem lepiej było zrealizować ją od razu, zwłaszcza że RM posiadała środki (na pewno co najmniej 1,25k z podpisanej ze mną umowy), a czemu zrobiła to wczoraj? Nie mam zielonego pojęcia.
W chwili pisania tego komentarza stan RM zmniejszył się o kolejne 500 tysięcy - wczoraj nastąpiło wpłacenie dotacji do giełdy.
Aby nie było, że nie ostrzegałem:
Cytuję:
(~OvTS) chciałbym złożyć życzenia, ale boję się że głośniki by popękały :D
Słuchacie na własne ryzyko!
Za wszelkie "yyy...." nie ponoszę odpowiedzialności.

I nie tylko w tych dwóch miejscach - jeszcze mój pendrive i komputer. ;)
Chętnie je zarchiwizujemy!
Hah, chcielibyście. ;)
Serie zostaną uporządkowane do środy :)
Świetny pomysł!
Będziemy myśleć nad tym! :)
No i dziękuję za wszystkie datki!
Gratuluję Tobie tej owocnej kadencji! :)
Zrobiono.
Daję tantiemkę! Świetne opowiadanie! :)
Gratki! :)
Powodzenia na Our Sound!
Nie, sam odpowiada. ;)
W każdym razie jakieś sentymentalne związki z Baridasem czuję.
Od byłego Baridajczyka: szacun! Życzę powodzenia. :)
Będzie ciekawie w Drugiej Klasie, ale Helios tak łatwo się nie podda. ;)
Świetny artykuł!
Będą kolejne publikacje, myślę obecnie nad tematami :)
Oj, będzie bardzo ciekawie, ale nie ma co liczyć na to, że Helios tak łatwo się podda! :P
Świetny artykuł!
Świetna relacja :)
W miarę pełny log z IRCa przedstawię wieczorem.
Cytuję:
Laurencjusz! Zabiłeś mego syna! NIE DARUJĘ CI TEGO :D
Ojciec, to kto to był? :P
Warto przy tym zaświadczyć, iż nie każdy ma możliwość kontaktu z swoim rozmówcą innymi kanałami niż przez PK. Mail może być nieaktywny, a druga osoba może (choć nie musi) chronić swoją prywatność i nie poda linka np. do swojego FB. Na IRCa też nie każdy wchodzi.
A pracy w Sarmacji na razie się nie podejmuję, bo jestem obywatelem i ministrem spraw zagranicznych państwa obcego. :) Więc środków na koncie brak, a opodatkowanie jeszcze bardziej zuboży mnie. I nie tylko mnie, ale też innych nieobywateli na przykład. Warto byłoby się zastanowić przynajmniej nad zmniejszeniem opłaty do 25 lub 30 lt, jeśli już ta ma być.