Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
No to i ja czekam, może też kiedyś się wezmę za porządne dziennikarstwo, Złota Wędka z 2018 do czegoś zobowiązuje ;)
@defloriusz jestem elastyczny, po prostu niektóre sytuacje wymagają odważnych decyzji.
Cóż, szczerze mówiąc uroczystość otwarcia portu w Wedli uważam za osobiste fiasko, bo w głowie wyglądało to co najmniej 3 razy lepiej, ale dziękuję Książęcym Siłom Zbrojnym za działania mające na celu zabezpieczenie uroczystości, szczerze mówiąc, nie spodziewałem się udziału KSZ po ostatniej rozmowie z Krzysztofem Hansem van der Ice, do którego oddelegował mnie Hetman :D

Dziękuję!
Cóż, mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Liczę, że jeszcze do nas wrócisz, bo Sarmacja bez ciebie już nie będzie taka sama - naprawdę wniosłeś bardzo dużo do życia zarówno Sarmacji jak i Hasselandu! Mam też nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy w szachy.
@Artur śmiem twierdzić inaczej. Przede wszystkim jest to stanowisko Rady Ministrów, więc podpisuje się pod nim cała RM - włącznie ze mną. Rada Ministrów jest organem decyzyjnym w tej kwestii, ponieważ to ona kreuje politykę wewnętrzną i zagraniczną (we współpracy z Księciem) Księstwa Sarmacji.

Jeżeli decyzja obecnej Rady Ministrów nie jest satysfakcjonująca - nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować to zmienić w przyszłej kadencji - zdobywając poparcie społeczeństwa.
Chciałem napisać coś nie mieszczącego się w skali, ale po przeczytaniu stwierdziłem, że to typ 6.

Wienc ostatecznie stfierdziłem rze napisze w typie pomiendzy pierfszym a drógim
Cóż, przede wszystkim gratuluję osiągnięcia tytułu tak znakomitą pracą. Cieszę się również, że HAN ma tak zdolnych studentów.

Chciałbym odnieść się do pracy doktoranckiej, natomiast najpierw wymagać to będzie ode mnie gruntownych przemyśleń, a także ubrania tego w jakoś brzmiące słowa ;)

Jestem też pod wrażeniem, że chociaż praca jest naprawdę spora, to jednak przez cały czas udało się autorowi skupić uwagę czytelnika (przynajmniej moją). Nieczęsto się zdarza, aby dłuższe prace dawały mi przebrnąć od początku do końca, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że ta jest naprawdę wyjątkowa.
Przepad <3 Wspaniała nazwa
Cóż, cieszę się, że Przegląd się rozwija, jest super i w ogóle... Ale pierwszy raz Przegląd Polityczny nie przykuł mojej uwagi. Naprawdę, wydaje mi się, że wcześniej było lepiej... I mam nadzieję, że to po prostu jedno załamanie

Ale za to okładka - cudo!
@Ramael Jak najszybciej! :D Znaczy się w najbliższym wolnym terminie.
@Ramael podstaw mogę nauczyć, co do strategii, to już trzeba gadać z Santim :D
Z racji, że znam podstawy ruchu figur - zgłoszenie już zostało wysłane :D
Cóż, nie sposób nie powiedzieć, że bardzo mnie cieszy, że w końcu ktoś zajmie się Vienbien. Oczywiście, jako dotychczasowy Lord Namiestnik, zgodnie z obietnicą złożoną ówczesnemu (i obecnemu) Lordowi Szambelanowi - Santiago Vilarte von Hippogriffowi zamierzam osobiście polecić kandydaturę szanownego na tenże urząd, co czynię również w tej chwili. W razie potrzeby służę pomocą.

@SantiVilarte
Cóż, do ideału jeszcze wciąż wiele brakuje, ale jednak w porównaniu z poprzednimi artykułami pewien postęp widać, nie będę tego ukrywał. Sam może nie jestem idealny, sam może nie zaczynałem z o wiele bardziej górnolotnymi utworami. Przede wszystkim, jeżeli chcesz osiągnąć poziom, to ćwicz. Bez tego wiele nie osiągniesz. Chociaż dialog jest trochę bezsensowny, to jednak można się w nim dopatrzeć pewnej wartości, która nie powinna pozwolić na ukrycie artykułu, chociażby przez wzgląd na to, że spamem to nie jest.

Pamiętajmy, że każdy kiedyś zaczynał od bardzo niskich lotów utworów, nie wszyscy musieli dzielić się nimi z resztą. Gdybym teraz zerknął w jakiś swój stary notesik, uśmiałbym się z własnej głupoty, Jestem pewien, że wielu z was uśmiałoby się podobnie.

Zachęcam do dalszej twórczości, w razie czego służę pomocą przy korekcie tekstu. Nie poddawaj się, może kiedyś jeszcze zostaniesz wieszczem narodu sarmackiego ;)

Tymczasem, z racji WIDOCZNEGO postępu w porównaniu z poprzednimi artykułami - daję serduszko, chociaż normalnie bym tego nie zrobił.
Sprawdziłem i jednak nie, do "KNP" dołączyłem dopiero po zakończeniu studiów, kiedy już było ono w Akademii Sclavińskiej, przez pewien czas również jako dziekan (dokładniej miałem zamiar opracować dokładnie kierunek neozoologia, ale jakoś nie wyszło) obecnie już - Wydziału Nauk Przyrodniczych Akademii.
Muszę sprawdzić pewną informację, bo jestem prawie pewny, że też byłem członkiem Kolegium Nauk Przyrodniczych!

W każdym bądź razie wspaniała robota <3
@KonradFriedman
Cytuję:
Dlatego, wymieniając z nazwiska, chciałbym zapytać PT byłych już posłów, którzy przegłosowali zmiany w podatkach: WKM Filipie I Gryfie, JW Adamie Jerzy Piastowski, JO Piotrze de Zaym oraz PP Afredzie Fabianie von Tehen-Dżeku — czy Was kurwa pojebało?

Po zapoznaniu się z debatą, która miała miejsce pod wspomnianym przegłosowanym projektem link . Mając na uwadze moje stanowisko związane z projektem odpowiadam w swoim imieniu na pytanie.

TAK, pojebało do końca.
Cóż, swego czasu guru sarmackiej grafiki (teraz jak widzę, konkurencja jest zacięta, trudno stwierdzić kto jest przodownikiem) mistrz Vladimir ik Lihtenštán pozwolił na realny zakup swoich dzieł na drodze. licytacji, której nie mogłem już dalej kontynuować przez brak większych środków. Będzie zatem możliwość zakupu dzieł mistrza Ramaela? :D Selfish Janush mode activated
@leszcz Myśl, myśl, myśl Alfredzik - Nie wiem, zwykle nigdy nie dodaję artykułów do rotatora :X
@joahimvonribertrop powodzenia, przy pokonywaniu Santiego serio przyda się sporo szczęścia :D
@piotrIIgrzegorz wiem, że już po terminie, ale o Północno-Wschodniej to musiał wiedzieć!
Jakoś nie zauważyłem
@JulianF mógłbym powiedzieć to samo o JW
@JulianF Oh ok. @CarmenLaurent @PiotrdeZaym @SantiVilarte chcecie obywatelstwo Baridasu? W końcu nie ma potrzeby mieszkania w Baridasie, a wasza aktywność jest bardzo wysokoa

@LudwikTommo zachęcam do ponownego złożenia wniosku! Zapraszam też pozostałych mieszkańców Sclavinii @Rihanna @joahimvonribertrop @Marceli