Orjon von Thorn-Surma
Komentarze
Na Zdrapkę zmarnowałem mniej niż na MikroLoterię. ;)
Ehh, to dobry sposób na przepieprzenie całego majątku... :(
Liczę na łut szczęścia i kupuję!
Ostatnio włożyłem 20 tysi i nic. Szczęście mnie omija. ;)
Na Mikro marnuję liberty od roku, czas z tym skończyć! ;)
(niech ktoś to połączy z poprzednim, przypadkowo)
Poprzednim razem też wygrały dwie osoby i mi się nie udało. ;-)
@Robert,

może to jakieś ukryte nawiązanie do forumowego Naczelnika, który przekazywał wiadomości userów z LDKS na forum? :P
Ostatni raz coś kupię. Na więcej nie liczcie. ;)
Z początku myślałem, że będzie to troszkę mniej skomplikowane, ale cóż... Będzie ciekawie. :)
Ojciec, lecimy razem?
Przy takim obrocie spraw w wielu przypadkach może być istna loteria. No może oprócz La Palmy. ;)
A później biadolenie, że nie ma na nic pieniędzy... Taak bardzo prawdziwe. ;)
Cytuję:
24 kwietnia będzie obchodzony w Surmenii jako Dzień Sklerozy. To już oficjalne.
Jeszcze stosownego aktu prawnego uchwalającego nowe święta państwowe nie wydano. :P
Cytuję:
Mówi, że zapomniał ustawić taktykę, a fakty są tylko takie, że dostał na dupsko 0:5!
Potwierdzam. Niestety przed batami nie uciekłem, bo wszystkie drogi zostały zamknięte tuż przed meczem. :D
Cytuję:
Sarmacja była bezlitosna.
Niestety... ;(
Ale 3. miejsce udało się zdobyć!
Może spróbuję, a co! ;)
Spóźnione, ale gratulacje. :)
Jest to dobry urzędnik, współpraca z nim była dla mnie czystą przyjemnością.
Na pewno będzie ciekawie. :)
Helios Togeria czuwa zawsze i wszędzie!
Na pewno pomoże ten poradnik wielu początkującym (w tym i mojej skromnej osobie) :)
Świetny!
Taka musiała być droga postępowania w obecnej sytuacji. Przeżyliśmy już wiele takich afer i myślę, że nie ustaną one, ale zmniejszą się wydatnie w kolejnych latach.
Przynajmniej moi piłkarze parkiwanie mają dopracowane idealnie. :D
Ciekawie było!
Dobre! :D
Tak się zdziwiłem, co tu się stało... :D
Aż żałuję, że to już koniec! :(
Można liczyć na jakiś sequel?
Jestem pełen podziwu dla autora, świetna seria! :)
2. Beznadziej wicehrabia Angloviasty
Moja skromna kiesa też pójdzie. :)
5 tysi już przelewam!
WOW!

No nie powiem... ale zawsze tam, gdzie jest Juliette, tam jest lepsza jakość. :D
Dziękuję! :)
Zgodnie z Kodeksem Rodu składam przysięgę:
Ja, Orjon Surma (nick na FC: Orjon) swym honorem i krwią przysięgam wierność i lojalność Domowi i Rodowi von Thorn i akceptuję Kodeks Rodu wraz z konsekwencjami z niego wynikającymi. Co uczynię policzone zostanie na chwałę lub wstyd Rodu, na mym honorze zasługą lub plamą po wsze czasy będzie."
No to bida :/ w sobotę chyba logi zrobię więc bez obaw :)