Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Komentarze
wyjustować, dać odstępy i będzie git :)
o urwa to jest dobre! Szkoda że jeszcze nie ma floty, bo stoczył bym kilka bitew morskich :) GJ!
Ale kosmologia nie odnosi się do religii, a jest działem filozofii który rozpatruje wszechświat materialny w świetle jego przyczynowości(no chyba że mówimy o kosmologii fizycznej to już obszerna dziedzina nauki) natomiast kosmogonia to wyobrażenie o pochodzeniu świata/wszechświata dla danej religii. Dlatego też wydaje mi się że Kosmogonia jest lepszym terminem niż Kosmologia(przynajmniej tutaj).
a tak btw. To czy w kontekście religii(jeśli chodzi o mit stworzenia itp) nie powinno się używać stwierdzenia kosmogonia niż kosmologia?
Za 15k to mogę dać Alkonisa- patrona skacowanych i "potrzebujących" przyjmującego ofiary w alkoholu XP GJ! :)
@AdekJozef Świat jest pełen kolorów a co za tym idzie nie jest czarno-biały i nic nie jest oczywiste. Wyszperałem jeden ze swoich aforyzmów "Fakt kłamałem... ale to nie oznacza że nie mówiłem prawdy!"
Dobry art GJ! :) a jaka jest prawda? prawda jest jak dupa każdy ma swoją.
Pójdźmy na kompromis i uznajmy że żadne z nas nie ma racji, a tak btw. to chyba jest git, GJ! :)
Jednorożec nie zaatakuje bo to pokojowe istoty, a krokodyl tylko czeka kogo by capnąć no ale jak krokodyl na eldorackiej ulicy? Kanałami się kanalia przedostała! :)
z auta też mogę dokładnie obejrzeć :) a jak mnie krokodyl zaatakuje? w aucie odjadę, na piechotę nie ma takich luksusów :D
mam nadzieję że będziecie produkować samochody ze skromnymi silnikami v12 o poj. 6,5 l o skromnej mocy 540 km, i momencie obrotowym zdolnym przesunąć planetę... muszę czymś budzić somsiadów! GJ! :)
odpowiedź na każde pytanie to: ptaki latają kluczem, GJ! :)
po co spacerować jak ma się auto? :D
no dobra to na jaki numer mam wysłać SMSa o treści "pomagam"?
Wniosek? razem z ludźmi pojawiły się konflikty, GJ!
Slajdy! aż mi się przypomniały prezentacje z gimbazy :D
Harz to jednak sunie jak przecinak :)
a wystarczy użyć wyobraźni... a jak nie idzie to wspomóc się litrem czystej.
Szczęśliwe zakończenie istnego horroru :)
i git :) ale ten ostatnio jak się spotkałem z historią to ostro popiliśmy :)
Łoooo panie :)
bo poezja być musi! :)
Ubolewam nad faktem że wywiad Baridasu nie umieścił w Teutoni żadnego agenta... smuteg :(
Mój stary to fanatyk SOBOSu, całe mieszkanie za*****e wynikami ankiet sprzed ostatnich 30 lat.
karły... a mieli przy sobie jakiś pierścień?
Jak się człek zamachnie to go potem w krzyżu łupie!