Daniel January von Tauer-Krak
Komentarze
To chociaż wykopmy mikronacją jeden wspólnym grób, aby odkopać było nas łatwiej.

Wirtualny przechodniu, co strony te nawiedzisz. Znajomym wspomnij. Idee odrodź, bo myśmy na niepowodzenie skazani byliśmy i jesteśmy. Żywot to marny, lecz lepszy niż naszej klasy badanie. Tyś jedyną naszą nadzieją, nierealną, niemożliwą. Jeno snem marnym i mglistą iluzją.


/-/Morituri te salutant
Dziękujemy Jego Książęcej Wysokości!
@Hewletyk @RCA RODO z tego co zauważyłem na innych stronach to wyskakujące okienko, niemniej zapewne wystarczyłoby zapisać gdziekolwiek, że mający dostęp do serwera jest jednocześnie administratorem danych osobowych i tyle by wystarczyło. Zapewne pozostałe kwestie realowe również dałoby się rozwiązać.
Ponadto w kwestii serwera istnieją różnego rodzaju zabezpieczenia i środki antykoncepcyjne.
Tak czy inaczej byłaby to interesująca inicjatywa kreująca prawdziwe problemy, a nie jakieś tam przepychanki o randowmowy zapis randowomej ustawnej, która zresztą nie zostanie prawdpodobnie wykonana.(Rozumiecie? jak nie wstawcie po jakieś tam najbardziej bezsensowne problemy naszej epoki typu "za mało lajków" )
Kod
Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425…
= Nie
To miejsce generuję dochód i jest idealne, gdyż przybywają telegramy.
@Helwetyk Jakie kwestie? Umowa dot. miejsca na serwerze i tyle, reszta zależy od stosunków pomiędzy mikronacjami(przy założeniu, że obu stronom konflikty viralne nie wejdą do głowy)... Zresztą to luźna koncepcja
Czy mikronacyjna chadecja jeszcze istnieje?
Mam dla nich idea za darmo, mianowicie subsydiarność dużych mirkonacji względem małych. xD
Kiedy wy tą Cyberię zajęliście?
Witamy!
Czekamy na ciąg dalszy albo i nie...
Za ładnie, jesteście pewni, że to Teutonia?
Kto dogoni Synów?
Nikt
Cytuję:
Pytaliśmy również o ilość posiadanych wsi. Pięć osób nie ma ich w ogóle, 5 ma 1-7 wsi, 6 ma 8-30 wsi, 8 ma 31-70 a 10 powyżej 70 wsi lennych.
5+5+6+8+10=34

Pierwszy komentarz pod tym artem @KonradFriedman
Cytuję:
Czyli w zasadzie zdecydowana większość popiera zmiany — różnice są tylko co do tego, jak daleko powinny one iść.
Cytuję:
8 osób popiera proponowane zmiany w całości. Drugie tyle uważa, że zmiany idą w dobrym kierunku ale wymagają dopracowania.
To jest 16 osób, czyli większość biorąca udział w sondzie.
Cytuję:
Po drugiej stronie mamy 6 osób które uważają, że obecny system wymaga tylko nieznacznych zmian
To jest grupa sugerująca korektę obecnego systemu, a nie jego totalne zmiany. Nie oznacza, to że popierają oni twoje propozycje. Uważają, że potrzebne są zmiany być może w zupełnie innymi kierunku, niż twoje proponowane.
Finansowo w Firenza Corporation BTK nie jest źle...
Niemniej, być może ten wyniki jest słaby pewnie dlatego, że okres szczytowej działalności to 2015/16 kiedy zajmowaliśmy się sondażami, muzyką, czasem publicystyką i twórczością literacką.

Może zwiększyć nakłady na politykę kadrową i zacząć coś tworzyć ...
Ok... znalazłem jakby co złożyłem wniosek...
@Jihymed a czy można gdzieś to cudo kupić? Zastanawiam się nad stworzeniem Zoo w Rafadarvike... Ponadto brak egzotycznych zwierząt u nas. Dominują kruki czarne, szare, białe i czarnoziemskie.
Cieszy fakt twórczość związanej z rodem, naprawdę.
Serduszko się raduje.
Krzyk Starosarmacji,
Wola/Głos Partii i Rządu, - tak z Orwella
Posłanie SZPM
Sformułowanie "granie w Sarmację" jest nieco błędne. Sporo osób postrzega Sarmację i mikronacje jako byty będące wyżej w hierarchii niż polityczne gry przeglądarka. Najbardziej adekwatnym terminem jest wirtualne państwo/mikronacja, w zasadzie to eksperyment/projekt o dość sporych rozmiarach symulujący realne państwo.
Skhandal. Odwołać kanclerza! :D
Krew... DNA... jeszcze tylko skanów siatkówek brakuje...
pewnie Synowie ograją resztę...
To slumsy... z drugiej strony ulicy jest ładniej...
mieć tlen źle, nie mieć również źle... może po prostu tlen ten jakiś beztlenowy...