Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
Skorzystam :)

WHY nacjonalizm? Przecież istnieje socjalizm, syjonizm, republika itd. C: czemu więc nacjonalizm ?
Gdzie jest wstążka "Artykuł na medal" ? :D .
I dlaczego getto Grodzisk panie Wrigley?
Powagą nigdy nie była moja mocną stroną ;)
W każdym razie są artykuły o wiele popularniejsze od mojego amatorskiego rysunku, bardziej godne miejsca w artykule :D ...
Właśnie... Jak to możliwe że obrazek pojawił się , natomiast artykułów leksykonu zwierząt, który to jest głównym moim zajęciem, nie znalazł tutaj klatka dla siebie? :D
Wiedziałem żeby z publikacją obrazu wstrzymać się do jutra ;D
Gdyby było więcej twórców to bym się nie przebił :D
Może jest to prawda, ale nie dlatego że jest popularne, a dlatego że jestem jedynym tego rodzaju twórca :)
:) życzę powodzenia :)
Cytuję:
Wieś baridajską kredką, obraz autorstwa wiernego obywatela Jihymeda Niezyda, podbija serca Baridajczyków. W chwili obecnej jest najbardziej pożądanym wytworem artystycznym na almerskich salonach.

To chyba jedyne kłamstwo w całym tym artykule :D

Poza tym chętnie dołączę do polnoc kontra południe, nawet nie wiedziałem ze taka akcja istnieje :) czyli bardzo dziękuję za informację :)

Natomiast o nacjonalizmie już wyraziłem swoje zdanie :)
Spróbuję :D nigdy nie zajmowałem się sztuką na poważnie :D tak naprawdę to próbuje zadebiutować ;)
Poza tym nie należę do kościoła Ubara :) tak dla jasności ;)
Trzeba było od razu powiedzieć że to kronika c: myślałem że to "gazeta" :D
Nie rozumiem dlaczego informacje są sprzed 2 miesięcy , a nie ma aktualności? To celowy zabieg?
Cytuję:
Czy tylko ja widzę wszędzie fakasy?
Chyba tak :) ja zamiast dłoni widzę męski narząd wydalniczy c:
Cytuję:
∞ Krzysztof von Thorn-Macak, 18.03.2017 r. o 10:56:06
A mnie się nie podoba ta przeróbka na współczesne czasy. Po polach zaiwania kawaleria, piechota wącha końskie bździny a łucznicy wysyłają setki strzał w powietrze.
Też wolę średniowiecze od współczesności no ale co poradzić ;? I tak trzeba się radować, że kultura się rozwija :)
PiSMOK zawsze był :)
Jeżeli ktoś mi udzieli pomocy, to mogę spróbować prowadzić SOBOS :) poza tym warto wiedzieć o tym wszystkim :)
✓ panie Laurencjuszu :) konia czołga jeszcze nie widziałem :D chyba że chodzi o Jednorożce sclavinskie, :D
Ja się obrazę :D ... Chociaż nie... Nie mam za co : dobra opowieść , coraz lepiej ci idzie z przecinkami :D chociaż dialogi nadal trochę nie tak jak powinno byc , ale ujdzie :)
A do tego gratuluję takiej podziemnej uwagi ... Opowieści z gazety, kosciół Ubarski, turniej warlighta ... Do tego dodac funkcje posła na Sejm wielki -,- ja bym nie dał rady '-'
To ja życzę sukcesów niepolitycznych ... Mi osobiście jest smutno że nie będzie pana w polityce , no ale co poradzić . Będę obserwował co pan robi , starał się wesprzeć lub sprzeciwić jeżeli będzie potrzeba. I dziękuję panu za pomoc i wsparcie jakie mi pan okazał kiedy zaczynałem ... Mysle, że teraz właśnie to pan potrzebuje wsparcia... Więc może pan na mnie liczyć :)
Czcigodny panie Wespucci
Wątpię by chodziło o jakąś aplikacje :), nie ta epoka :)

A co do 2 zdjęcia to pewnie baronet widział je jak pierwszy raz zobaczył artykuł, po czym postanowił napisać komentarz, wchodząc w artykuł poraz drugi :) to jest... Bardzo logiczne :) ✓ (nie trzeba nie chwalić wystarczy wyżebrzone serce ;) ten piSMOK to jednak czyni cuda :-)
Uber... ? A nie słyszałem o Uberze...
Powie pan coś więcej?
Cytuję:
Lisa nie ma, sakramentów nie ma, portretu Wandy nad glebogryzarką nie ma... to może chociaż czołg macie?
Jak to nie ma lisa ? Przecież jest tylko nie pasterski :) opisywałem już :) http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/9773/9 zapraszam do niedługo ej lektury :)

No cóż reklama teraz szerzy się gdzie tylko się ta :) nie moja wina ;)
Ja ze swojej strony życzę powodzenia :) moze się przekonam, może nie :) , w każdym razie wierzę, że pan podoła :) POWODZENIA :)
A serduszko dałem proszę się nie czepiać :D
Odbieram to jako odpowiedź na moją wczorajsza wypowiedź na IRCu :) jeżeli to było zamysłem autora :)
Ok cenna uwaga :) poprawie się w następnym artykule :)
Spisek prochowy przeciw Ubarowi? :o chyba nie wyjdzie xD ;) dajmy Ubarowi pokazać co jest w stanie nam zaoferować :D
;D a ja popieram pana Westa, szerzenie wiary jest ważne :)
Cytuję:
Podchodząc do tego wywiadu sądziłem, że tylko go przewinę wzdłuż i wszerz łapiąc pojedyncze zdania. Chwała Hergolienowi, że tego nie zrobiłem i przeczytałem całość. Z wielką przyjemnością przeczytałem. Gratki! ;)
Dokładnie tak samo miałem :D
Cytuję:
Poradniki IESowe wyjaśniają jedynie technikalia bytności w Księstwie, a nigdzie nie ma wzmianki o naszej historii, geografii, ustroju czy kulturze! Zagubiliśmy się w tym wszystkim i coraz trudniej to ogarnąć.

Ja, jako obecnie jedyny zoolog w Sarmacji zechce się wepchać :) jak zbiore odpowiednią liczbę Libertów zamierzam założyć Encyklopedię Sarmacką :) więc już z góry zapraszam do współpracy :)
Cytuję:
A co do zmiany na sarmackim tronie... nie mam pojęcia. Wiem, że w sierpniu nawoływano do abdykacji, ale wątpię, że JKM wziął to sobie do serca.

Wątpię aby król abdykował w przeciągu następnych 6 msc :)
Cytuję:
Próby były, chętnych do pomocy... brak. Powstał PIK (Państwowy Instytut Kartograficzny), który początkowo spotkał się z ... niechęcią.

Bo mnie jeszcze nie było ;) mapy to coś co mnie kręci bardziej niż zwierzęta xD tylko matma jest lepsza :D
Cytuję:
A to dlatego, że dziadziejemy społecznie, choć chyba wiekowo młodniejemy(?).

To taka mała aluzja jeżeli chodzi m.in. o mnie ? W każdym razie w młodzieży należy pokładac nadzieję :) bo jak starsza część ludzi ucieknie to kto ich zastąpi jak nie właśnie nowe pokolenie ? To chyba dobrze że społeczeństwo jest młodsze ;), po za tym dociera do nas dużo nowych osób, więc nie grozi nam całkowite wymarcie ;)

A co do sercowania to nie wiem co się ludziom nie podoba ... Serce to serce :) była nawet akcja o sercowaniu, że jak się zasercowało 10 razy to się jakąś nagrodę dostaje :) (czy coś takiego)