Piotr Szczepańczyk
Komentarze
Cóż... No mistrzostwo propagandy to nie jest,ale Doktor Goebbels byłby z Was dumny :)
Wątpię,żeby sytuację dzieci poprawiły tytoń i wino. Chleba przyślijcie,chleba...
Cześć Jego Pamięci!

"Śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą" - ten cytat znają chyba wszyscy. Często przeinacza się go i wyśmiewa. Dziś jednak powinien on trafić do naszych serc w swojej oryginalnej,brutalnej formie. Dziś nie żegnamy mikronauty,który zapadł na realiozę. Żegnamy Człowieka z krwi i kości. Człowieka,którego śmierć jest dla nas wszystkich ciosem. Żegnamy Go,łącząc się w bólu z Jego Rodziną.

Cały Jego wkład w istnienie KS pozostanie nieoceniony. Wielu z Was znało Go osobiście. Był dla Was członkiem rodziny,przyjacielem lub znajomym. Nawet ci,którzy Go nie znali winni są Mu jednak cześć i szacunek.

Nie będę mówił długo,to nie czas na wielkie przemowy. Na zakończenie dodam tylko,że łączę się z Wami wszystkimi w bólu,a zwłaszcza z pogrążoną w żałobie Rodziną.

Panie Hrabio,Bartoszu,Ojku - do zobaczenia!
Geniusz no. Istny geniusz.
Też byłbym za. Mało tego,proponuję własne rozgrywki (HaxBall),w których moglibyśmy utworzyć całą ligę i wieki biznes bukmacherski.
Odnośnie datowania - nigdy nie ma 100%-owej pewności. Badania trwają.
Odnośnie podobieństwa - ludzie wszędzie są tacy sami. Czy nie dziwi Pana,że w każdej cywilizacji z początków ludzkości ludzie wpadali na te same pomysły pomimo tego,że w ogóle nie wiedzieli o swoim istnieniu?
Odnośnie kolejnych artykułów - im dalej w jaskinię,tym więcej materiału ;)