Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
Komentarze
Mnie tylko zastanawia w jaki sposób autor artykułu patrzy, że 8 jest mniejsze od 7 i jest tożsame z nieuzyskaniem akceptacji, tym bardziej jak bardzo od lutego zmienił się skład osobowy Królestwa. Do tego w ankiecie mogli brać udać nie obywatele. Innymi słowy, zupełnie nieadekwatne do rzeczywistości. Bawcie się dobrze w tej propagandzie, ale nie popadajcie w zupełną paranoję. Do tego ankieta była robiona za innego MSZ. Chyba Herr at Attera wie jak dużo zmienia się w mikronacjach przez blisko 9 miesięcy. 30 mikronacji mogłoby zdążyć upaść.
Ja uważam na przykład, że forum to najwygodniejsza forma mikronacji jaka mogłaby być. Discord byłby dużo bardziej chaotyczny.
Cytuję:
-Austro-Wegierski minister spraw zagranicznych raczej już kiedyś był w mikronacjach oraz jest w KS tylko jako przedstawiciel innego kraju. Nie będzie on raczej ingerował w nasz kraj.
To raczej oczywiste, chyba że wyczuwam tutaj pretensje, że przedstawiciela innego kraju nie "jara" sarmacki klimat ;)

Artykuł doceniam. Jak to bywa w przypadku tego typu artykułów-każdy to wie, każdy myśli to samo, każda konkluzja jest podobna, a mimo wszystko i tak nikt nie ma pomysłu jak temu zaradzić.
Wesołych Świąt wszystkim ;) Tak po ludzku.

Co do dzieła-RCA z awatarem "starszego pana" wyglądający z za okna wzbudza we mnie pewnego rodzaju lęk czy też dyskomfort :D Jakoś żaden inny avatar nie sprawia tego wrażenia.
@MaHi Jak widać, szybko wątek został spacyfikowany. Tymczasem serduszko dla artykułu <3
Jeśli to od was by zależało* wrr, brak edycji kilka minut po publikacji w Sarmacji jest problematyczny.
Jak tacy cwani panowie jesteście to dawajcie. Jeśli to od was zależało, żeby z nami walczyć to jak byście to załatwili? Oczywiście mówię o metodach niegodnych pożałowania.
Może nawet ja coś opublikuję. Niemniej mam w ciągu najbliższych tygodni niewiele czasu.