Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener
Komentarze
Czyżby szykowała się budowa drugiego Wielkiego Muru Baridajskiego? ;)
@Jul Hurr durr, tak to jest, jak się ma taką nazwę jak Nordata, z której nawet na Nordacie nie wiedzą, jak odmieniać swoją „nazwę mieszkańca”... Nordatczyk? Nordatianin? Nordat? Nordata?
Czknięcie niepowagi, jak wyśmienicie to brzmi! xD
@KriVersen
A pytałem ich, jak to odmienić... przetrzepać łby! :P No cóż, mam nadzieję, ż mimo wszystko wiadomo o co chodzi.
@JulianF
Zapewne to inny smok, chociaż na wszelki wypadek przy jego powrocie smoczy rytuał może się przydać. Zapamiętam i przekażę tą sztukę!
@Eradl
Numerku nie pamiętam, mam jakiś ciąg, AG254. Może się przyda. ;D
@MichaelWolferine
Ma +10 do ochrony przed socjalizmem i +15 do obrony przed magią kucyków. Oprócz rytuału przydałby się Hełm Zwycięstwa z -7 do ataku wroga z 40% szansą na uruchomienie mocy „Taran Siłowy” i Napierśnik Przeznaczenia z protekcją przeciwogniową. Tylko, skąd je wziąć dla całej Nordaty? :V
A nie widzieliśmy takiego wczoraj, koło 23:17? XDD
@MichaelWolferine Jaki podatek do SEG? To akcja od serca, z serca i dla serca! Pieniądze zostaną przekazane potrzebującym, gdy tylko zostanie postawione nowe zorganizowane nordackie forum. ;)
Krótkie, ale trzymające (w napięciu)! ;P
@Hewret - teutońskie koty najwyraźniej należą do tych wrednych. ;D
*strzyka stawami* No, czas na mnie...
Jeszcze trwa, do dzisiaj! (napisałem w wątku i trzy komentarze wyżej) ;)
EJ, TY! TAK, TY PRZEGLĄDAJĄCY TE KOMENTARZE! JEŚLI MASZ ZAMIAR WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE, MAM DLA CIEBIE INFORMACJĘ! ZJEDŹ NIŻEJ!
;)





JESZCZE NIŻEJ! DASZ RADĘ! :D




Tu masz wątek na forum do przesyłania opowiadań: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=365&t=24010
Jeśli jednak wolisz bardziej prywatnie, możesz oczywiście przesłać je mi poprzez Koniaka (czyt. Pocztę Konną). :)
O Wando, o najważniejszm zapomniałem napisać!
Do Sylwestra do 22:00, przepraszam najmocniej... także, radzę już myśleć nad opowiadaniami, aby zdążyć. ;)
@Jihymed - Ja kiedyś komuś dałem tysiaka przez pomyłkę! XD
(ustalone* Tfu, zły przypadek...)
@igor - Teoretycznie większość rzeczy dotyczącycych wyglądu naszego układu zostało już ustalonych przez BAK, resztę potrzebnych parametrów i ciał niebieskich chciałbym odtworzyć w symulacji, tamże (na forum Bialenii) zaprezentować oraz wszystko przedyskutować, a więc najlepiej będzie, jeśli Wielmożny także tam wówczas dojdzie, aby wszystko „trzymało się kupy” i było „realistycznie”. Oczywiście będzie można na początek naturalnie pominąć parę obiektów, aby można było coś poodkrywać za pomocą sond i nie tracić z pewnością tej najprzyjemniejszej części. :D
Mają! XD
Jak to możliwe? ;-;
*ociera łzy wzruszenia*
No cóż, dziękujemy, WKM...
Gratuluję! :)
Świetne! Dotacja leci! ;D
@ZdrajcaNarodu Niestety nie, ale jestem w posiadaniu tego mieczyka o nazwie Anielski Dotyk. -5 do podatności na realiozę, ale i +20 do bicia wrogów. A jak criticala załapię, to ło Powago i fiu-fiu! Też legendarka, ale nie na sprzedaż.
@ZdrajcaNarodu Dobra, jadę! *brum-brum*
@ZdrajcaNarodu Kupuję! Gdzie dostanę? :D
@Wiki Wiesz, sam także zbierałem takie elementy do zbudowania symulatora Układu Słonecznego i do nich także chyba były płyty. Jak byłem młodszy, to się fajnie oglądało, ale teraz to proste i znajome rzeczy. W dodatku nie wiem, gdzie potem się podziały.
@Jihymed Jak wstawię ten nasz projekcik, to trochę będzie. A jak kiedykolwiek kupię ten symulator wszechświata, to znajdą się wszyściutkie informacje. Z nim znacznie łatwiej robić. ;)
@Wiki Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. :D
Myślałem, że ktoś może tam coś domyśli się po moim szalonym stylu pisania, ale cóż... jestem w gazecie! :P
Ściągając od Eradla (sorki!) powiem GJ! Widziałem też kolejny artykuł i na początek nawet fajne. :) Z drugiej strony mam też takie wyzwanie do zrobienia. ;P