Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Komentarze
"All Star - Smash Mouth"... kupiliście mnie tym jak paczkę żelków(tych najtańszych) aż będę słuchał. GJ!
Easy... w końcu znajomość filmów na coś mi się przydała XD
Hmm... ja nie sądzę bo nie zasiadam w TK badum tss!(bo gdzie sucharek sześć tam nie ma wody) Ale mam pomysł... miast BOP niech będzie BOB...Bob jest twoim przyjacielem, bob cię wysłucha, zrozumie, uszanuję... Bob: "Jutro nadchodzi już dziś"(slogan reklamowy jak ten teges). Potem ten wywiady z Bobem, zdjęcia, filmy, festiwale, autografy. Bob jest przyszłością, przyszłość jest Bobem.
Na rozgotowany makaron... już wiem jakim językiem posługują się w piekle XD Kak na domowe warunki wyszło całkiem spoko, a our sound to ciota i uj.
Kongres siadł jak okręt podwodny na mieliźnie... było spoko, była cytrynówka, były kalambury, tylko cycków nie było ale i tak czekam na kolejną odsłonę :)
Wnioskuję że podmiot liryczny ma obawy odnośnie otaczającego go świata. Zwłaszcza po uświadomieniu sobie że w istocie, brak kontroli nad wieloma aspektami życia i bycie tak naprawdę uzależnionym, w pewnym stopniu od decyzji innych ludzi jest stanem w miarę normalnym. Podmiot liryczny próbuję zrozumieć taki stan rzeczy jednocześnie chcąc odzyskać "kontrolę" nad własnym "ja" jednocześnie nie mogąc zdefiniować owego "ja" co powoduje w podmiocie lirycznym narastanie negatywnych emocji i uczucia utraconego czasu, w związku z czym podmiot dąży do szybkiego rozstrzygnięcia spornych kwestii w tej materii co jest traktowane jako przeciwstawianie się pewnym wytycznym, byle by znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania i wątpliwości przed przysłowiowym "końcem świata". uffff...
2X5=Naleśnik(wyższa matma)
są cycki jest oklejka.
Czyli impreza trwa dalej, nice...meh.
Ale skisłem XD takie dziennikarstwo to jest to czego nam potrzeba!
Kolorowanka, dawać mnie tu kredki!(w niektórych krajach kolorowanka jest uznawana za pracę magisterską)
To teraz tylko tego nie skopać a będzie git.
Zgniłem iks de.
no i spoko! Sarmacja wygląda jak by miała małe zdziwko XD
Rymować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi, czasami człowiek musi inaczej się udusi ooo... XD GJ!
ale jak to tak 0:0? tylko zwycięstwo się liczy! kurde... do boju!
istna poezja XD GJ!
o krzyżówka... aż se rozwiąże a co!
szczęście zaczyna się po pierwszym litrze.
eee tam... ja przyjdę w klapkach. Ale stroje zacne, takie ten tego. XD
wódko ma, wódko ma, wódko ma, któż bez ciebie sobie w życiu radę da!
No i git, dobry wywiad nie jest zły :)
Czy w przyszłości zostaną zorganizowane turystyczne loty kosmiczne? No i czy kosmodrom ma laur konsumenta? :) GJ!
Ciąg dalszy zawsze następuje, a pomysły są i będą realizowane :)
Piwo, rum, wódka, gin itp... nie ważne z skąd, ważne są procenty(tak mi mówili kiedy miałem epizod w ubezpieczeniach, i wziąłem to sobie do serca)
Ale że piwa nie ma...piwo być musi! To podstawa egzystencji i człowieczeństwa. Ostatecznie piwo można zastąpić łzami pokonanych, po to by popijać nimi dusze potępionych które są bogate w węglowodany.
To errr to jest pikuś... zabawa zaczyna się przy słowach typu rabarbar xp