Apolinary Montserrat
Komentarze
Nie ukrywam, że brakuje mi politycznych sporów, dyskusji społecznej i rywalizacji partii politycznych o głosy wyborców.
Trzymam kciuki za nową RM - może w tej kadencji uda się rozwiązać wiszący problem Bordonii... ಠ_ಠ
Dzień głosowania, pędzę do SOBOSu :-)
@Bocian oczywiście, szpital zlokalizowany jest w Bordonii
Realioza? tffuuu!!
Ja to już się pogubiłem w tym co mam i nie mam... ;))
@joahimvonribertrop ależ mnie Poważany ubiegł z komentarzem, 12 sekund różnicy :))
@leszcz Diuku w kwestii położenia pasują, ale czy narracyjnie?
Hmm... Z badania wynika, że chcemy utrzymać pamięć, nie zmieniać nazw i do tego powstaje odrębne miasto dla obywateli, którzy pozostali po Baridasie, Sclavinii i Teutonii, to znaczy, że dostrzegamy pewną odrębność. Wydaje mi się, że powinien powstać także trzeci samorząd, który obejmie tereny na siłę włączane do STS i w jakimś stopniu będzie opiekunem tamtego dorobku.
@NvLH jeśli będzie popyt... 8]
@Eradl albo medycyna ożywienia... ;)
Gdyby diuk Czuguł-Chan powrócił i osobiście dokonał przemiany...
@MaHi WKW, jak trzeba będzie jakąś konsolidację zrobić to proszę dać znać, coś tam się znajdzie w sejfie :)
@AFvTD o, teraz jest ok, bez gratisów :))
@AFvTD no to teraz jak wchodzę na kolekcję to mam: 2 czerwone, 1 zieloną i 2 żółte. Klikam wybierz kolekcję świąteczną i mam: 8 niebieskich, 4 czerwone, 9 zielonych i 9 żółtych.
@AFvTD w mojej kolekcji nie mam kart tylko pole wyboru kolekcja świąteczna, ale jak klikam wybierz to nic się nie zmienia.
No no, niezły pomysł! A każdy zestaw będzie widoczny w kolekcji? Kupiłem ten pierwszy zestaw, ale nie mogę go ponownie zobaczyć. Chyba, ze coś źle klikam.
@VHS
Kod
[size=2]...[/size]
Bordonia przyjmie wszystkich potrzebujących, jak tylko zdejmą z nas przymusową kwarantannę...
Od razu dementuję plotki o jakiejś epidemii, jakimś dziwnym nietoperzu z zamku i powiązaniach z realną chińską prowincją. To wroga narracja, która ma oczernić Bordonię w mikroświecie.
Bardzo dobra rozprawa! Gratulacje.
Gdybyśmy tylko znaleźli sposób na wywoływanie impulsów - mikroświat wyglądałby inaczej...
Doktorat w przypadku Wielmożnego zdecydowanie jest tylko formalnością... Bardzo dobrze przygotowania i wartościowa praca.
PS. Najlepsza byłaby publikacja w domenie sarmackiej, szkoda byłoby za czas jakiś ją utracić.
W ramach Leockiej Akademii Nauk został opublikowany konstrukt o edukacji i pojawia się tam temat właśnie szkół elementarnych, cytuję: Ukończenie tego etapu edukacji można powiązać
z procedurą uzyskiwania obywatelstwa – z jednej strony można uzależnić jego przyznanie
od ukończenia szkoły elementarnej lub z drugiej – obok odrębnej procedury uzyskiwania
obywatelstwa - ukończenie szkoły nagrodzić właśnie jego nadaniem.


Wydaje mi się, że warunkowanie nadania obywatelstwa od ukończenia szkoły podstawowej ma sens przy mocnej sytuacji demograficznej, gdzie odsiew nie będzie tak dotkliwy. W naszej sytuacji taki egzamin miałby sens, gdyby nowy mieszkaniec mógł wybrać czy zbiera punkty aktywności czy zdaje egzamin.
@AvdCGI rozumiem, pomyślałem w pierwszej chwili, że to z związku z jakimś tytułem.
Mnie zastanawia skąd ten przydomek Gilbert I?
Być może Filip Lotnik założenia miał być jedynie postacią, która z gruntu rzeczy nie może ewoluować i przekroczyć tej magicznej granicy.
Bardzo dobre podsumowanie. Oczywiście chciałoby się czytać częściej... :)
Kawał dobrej roboty. Takie artykuły czyta się z przyjemnością. Leci dotacja!