Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Komentarze
Wszystko jest wzorowane na tej grze :)
Panie Wrigley bez nerwów ;) może to przebierańcy? '-'
I że ktoś tu jeszcze był :D
A mnie nie cieszy fakt że jeszcze nie mam stażu w IES :D
Ale za dobre słowo dziękuję :)
Cytuję:
Sarmacja jest wroga nowym mieszkańcom! Czasem słyszymy. Wroga jest bo nie umożliwia łatwego w kraj ten wejścia, odnalezienia się w tym fatalnym społeczeństwie. Wroga jest bo nowy mieszkaniec jest zniechęcany, odtrącany, a zasady, które w Sarmacji tej złej panują to czystej wody zamordyzm i chów wsobny. Autorzy tego przekonania, rozpowszechniając je, żyjąc nim mają jeden problem. Nie umieją dostrzec tak prostego faktu jak to, że nikt nikogo do przychodzenia do Sarmacji nie zmusza. Nie prowadzi to złe sarmackie społeczeństwo łapanek i branek po to by potem gnębić tak pozyskanych mieszkańców… Nie umieją dostrzec także tego, że społeczeństwa mogą się od siebie różnić, a sam fakt tego jak są ukształtowane to wypadkowa nie tyle obecnych trendów w trollingu internetowym co lat, które wpływały na to jakie zasady, postawy czy tradycje w danym społeczeństwie są.

Co za dureń to napisał? Kto wymyślił że Sarmacja jest wroga nowym mieszkańcom? Powiesić tego kto pierwszy powiedział że Sarmacja jest wroga nowym mieszkańcom. Przecież jestem nowym mieszkańcem i zostałem przyjęty z wielką gościnnością. Poza tym od pewnego czasu staram się pomóc nowym mieszkancom ile mogę.
Poza tym nie ma Zasiłku że nikt im nie pomaga? Nie ma programów stypendialnych? Nie ma poradników? Naprawdę naszkalowac każdego kto powie że Sarmaci nie pomagają nowym mieszkańcom!
Do reszty artykułu się nie odniose gdyz nie mam na ten temat zdania.
Ale bez buntów proszę :D
Tylko jestem trochę zajęty na chwile obecną i bede musiał trzymać czytelników w napięciu "_"
Mogę opisać wojny Calradzkie jeżeli chcesz ;) o informacje bardzo łatwo ;D
Obrazek jest jeden tylko zdjęcia są robione w różnym świetle ;) no i niestety skopiowałem dwa różne rozmiary :-)
Mi ten dom nie przypomina dworca kolejowego ;D
A tak wogule to zajmuje się pan jeszcze roślinami ? :) Bo przez przypadek wspomniałem w ostatnim artykule o nieopisanej jeszcze sośnie gellonskiej :)'
Skorzystam :)

WHY nacjonalizm? Przecież istnieje socjalizm, syjonizm, republika itd. C: czemu więc nacjonalizm ?
Gdzie jest wstążka "Artykuł na medal" ? :D .
I dlaczego getto Grodzisk panie Wrigley?
Powagą nigdy nie była moja mocną stroną ;)
W każdym razie są artykuły o wiele popularniejsze od mojego amatorskiego rysunku, bardziej godne miejsca w artykule :D ...
Właśnie... Jak to możliwe że obrazek pojawił się , natomiast artykułów leksykonu zwierząt, który to jest głównym moim zajęciem, nie znalazł tutaj klatka dla siebie? :D
Wiedziałem żeby z publikacją obrazu wstrzymać się do jutra ;D
Gdyby było więcej twórców to bym się nie przebił :D
Może jest to prawda, ale nie dlatego że jest popularne, a dlatego że jestem jedynym tego rodzaju twórca :)
:) życzę powodzenia :)
Cytuję:
Wieś baridajską kredką, obraz autorstwa wiernego obywatela Jihymeda Niezyda, podbija serca Baridajczyków. W chwili obecnej jest najbardziej pożądanym wytworem artystycznym na almerskich salonach.

To chyba jedyne kłamstwo w całym tym artykule :D

Poza tym chętnie dołączę do polnoc kontra południe, nawet nie wiedziałem ze taka akcja istnieje :) czyli bardzo dziękuję za informację :)

Natomiast o nacjonalizmie już wyraziłem swoje zdanie :)
Spróbuję :D nigdy nie zajmowałem się sztuką na poważnie :D tak naprawdę to próbuje zadebiutować ;)
Poza tym nie należę do kościoła Ubara :) tak dla jasności ;)
Trzeba było od razu powiedzieć że to kronika c: myślałem że to "gazeta" :D
Nie rozumiem dlaczego informacje są sprzed 2 miesięcy , a nie ma aktualności? To celowy zabieg?
Cytuję:
Czy tylko ja widzę wszędzie fakasy?
Chyba tak :) ja zamiast dłoni widzę męski narząd wydalniczy c:
Cytuję:
∞ Krzysztof von Thorn-Macak, 18.03.2017 r. o 10:56:06
A mnie się nie podoba ta przeróbka na współczesne czasy. Po polach zaiwania kawaleria, piechota wącha końskie bździny a łucznicy wysyłają setki strzał w powietrze.
Też wolę średniowiecze od współczesności no ale co poradzić ;? I tak trzeba się radować, że kultura się rozwija :)
PiSMOK zawsze był :)
Jeżeli ktoś mi udzieli pomocy, to mogę spróbować prowadzić SOBOS :) poza tym warto wiedzieć o tym wszystkim :)
✓ panie Laurencjuszu :) konia czołga jeszcze nie widziałem :D chyba że chodzi o Jednorożce sclavinskie, :D
Ja się obrazę :D ... Chociaż nie... Nie mam za co : dobra opowieść , coraz lepiej ci idzie z przecinkami :D chociaż dialogi nadal trochę nie tak jak powinno byc , ale ujdzie :)
A do tego gratuluję takiej podziemnej uwagi ... Opowieści z gazety, kosciół Ubarski, turniej warlighta ... Do tego dodac funkcje posła na Sejm wielki -,- ja bym nie dał rady '-'