Kałach I Kałasznikov
Komentarze
Nie trzeba rozumieć wszystkiego.
Miało być fajne, tylko że zapomniałem i zmieniłem wiele (lenistwo), a zresztą to taki trochę troll. Miałem nawet lepsze, ale też zapomniałem (o innej tematyce całkiem)
Ja jestem tolerancyjnie nietolerancyjny. Centryzm jest najlepszy.
chciałbym w tym dać jakieś moje poglądy. O rzeczach które sądzimy że są zbędne, niepotrzebne i tylko nam przeszkadzają. A jednak pozwalają na lepsze życie. Między innymi strach. Strach jest fajny. Fryderyk by nie żył (to znaczy nie żyje) gdyby nie strach. Może kiedyś, z wieloma poprawkami wydam książkę. Tylko jakiś lepszy tytuł może...
no ja na stronie Sarmacji spotkałem się z taką informacją że piny to 1/100 lt, a zostały wybrane z konkursu i nic nie oznacza ich nazwa
aha, to dobrze, przynajmniej niemuszę mówić co to znaczy (normalne słowo, ale wolę nie mówić)
zastanawia mnie czy zastanawia kogoś co znaczy 10100011 10000011 00001111 10110100 01010101 11000001 10100001.
Jedyne co przeszkadza mi w tworzeniu rzeczy to lenistwo i brak czasu, choć nie choruję na realiozę. Bardziej mam wadę nieuleczalną zwaną natłoczozą czy czymś takiem. Dziękuję za przyjęcie się tego tekstu, choć nie ukrywam, że zauważyłem swoje błędy, między innymi brak dialogów spowodowany tymczasowym opowiadaniem o przeżyciach i próbą zrobienia tekstu tak by był tajemniczy, a dialogi często coś wyjaśniają. Czuje się jednak jakbym opisy jakoś zawsze o linijkę za późno dawał.
Myślałem właściwie, że tylko jacyś redaktorzy mogą wrzucać. No pewnie nie za dużo ale zawsze lepszy pin niż nic. (Bo piny to były te grosze sarmackie?)
z niecałymi 6000lt ledwo co mnie stać na życie a co dopiero na wilki! Wolę kupić sobie kota czy coś.