Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
A mogę ci zrobić konkurencję?
Również gratuluję, może w przyszłym kwartale jak KSS się rozkręci to i ja dostane jakiś medalik :)
W zasadzie to dziękuję za reklamę SEPu ;D natomiast potyczka na rymy jeszcze się nie skończyła ;) zapraszam do udziału :)
Dziękuję za kolejny srebrny krzyż, gratuluję tym którzy otrzymali złoto, będą dla mnie niedoścignionym wzorem :)
Skadze xD
Nie należy zapominać o Bimbrzyku, Wilku wandyjskim, lisie teutońskim...
Co do opowiadania jest ok, można wyłapać kilka błędów językowych, ale nie przeszkadzają w zrozumieniu tekstu.
Nieładnie że broń leży tak o sobie i każdy może sobie ją brać kiedy tylko ma ochotę... No panowie generałowie ci wyżsi stopniem ;D wytłumaczcie się z tego ;D
Jego kolor nie jest określany, po prostu jest w czarno-białe pasy :)
Ja piszę wszystko z telefonu ;D
√ ciekawych rzeczy ja się tu dowiaduje...
Takie współczesne państwo , a jednak korzystamy z karet ;D
Gdyby były malowane pod płotem, pasy byłyby regularne ;D one są losowo umieszczone
Takie sytuacje nie tylko w Teutonii.
Życzę szczęścia i witaj w domu!
No może nie całą, bo podejście nie jest fatalne... Ale mogłoby być lepsze.
Po drugie, co z tego że jestem z pokolenia Y czy tam Z? Czy to mnie neguje na starcie? Czy to oznacza że wszystkie inicjatywy które podjąłem są do D**y?
Nie narzekam na SLP , bo po 3 dniowym spóźnieniu wkoncu dostałem ligę, ale rozumiem... Realioza każdemu może się zdarzyć. Wkońcu to przez nią mamy wojnę w Kugarii... "-'
Wiesz że mi też? ;D
A ja nigdy nie słyszałem o tym że można dodawać do sałatek :)
Przy okazji ciesze się ze powstał kolejny artykuł o Sarmackiej roślinności. Już lecę aktualizować SEP
Ona ma sens i jest prowadzona według określonych zasad...
Ale Chan Kugarii zapowiedział że nałozy na Dreamland kontrybucje po wygranej wojnie.... No i skoro JKW Alfred otrzymał w prezencie 300 poległych Skytyjczyków ;)
Dreamland słono zapłaci za wtracanie się w sprawy Kugarów ;)
Ja też mogłem obiadek jak zostałem obywatelem zorganizować....
A mi już mówi nieLenno. Jakbym to kiedyś słyszał już xD
Właśnie to podejście do obowiazkow psuje cała funkcjonalność ;D wstępny termin rozpatrzenia wniosku który złożyłem został ustalony na 10.04 ... Do teraz jeszcze nie został rozpatrzony. Tym bardziej że wniosek został złożony przed początkiem kwietnia.
Może noe jest aż tak źle :D no może tylko te chamulce
Jeżeli chodzi o SLP podzielam pańskie zdanie... Nie funkcjonuje ona tak jak powinna...
Tak o SP-O też nie należy zapominać ;D wybacz
Jak wyjdzie to się okaże , wychodzi nieźle ;)
Jednak powstają i dobre instytucję - SEP, lenna, NBP. Jest piSMOK, jedyny e swoim rodzaju. Powstało niedawno KSS.
Czasami instytucje które wyglądają absurdalnie są lepsze niż te które są poważne, bo wnoszą więcej niż inne.