Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
Wybacz że teraz ci trochę podetbe skrzydła i skomentuje na twoją "niekorzyść" ;)
1.
Cytuję:
Przypuszczam że to były Zakon skoro założył je były już obywatel Sarmacji. Mam rozumieć że skoro były to się wycofał z Sarmacji?

Nie taki były ;) może nie jest on wystarczajaco aktywny aby być obywatelem jednak ostatnia wizyta na forum tego pana jest datowana na 21.03.2017r.

2.
Cytuję:
Bo skoro mogły tam wstępować osoby wierzące w małpę, alkohol i banany to nie świadczy dobrze o naszej społeczności.

To jest Ciuad de Bravowska religia, zachęcam do odwiedzenia tego lekko paranoicznego miasta w Baridasie ;)

3.
Cytuję:
Po za tym ktoś powinien panować nad tym czy stowarzyszenie ma jeszcze właściciela czy nie. Jak tak dalej pójdzie to zaczną zakładać burdele i zakony wierzące w dmuchaną lalę i wibratory.
Cytuję:
Także ktoś powinien kasować instytucje które nie mają już właścicieli. Łatwiej się wtedy odnajdziemy w tym wszystkim. Ta instytucja na pewno nic nie wnosiła do Sarmacji a tylko takie powinny powstawać.
Tutaj się zgodzę ;) nieaktywne instytucję powinny być usuwane, jednak ww. nie jest "nieaktywna"


P.S. ;) fajnie wiedzieć o istnieniu psychiatryka w Sarmacji ;) też pierwszy raz widzę tak dobra stronę ;)
Byc moze kiedyś działała inaczej ;D zaraz się zerknie ;)
NAM kontra Redis... Kontra inne istniejące już gazety+ Telewizja mikronacyjna... ;D a może i ja czasem dla Parku Stołecznego coś skrobne ;) ciężko będzie się przebić ;)
Jasne że w Starosarmacji mają kolej ;)
Znaczy się nie mają, tylko założyłem ja tam w snach :D
To jest sztuką współczesna :D tego nie trzeba rozumieć "-"
Na szczury jest jeden sposób ;D
SPROWADZIC KOTA DO METRA!
Oj wybić i mrówki, i muchy, i pająki, i będzie spokój xD
Serdecznie dziękuję za nadanie srebrnego krzyża orderu Wschodzącej gwiazdy.
Sam nawet nie zdawałem sobie że zrobiłem aż tyle zadań. Jest to dla mnie wielki zaszczyt, ale także i osobiscie powód do dumy i radości.
Nie zamierzam przestawać czynić dobra na rzecz Sarmackiej wspólnoty.
Jeszcze raz dziękuję.

Jednocześnie gratuluję wszystkim, którzy także otrzymali odznaczenia oraz razem ze mną radują się z tego powodu.
Jak ja sąsiadów nie mam ;D
Nie sądzę, aby było to szczególnie trudne ;D
Ja to dzisiaj miałem ochotę sobie chipsy kartoflane usmażyć ;D no ale rybkę to bym zjadł...
Tak sobie myślę że synowie wygraja. .
Też tak sądzę ;D
Czyżby rymy się znudziły?
Przestarzałe się zrobiły?
Chętnych nie ma już na rymy?
Ogień był, lecz już są dymy?
Czyż potyczką sie skończyła?
Chwała Apolla ze mnie zadrwiła?
Zlitujcie się na miłość boską!
Zaszczyćcie nas kolejną głoską,
A najlepiej wierszem całym,
Może czarnym, może białym.
Mówią że w Baridasie rodzą się poeci,
Palacze i malkontenci,
Lecz nie znajdziesz mnie w Czarnolesie,
Gdyz chowac się nie mam powodów i gdzie.
Nie myśl że się przerażę,
Palec twój na uciecie skażę.
Zgliszczy oglądać nie dostaniesz zaszczytu
Mistrzem nie będziesz, nie dojdziesz do szczytu.
Ale jak ja mam 250 tysięcy tych kóz? ;D
Szkoda że na telefonie nie działa... ;( Taki smutecek
No to może być ciekawie ;D czekam na więcej miło się czyta takie anegnotki ;D
No to co ja mam teraz zrobić z koza surmenską?
Będzie mapa Pollinijskiego nieba?
Za Chiny nie zgodzę się z stwierdzeniem o kozie. ...
Może pięć lat wystarczy?
Poprawka , samce jednorozców może i dają mleko, ale jest ono niezdatne do spożycia, sklepy tylko mówia że sprzedaja mleko samca, zazwyczaj jest to mleko samicy lub mleko bawoła baridajskiego.
I trochę mnie martwi mnie koza baridajska... Nie różni się zbytnio od kozgly surmeńskiej...(powinienem opublikować artykuł o niej już długi czas temu) ale mimo to mięso tej kozy jest niezdatne do użytku...
Więcej uwag nie mam :)
Smacznego życzy firma udław się :)?
Zupełnie nie te co ja jadłem.... Widocznie jadłem jakaś tania podróbkę ;D
No i fajnie ;) będzie czym jeździć jak przejadę się do Eldoratu ;)
Ja już składałem podanie do SLP, i pisałem na priv w X11. Odpowiedzi nie dostałem a wstępny termin rozpatrzenia podania został ustalony na 10.04.
W każdym razie czekam.
Szczęście chodzi po ulicy
Jak pieniądze
Trzeba tylko uchylić przyłbicy
I schylic się po nie ;)
Nie wiem czy współpraca Teutońsko - Baridajską dla dobra Sarmacji ma prawo bytu no ale ;) w razie czego odezwę się