Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Komentarze
A jak ja wchodzę na IRCa to nikogo nie ma :/ . A pan Hohenzollern wcale nie jest "złym" kandydatem ale mam zamiar byc jego niegodną (do czasu) opozycją. :)
Powiem, że cieszę się iż egzamin nie został wprowadzony. Poza obawa przed zdaniem go, mogłoby to jeszcze bardziej obniżyć opinie o Sarmacji przez co by nie rosła. Takie jest moje zdanie .
Obecnie nie wiem co myśleć... Niby bardzo dobry artykuł, ale jakoś kłują w oczy te niedokończone słowa, jakieś nieodmienione. Czasami, mam wrażenie jakby prawdopodobnie kanclerz był nie z Polski i brał swoje przemowy przetłumaczone w Tłumaczu Google. Oczywiście to jest bzdura, ale jakby artykuł był pisany trochę na prędce. Być może się mylę i czepiam ale żeby niestety być gołosłownym zacytuję kilka przykładów:
Cytuję:
Jednak z perspektywy czasu była bardzo wartościowa. Następnie były kolejne etapu awansu w szczeblach tego samorządu, za sprawą nominacji politycznej, czy to bezpośrednich wyborów..

Niestety nie jestem w stanie zacytować więcej. Mam nadzieję że pana nie uraziłem.
Skoro pan Krzysztof Czuguł-Chan oszukuje to ja nie gram w tej loterii :/
Smok urósł? I nie było rycerza w lśniącej zbroi co go pokonał?
Cytuję:
Wladeka przepełniony nienawiścią szukał zemsty znalazł starą wiedźmę, z którą zaczął wnosić gorliwe modły do Welesa. Wiedźma podarowała mu smocze jajo, z którego wkrótce wykluł się smok.
Czyżby chodziło o jedną z starszych członkinek rodu zielarki?
Bardzo ciekawa legenda, ale niestety niepotwierdzona prawda historyczną... A szkoda :( w każdym razie w jakiś sposób kształtuje kulturę baridajsko-teutońską. Bardzo mi się to podoba :) Gratuluję.
Jakich że kuponów ?! :) Loterii w tamtych czasach chyba nie było :) no ale mogę się mylić, no bo mogę prawda ? :D
Dziękuję serdecznie :) czyli mamy zaplanowany czas :)
1. Zdobyć obywatelstwo
2. Zostać lennikiem.
3. Wsiąść udział w TzL.
C:
Ja też nie widzę problemu, widzi go chyba jedynie autor artykułu.
Mógłby mi ktoś bardziej przybliżyć zasady TzL?
Księstwo Sarmacji jest monarchią parlamentalną. Podział na Krolestwo Baridasu, Królestwo Teutonii, Konsulat Sclavinii i Starosarmacje wywodzi się z historii. Niegdyś były to oddzielne mikronacje, jednak wszystkie łączy osoba władcy i konstytucja. Podział ten można porównać do wywodzącego się z Rzeczypospolitej Polskiej podziału na Wojewodztwa. Jeżeli jestem w błędzie proszę mnie z niego wyprowadzić. W każdym razie nie zgadzam się z pańską opinią.
Cytuję:
Bramkach, Paulus Buddus
Literówka prawda?
Cieszę się, że Baridas awansował... Szkoda jednak Surmenii... Pewnie razem z końcem istnienia drużyna piłkarska też została wycofana :(
P.S. Ale ten kot trzymający liberta już owszem ;) (mam nadzieję że dobrze napisałem)
Cytuję:
Dlaczego na rysunku o stworzeniu SOBOSu jego twórca wygląda jakby miał obstrukcję? Czy to ma jakieś głębsze znaczenie?
Nie sądzę żeby to było głębsze :)
∞ Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, 30.01.2017 r. o 18:22:01
no to ten... czytując klasyka "Pozamiatane
Mam nadzieję, że chciałeś napisać cytując ;)
No i... Baridas wygra ;)
Ja bym wstąpił do armii ale 600 lat temu, kiedy walczyło się szabelką i łukiem. Jakoś broń palna mnie tak bardzo nie interesuje.
Ustawa czy nie ustawa, można było używać wielkich liter :)